Jump to content
Dnc

Pokemon Go

Recommended Posts

Nie szkoda wam czasu :D ?

Edited by Reikai

Nie szkoda wam czasu :grin: ?

Jak widać nie.

Sam zamierzam się zabrać za łapanie pokemonów, ile można tylko za dziewczynami latać.

• Like 1

bierzesz dziewczyne na spacer do parku i łapiesz jakieś tam poksy :D

ogólnie to nie, zwłaszcza że i tak chodze na spacery z synem to moge lapać pokemony :P

ponadto w pracy i tak mam luz wiec co robic

no i w drodze do roboty się łapie 

ogólnie jest czas :)

a że 15 lat temu marzyłem o takiej grze to nie mogę w nią teraz nie grać XD

Mi się wyklul z jajka Lapras. Chociaż najlepsze, że ktoś moduły mi na polu mokotowskim rozstawil. Zamiast iść do domu to na rowerze stałem 30 min i lapalem pokemony z innymi. Spoko sprawa. Ludzie w podobnym wieku i można pogadać i powspominać.

• Like 2

Najlepiej mają ci z dupnym gpsem. Siedzą sobie w biurze, a ich postać urządza sobie wycieczki i w ciągu dnia wyrabiają 2x 10km :D

• Like 1

Windows Phone <3 

Właśnie dlatego (jeszcze) nie gram. Ale przyspieszyło to moją decyzję o zmianie telefonu

Właśnie dlatego (jeszcze) nie gram. Ale przyspieszyło to moją decyzję o zmianie telefonu

Pewnie nie ty jeden. majkrosoft strzela sobie w kolano. 

PC jest o tyle wygodniejszy od lapka, że nie ma o czym nawet dyskutować, chyba że potrzebujesz go często brać w różne miejsca. Mam 27 cali, zacnych rozmiarów klawiaturę i nie wyobrażam sobie przesiadac się na lapka.

Ale co za problem położyć lapka obok, podpiąć do niego klawiaturę i monitor? Ja tak robię jak siedzę w domu.

Polecam taki styl życia. Jest mobilność, jest wygoda z monitorem i klawiaturą.

pol_pl_Stacja-dokujaca-HP-HSTNN-IX01-103

• Like 1

Ale co za problem położyć lapka obok, podpiąć do niego klawiaturę i monitor? Ja tak robię jak siedzę w domu.

Tylko, że po co wtedy przepłacać? Lapek jest dobry jeśli go faktycznie często przenosisz, a nie korzystasz z jego mobilności dwa razy do roku. 

• Like 1

Tylko, że po co wtedy przepłacać? Lapek jest dobry jeśli go faktycznie często przenosisz, a nie korzystasz z jego mobilności dwa razy do roku. 

Zgadzam się...odnosiłem się tylko i wyłącznie do "Mam 27 cali, zacnych rozmiarów klawiaturę i nie wyobrażam sobie przesiadac się na lapka."

• Like 1

Czytałem o kolesiu, do którego ktoś się dobijał domofonem o 3 w nocy, bo miał pokemona w przedpokoju :) 

Sam tego nawet nie będę pobierał, mimo że jestem ciekawy, co może być ukryte u mnie w robocie plus swego czasu mocno przycinałem w Silvera. 

• Like 1

co za żenua... banda młodych byczków uganiająca się za jakimś japońskim shitem.. pokemonami jarałem się 15 lat temu, no ale wtedy mialem 12 lat. Gdy widze takich pajaców z elektroniką, ktorzy wolny czas powinni spedzać z rodzina, znajomymi, na siłowni, grając w basket, cholera nawet "łykając", a nie latać po miastach łapiąc rysunkowe bohomazy, to ogarnia mnie autentyczne zażenownie...

Edited by obywatelPP

Podobno banda przyglupow w USA na autostradzie wpadła pod samochody bo lapala poke

Wcześniej pomyślałem że to i tak w świecie komórek postęp bo dzieciaki ni kija chcą wychodzić poza swoje wifi a teraz chociaż trochę rusza dupe w miasto czy las. Ale to chyba jednak jest bzdet