Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem, że zdrowy Griffin jest u mnie w top10.

http://www.gotbuckets.com/statistics/rapm/2014-rapm/

daj jeszcze staty z 2013

 

co Wy mi tu pierdolicie skoro w trakcie pierwszej połówki widziałeś go w top3 mvp i z tego wszystkiego jeszcze dałeś go potem do s5 w asg z połamaną ręką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jeszcze staty z 2013

 

co Wy mi tu pierdolicie skoro w trakcie pierwszej połówki widziałeś go w top3 mvp i z tego wszystkiego jeszcze dałeś go potem do s5 w asg z połamaną ręką

Czyli powiedź mi w czym się tak znacznie pogorszył Griffin przez ostatnie dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powiedź mi w czym się tak znacznie pogorszył Griffin przez ostatnie dwa lata.

to nie jest przedmiotem sporu, jest nią statystyka, którą interpretujesz sobie jak Ci się podoba

 

gdyby Rondo zaliczył taki spadek w Rapm jak Blake wymieniałbyś go w jednym szeregu z Koszarkiem i innymi tuzami

 

zresztą i tak to robisz :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest przedmiotem sporu, jest nią statystyka, którą interpretujesz sobie jak Ci się podoba

Faktem jest, że nawet u Engelmana w poprzednich RAPMach jest Griffin sporo wyżej.

Gotbucket jest według mnie najlepszym RAPMem ze wszystkich, niestety jest tylko za lata 09-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że nawet u Engelmana w poprzednich RAPMach jest Griffin sporo wyżej.

Gotbucket jest według mnie najlepszym RAPMem ze wszystkich, niestety jest tylko za lata 09-14.

Basketball-reference...oczywiście szkoda, że nie ma jednego niekwestionowanego źródła. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem SAC jest konflikt na linii DMC - Divac, gdzie ten drugi nie daje sobie wejść na głowę malkontentowi ale przez to podejmuje trochę kuriozalne decyzje (patrz co roku nowy C). Póki Ci dwaj Panowie nie dojdą do porozumienia (czytaj nie rozejdą się) to będzie lipa. Może więc najlepszym ruchem byłoby oddanie DMC? Talent na.lawce jest, mogliby wytargac super PG i picki, a do tego jeszcze zaoszczędzić ;)

 

Co do Gaya, to choć Joager go lubi, to Rudy ma dosyć grania o loterie. Kto mógłby go wziąć?

 

Na pewno OKC, bo mają dziurę na SF i potrzebują dobrego obrońcy. Do tego musieliby oddać utalentowanego C.Payna - pytanie czy warto ryzykować, bo jak za rok odejdzie RW to zostaną z niczym... Z drugiej strony RW, Dipo, Gay, Kanter, Adams to ekipa na półfinał WC. Wtedy łatwiej utrzymać byłoby skład...

Inny kandydat to Pelicans, którzy nie mają dobrego obrońcy z rzutem na SF (S.Hill to jednak dupa w ataku), T.Evans to bardziej combo G który bardzo by się przydał w SAC.

Opcja są też MIN, gdzie jest nadmiar talentu na G, a na SF zawodzi Wiggins (pytanie co wtedy z nim? 6th man ma być dla Dunna) oraz Wizards, którzy mają tylko Portera i rowniez sporo G na wymianę.

Innych ekip nie widzę.

Z kolei na Kufosa nie bardzo widzę potencjał, bo gdzie? Brooklyn? Houston? Dallas?

 

Ps. Do tych co twierdzą że D.Collison był tak słaby i nie dał rady Rondo, to zerknijcie sobie na staty adv bo Collison był zmuszony grać SG i back up PG, bo kontuzje poszły na SG w ekipie, ale jego WS48 i per 36 są naprawdę imponujące. Nie wiem tylko po co tyłu SG i C tam jest...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś przegapiłem, ale od kiedy to Rudy Gay jest dobrym obrońcą z rzutem na "3"?

No to było dobre ale lepsze jeszcze było utalentowany Payne i nie oddadzą go za Gay'a

 

Nie powiem posmialem się przed snem. Dzięki! :D

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay potrafi byc całkiem przyzwoitym obrońcą ale to trzeba by pooglądać troche ;]

 

Divac stoi murem za DMC, wszelakie pisanie o jakimkolwiek konflikcie jest bzdurą.

 

Inna sprawa, ze w dziwny sposób próbuje go obudowac/wspomóc

w zasadzie jest kim grac ale back up pg przydałby się.

 

Malachi wygląda całkiem przyzwoicie, jak na rookie choc najlepsze SL zagrał Scal.

 

troche przeraza niemoc WCS w ataku - tak w razie co.

 

B-Mac mocny niewypał.. ale to moze byc kwestią otoczenia.

 

 

Nie wymyslajcie jakichs z kosmosu wzietych wymian, co ten Payne pokazał tak poza SL do tej pory?

 

Kosta pewnie poleci za frytki, choc gosc jest przydatny to nawet rzekomo wielbiący go Karl nie bardzo umial wykorzystac.

Ale przesyt jest pod koszem wiec ktos musi poleciec a reszte zostawmy na razie czasowi i trenerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.