Skocz do zawartości

Wybory moderatorow


mistrzBeatka

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Uzytkownicy 

 

Z niewiadomych przyczyn  temat o wyborze modow, jest gdzies gleboko, gleboko w innych subforach , malo widoczny .Ja mimo ze, aktywnie sie nie udzielam zbyt czesto  (tworzenie tresci) , spedzam codziennie dosyc duza ilosc czasu na forum , temat wyborow odkrylem przypadkowo czytajac lapu-capu (LOL), podejrzewam ze urzytkownicy przegladajcy glowny dzial wogole nie maja pojecia co dzieje ponad ich glowami. 

W temacie o wyborze modow kilkukrotnie jest propozycja aby rzeczowy temat przeniesc na glowne forum. Z niewiadomych przyczyn nikt tego nie robi.  

Do rozpoczecia tego tematu zdopingowal mnie wpis uzytkownika josephnba:

 

 

 

 Dawać to głosowanie
Od dłuższej chwili cisza, więc Ci co mieli się wypowiedzieć już to zrobili

Ja bym jeszcze stevea dał na moda, ma łańcuszek wielbicielek na forum  ;)   

 

 

Wiekszosc uzytkownikow nie ma pojecia o istnieniu takiego tematu . wiek jak sie mieli wypowiedziec ????  Glosowanie pewnie mialo byc na PW LOL

 

 

Dyskusja o wyborze modow jest tutaj:

 

http://www.e-nba.pl/topic/3658-modzi-kryteria/page-12

 

 

Wnisoki wyciagnijcie sami , pamietajcie demokracja sie samo nie obroni   :smile:   :smile:

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nic nie zostało ustalone, więc nie wprowadzajcie teraz lub później ludzi w błąd. Wybory są sprawą Borysa i tylko on podejmuje decyzje o przenoszeniu/otwieraniu gdzieś takiego tematu oraz o sposobie wybierania i ilości kandydatów (+ też to, ilu nowych moderatorów będzie).

 

Borysa nie ma na forum od pięciu dni, prawdopodobnie ma jakiś wyjazd lub coś nagłego mu wypadło. Zachowajcie spokój.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obecnych modów dla mnie są super i nie mam zarzutów. Fak faktem, że nie mam żadnych ostrzeżeń nie mówiąc o banach więc tak na prawdę nie miałem za bardzo z modami do czynienia. Sprawa z LakeShow( czy jak mu tam jeszcze) się rozwiązała a to on najwięcej w tym względzie strzelał fochów i ja tam nie widzę potrzeby zmieniać cokolwiek w dziale nba.

Jeśli Rappar chce to pomysł jego jako moda w dziale inne wydaje mi się fajny bo dużo się tam udziela i robi to z głową.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też jak najbardziej modzi odpowiadają, nie mam też nic przeciwko takim kandydaturą jak Rappar, Kucio, Elwood, czy Przemek_Orliński,

wydają się luźnymi gośćmi, którzy potrafią docenić jakiś żarcik, może nawet delikatny przytyk.

 

Podoba mi się, gdy przeglądam forum, to widzę różne posty niekoniecznie stricte na temat, czasem ktoś rzuci celnym niewinnym żarcikiem, troszkę czarnym humorem - i to jest fajne.

 

Potem wpada jakiś mod i wszystko usuwa, bo ''nie na temat!!!!!'', dyskusja traci wtedy ten swój koloryt, fajnie byłoby, gdyby coś takiego zostawało, jak już tak komuś to przeszkadza, to może zamiast usuwać, można je ''ospojlerować'', czy jak to się tam nazywa... niech taki post da się rozwinąć i przeczytać. Oczywiście jakieś ostre personalne przytyki powinny być traktowane banem, ale bez przesady, nie bądźmy tu wszyscy jakimiś smutnymi chu*kami bez poczucia humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się że ktokolwiek modem nie zostanie będzie ciął posty każdego kto robi wycieczki personalne.

Nie mam nikogo konkretnego na myśli, jak już to siebie bo nie wiem sam czy mi się nie zdarza właśnie coś takiego jako pierwszemu. W każdym razie jak kiedyś zacznę wypowiedź od "chyba Cie pogięło" i dalej coś tam się będę rozwijał nawet merytorycznie to albo jestem cham, albo może i nie jestem ale za to piszę pod wpływem emocji.

W obu przypadkach powinno się w nagrodę wywalić posta w kosmos dzięki czemu jeśli to cham pisał to zostanie zmuszony do nauki kultury lub rezygnacji z forum a jeśli nie cham tylko ktoś rozemocjonowany to wycięcie posta zmusi go by ochłonął i na spokojnie spróbował jeszcze raz.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co chcecie coś w modach zmieniać. Ja im nie wchodzę w drogę i jest cacy. Też nie czuje się przez nich jakoś zaszczuwany. 

 

Co najwyżej można było by dodać jednego co ma mózg, emocje trzyma na wodzy i obiektywnie podejdzie do nowych obowiązków.

 

Typ?

 

El Rasiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.