Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
No to było dobre ale lepsze jeszcze było utalentowany Payne i nie oddadzą go za Gay'a

 

Nie powiem posmialem się przed snem. Dzięki! :D

 

Primo: gdzie napisałem o rzucie za 3?

Secundo: pokaz i udowodnij mi tę rzeszę lepszych obrońców na SF, którzy mogą grać z powodzeniem stretch 4 w lidze i rzucać pow. 17-18 PTS/G, a nie są LBJ czy Durantem?

Dla malkontentów jego umiejętności http://bkref.com/tiny/1eEl0

Co więcej Gay może bronić na 3 pozycjach, gra dobrze w kontrze i nieźle podaje.

Ten gracz nie sprawdza się w roli lidera strzelca, który musi sam kreować sobie grę - wtedy niestety ma zbyt dużo błędnych decyzji rzutowych, ale umiejętności mu nie brakuje.

Ps. A co do Payna proponuje kolegom poczytać lub najlepiej pooglądać mecze... ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Gay jest zapomniany, bo gra w tym bagnie ale na 2, najdalej 3 opcję to niestety zmarnowany "talent". Każdy z tej grupy wskazanej przez Rappara, a rozpoczynającej się od Haywarda, to właśnie 2 opcja w najlepszym wypadku, Deng już nawet trzecia. Wolałbym Gaya od Denga i chyba Gallo, ale tylko dlatego że to tykająca bomba i zaraz znowu się rozjebie. Hayward, Melo zdecydowanie lepsi.

 

Ale ja bym jeszcze w tej okolicy postawił Crowdera, Caroll po kontuzji i zmianie systemu wyraźnie zjechał, Parsons jest mocno niedoceniany a to gracz na poziomie właśnie Gaya czy Haywarda,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Gay jest zapomniany, bo gra w tym bagnie ale na 2, najdalej 3 opcję to niestety zmarnowany "talent". Każdy z tej grupy wskazanej przez Rappara, a rozpoczynającej się od Haywarda, to właśnie 2 opcja w najlepszym wypadku, Deng już nawet trzecia. Wolałbym Gaya od Denga i chyba Gallo, ale tylko dlatego że to tykająca bomba i zaraz znowu się rozjebie. Hayward, Melo zdecydowanie lepsi.

 

Pisząc to zupełnie neutralnie, nie patrząc na to, że Deng trafił do Lakers..

 

Co was wszystkich ugryzło, by stawiać go w aż tak złym świetle? Czym taki Deng odstaje od takiego Gallinariego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gallinari to full package w ataku, jak dla mnie spokojnie poziom Melo i Haywarda, który daje więcej niż swój sam boxscore, bo ma pewny rzut i może grać HCO jako pewna opcja, jak i z łatwością wpasować się do zespołu. Zawsze mi się kojarzył z takim Dirkiem w wersji lite na SF. Deng przede wszystkim był dobermanem w obronie, z wiekiem już tego nie ma, jego atak zawsze był raczej podejrzany i chimeryczny. W swoim obecnym wieku jak dla mnie do Danilo nie ma porównania i jest w okolicach bliższych top15 niż tego pana. 


Ale generalnie stawka jest w miarę wyrównana poza top5.

Jak dla mnie by to było coś takiego - 6. Melo 7. Gallinaro 8. Hayward 9. Gay 10. Crowder 11. Batum 12. Deng 13 Parson 14. Batum 15. Caroll

Ale mocno wymiennie lista i na jej straży stać na pewno nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja rozumiem wakacje, ale żeby aż tak popłynąć? Pisze wyraźnie DOBRY obrońca na pozycji SF, dobry rzucający i mogą grac z powodzeniem na pozycji stretch 4.

Teraz pytania:

Od kiedy PG13 (który lepszym zawodnikiem jest) to SF/PF - podobnie jak Hayward, Igoudala czy Butler i kilku innych?

Od kiedy Melo, Gallo czy Parsons potrafią bronić? Bo chyba coś przeoczyłem w ost. sezonach ... ;)

Od kiedy Deng, Carroll, Iguodala czy Taddek (o Carrollu czy Crowderze nie mówiąc) są strzelcami?

 

Z tej "rzeszy lepszych" to można oczywiście dodać Leonarda (choć gra na 4 to nie dla niego - za mały jest), potencjał ma Giannis i Middleton (choć uparcie Kidd go na SG trzyma, bo za mało kg ma i za dużą konkurencję na pozycjach 3 i 4) oraz Draymond Green (choć jego jako shootera trudno klasyfikować). Inni to albo nie ten poziom, albo potrafią tylko jeden wymiar.

 

Gay nie miał szczęścia do ekip, bo albo był w takich z indolencją w ataku (MEM), gdzie musiał grać 1 opcję, albo w obronie (SAC, TOR) gdzie nikt poza nim (i może 1 graczem) nie bronił. Generalnie to chłopak, który w większości drużyn NBA top 3 w obronie i ataku (tak było w MEM, TOR i SAC, gdzie nawet był 1-2 opcją)

 

Podsumowując Rudy to bardzo dobry i uniwersalny gracz na pozycji SF/PF w NBA, jako jeden z nielicznych dzielnie potrafi bronić LBJ, co nawet Leonardowi ciężko przychodzi i gdyby trafił do ekipy która ma lidera i trenera z krwi i kości, to jako 2 opcja miałby szanse nawet na nominacje do 2nd All Defensive Team. Pisałem w innym miejscu, że ciekawa byłaby dla niego (i nie tylko niego) opcja OKC... szczególnie, że RW rok dłużej będzie i jest typowym samcem alfa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj co tutaj się wypisuje. Rudy Gay do 2nd Team All Defense, dzielnie broni LBJa jak mało kto i może grać na 4 w przeciwieństwie do Leonarda, który jest za mały bo aż 2cm niższy od Gaya(za to silniejszy, większy i lepszy tyłem do kosza, ale to mało ważne przecież...).
 

 

 

Chłopaki ja rozumiem wakacje, ale żeby aż tak popłynąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.