Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Ojoj co tutaj się wypisuje. Rudy Gay do 2nd Team All Defense, dzielnie broni LBJa jak mało kto i może grać na 4 w przeciwieństwie do Leonarda, który jest za mały bo aż 2cm niższy od Gaya(za to silniejszy, większy i lepszy tyłem do kosza, ale to mało ważne przecież...).

Kraso a od kiedy najistotniejszym elementem stretch 4 jest gra tyłem do kosza?

A może jakieś "dowody" jakim to słabym obrońca Rudy jest?

Bo tu sa też tacy co twierdzą że Bryant też słabo bronił... szczególnie jak grał z polowa sprawnej nogi i mając 38 lat ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od kiedy PG13 (który lepszym zawodnikiem jest) to SF/PF - podobnie jak Hayward, Igoudala czy Butler i kilku innych?

Paul George od dawna, zresztą Bird całą przebudowę robił po to by był small z nim na 4.

Igoudala z powodzeniem grał na PF z dużo lepszym skutkiem od Gaya.

Butler miał duży line up, ale też da radę patrząc na warunki grać na 4.

 

Od kiedy Melo, Gallo czy Parsons potrafią bronić? Bo chyba coś przeoczyłem w ost. sezonach ... ;)

Co do Melo, to nie potrafi, Galio i Parsons mniej więcej od zawsze.

 

Od kiedy Deng, Carroll, Iguodala czy Taddek (o Carrollu czy Crowderze nie mówiąc) są strzelcami?

A to Gay jest strzelcem? Pierwsze słyszę

 

Podsumowując Rudy to bardzo dobry i uniwersalny gracz na pozycji SF/PF w NBA, jako jeden z nielicznych dzielnie potrafi bronić LBJ, co nawet Leonardowi ciężko przychodzi i gdyby trafił do ekipy która ma lidera i trenera z krwi i kości, to jako 2 opcja miałby szanse nawet na nominacje do 2nd All Defensive Team. Pisałem w innym miejscu, że ciekawa byłaby dla niego (i nie tylko niego) opcja OKC... szczególnie, że RW rok dłużej będzie i jest typowym samcem alfa ;)

Stara mantra tego forum - jesteś SF z minimum 100 kilo wagi, 2,03 metra wzrostu i potrafisz przebiec boisku szybciej od swojej teściowej - potrafisz bronić Lebrona. Kiedyś kibice Bostonu dzielnie szli w zaparte, że Jeff Green jest stopperem na Lebrona. 

http://bkref.com/tiny/rQNos

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George od dawna, zresztą Bird całą przebudowę robił po to by był small z nim na 4.Igoudala z powodzeniem grał na PF z dużo lepszym skutkiem od Gaya.Butler miał duży line up, ale też da radę patrząc na warunki grać na 4.
Chłopie a Ty w ogóle oglądasz mecze czy tylko cyferki na FB? Bo piszesz jak potłuczony... PG13 od początku nie chciał grać na 4, jest za szczupły żeby bronić 4 i za szybki żeby marnować się tam... Co więcej choć po pre season robił dobra mine i grał dla Birda na PF, to po kilku meczach w RS zbojkotował grę i zagroził odejściem. Jego skuteczność na PF była katastrofalna 20% za 3, 30% z gry - jednym słowem masakra. Bird musiał w trybie pilnym przestawiać M.Turnera na PF, bo się pojawiła dziura w ekipie. Przecież PG13 tak w IND jak i USA team grał najwięcej na... SG, a głównie w prestiżowych match upach (np. vs Melo, LBJ czy Durex) grał skrzydłowego.Masz parę art. z brzegu:https://hoopshabit.com/2015/11/16/indiana-pacers-paul-george-thriving-at-his-preferred-position/http://www.sbnation.com/nba/2015/9/25/9398213/paul-george-indiana-pacers-power-forward

 

Co do Melo, to nie potrafi, Galio i Parsons mniej więcej od zawsze.
Szkoda że nie ma na to żadnych dowodów... tfu tzn. są np. def. adv stats które pokazują że jednak nie potrafią bronić ;)

 

A to Gay jest strzelcem? Pierwsze słyszę
No cóż to chyba czas na laryngologa ;)

 

Stara mantra tego forum - jesteś SF z minimum 100 kilo wagi, 2,03 metra wzrostu i potrafisz przebiec boisku szybciej od swojej teściowej - potrafisz bronić Lebrona. Kiedyś kibice Bostonu dzielnie szli w zaparte, że Jeff Green jest stopperem na Lebrona.
Porównywanie Jeff Greena do Gaya to jak E.Turnera do LBJ... W zestawieniu H2H w całej NBA trudno o gracza z dodatnim bilansem na LBJ. Dotyczy to tak PG13, Leonarda, Durexa czy Butlera. Dodanie do tej grupy Gaya (zapewne na ost. miejscu) jest zasadne.Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj czepiacie się tego Gaya jakby był jakimś all-starem chociaż. Przywitałbym go w Oklahomie z otwartymi ramionami. Mógłby grać bez łatki jednego z liderów,uwaga obrony skupiona na Westbrooku. Mógłby nawet poprawić cyferki od tych które kręci teraz. 

Gay stoperem na LeBrona ? Aha.

Ogólnie Divac szykuje remedium na lineup śmierci GSW i idzie w totalny big ball że potrzebuje aż 7 podkoszowych ? 

Myślałem że polecą jakieś wymiany zważywszy na to jaką mają biedę na rozegraniu. Oby nie ucierpiały na tym minuty WCS,choć liczę że mający łatkę defensywnego trenera Dave rozwinie chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Lawson wyląduje w SAC był więcej niż pewne, ale uważam że lepszym wyborem byłby Kendall Marshall, który świetnie się spisuje jako bench player. Co by nie mówić - bardziej pojebanej ekipy na dziś nie ma... Nawet Knicks, Nets, Lakers czy 76ers mają lepiej ułożone składy.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odrzucimy zdrowy rozsądek i na chwilę zapomnimy o prawdopodobieństwie eksplozji a zerkniemy tylko na nazwiska i potencjał sportowy, który teoretycznie mają to skład: Lawson (Collison) - Afflalo (McLemore)- Gay (Barnes) - Cauley-Stein - Cousins (Koufos) wygląda całkiem dobrze i spokojnie może powalczyć o PO :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.