Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

[edit] kolego (zapomnialem nicka) kasowanie postow do ktorych jest zamieszczona odpowiedz to wyjatkowo siusiakowate zachowanie na forach, nie rob tego.[//edit]

Przynajmniej kurna wyedytuj

 

Tamta scena z draftu jest zupełnie niedoceniana pod wzgledem komizmu. Wszyscy ci skauci i reszta execow przytakujaca vivekowi mozna sie tylko domyslac po gebach co maja tak naprawde na mysli.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie czy faktycznie wybierali na zasadzie BPA, czy też próbowali uzupełniać DMC na zasadzie backcourt - McLemore, Stauskas - lub wysoki do pary - WCS, Robinson.

 

Też nie wydaje mi się, żeby rokrocznie brali BPA. Te strzały w MakLemura czy Stauskasa to IMO próba zrobienia spacingu dla Kuzyna. Czyli pozory logiki budowania drużyny :-)

 

Co do punktowania nietrafionych picków - oczywiście takie podejście często jest krzywdzące dla wybierających managos, bo w większości draftów trafiają się steale, które po czasie mogą ośmieszyć pozostałe wybory. Ale faktycznie Kings na tym polu są szczególnie łatwym celem ostatnio.

 

I jeżeli rzeczywiście na stole leży oferta od Celtics z pickiem za Kuzyna (co do czego przekonania nie mam, bo na miejscu Celtów bym się z taka nie spieszył), to na miejscu Kings brałbym bez dłuższego zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

The Kings added plenty of new faces in the offseason. Cauley-Stein is ready to prove that he is more than a defender. He is eager to run the high-post offense and he’s looking forward to an increased role on the offensive end, be it as a shooter or distributor in the high-post offense.

“Basically at that position, you have the green light to do whatever,” the second-year big said following practice on Wednesday. “They just want you to make plays and make the right plays. So that could be anything - shoot, drive, kick, post up. You’ve really got free reign to do whatever.”

 

http://www.csnbayarea.com/kings/stojakovic-embracing-role-mentor-kings-cauley-stein

 

jaram się WCS, ciezko jest mi okreslic jego sufit, ale po probkach z zeszlego sezonu wydaje mi sie, ze to natualny talent & quick learner, mam nadzieje, ze Peja poprawil mu mechanike rzutu, dotychczas wydawalo mi sie ze spoznia sie troche, rzucal opadajac juz, u Joergera powinien fajnie funkcjonowac    

 

nieprawdopodobne rookie class 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro klepiemy tych z River City.. :D

 

A tak serio, to liczę, że ten mecz nie będzie jednostronny na korzyść tych ze stolicy Californii.. Wiadomo, to tylko Pre-Season, ale mimo wszystko każda drużyna chce dobrze wypaść, a tu smaczku dodaje sam fakt, że to pojedynek drużyn z Pacific Division. :)

 

Choć Kings roster mają w tym roku naprawdę mocny i mogą naprawdę w lidze namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętacie jak pisałem, że to idealna wymiana dla nich? ;)

 

"The Kings and Thunder reportedly were in serious discussions regarding a Rudy Gay, Cameron Payne (foot) deal, but talks fell apart when Payne broke his foot in Septembe"

 

i druga:

 

"For what it's worth, the Kings have consistently expressed interest in Ricky Rubio, but it's unclear if they could put together the assets to make that deal appealing for the Timberwolves."

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że Suns wyglądają żałośnie ale plus była czasami obrona. widać nad czym pracowano w wakacje. cousins jest zaangażowany i nawet dyryguje zespołem , Matt Barnes daje dużo pozytywnej energii , Affalo ,Tolliver wprowadzają trochę doświadczenie i Ty lawson wygląda na przygotowanego fizycznie do sezonu.Kings mają warunki aby być defensywnym zespołem i szkoda rozluźnienia w drugiej połowie no ale cóż ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.