Skocz do zawartości

The Big Fundamental


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ojp . ile jesze razy przeczytam ze timi byl nudny, .......... co najwyzej nie byl widowiskowy , bo nie robil stu dunkow ani alejupow , 

 przeciez to jeden z najwszechstronniejszych pfow w ataku  zwlaszcza gdy byl mlodszy szybszy , gral przodem nawet flotery mu sie zdazaly , potrafil minac , na postupie robil fadewaye ,gra jedna reka i rozne hooki tez opanowane , rzut z przodu , rzut z boku od dechy, pod dziura potrfil skonczyc w kazdy mozliwy posob.(a ,sorry nie napierdalal dunkow co druga akce) passer bardzo dobry , bounce passy tima tez nudne????gdzie ta nuda sie pytam? 

 

kiedys byla narracja, ale ci sas nudni i schematyczni a teraz widze nagle sie wszystko skupilo na duncanie

to nie timmi byl nudny tylko w sas nigdy nie bylo zadnego lepszego dunkera, gdyby takowy byl , skonczylyby sie te bzdety o nudnych spurs/duncanie ... po pojawieniu sie jeffersona pojawily sie glosy - wreszcie beda dunki - oł jeaaaaa

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, o SAS się mówi to samo, fajnie ostatnio to w jakimś programie Mike Trudell podsumował, o Spurs i Duncanie że są nudni mówią tylko Janusze koszykówki a prawdziwi fani kosza doceniają skuteczność i organizacje gry z jaką grali Spurs, Duncan też już mnie to wkurwia.

 

Tim dzisiaj znikąd na fejsie zrobił livestream, polecam każdemu, dobry padł tekst miałeś 28 punktów w 2 połowie któregoś tam meczu w playoff, Tim na to widocznie zagrałem bardzo słaba 1 połowę

 

Ogólnie Duncan straaaasznie przypomina mi Billa Russella swoim zachowaniem, mentalnoscia, nawet tekstami

 

top2 winners of all time, Duncan Russell, mentalność wszystko dla drużyny

 

livestream

 

http://www.ksat.com/sports/nba/spurs/tim-duncan-expected-to-speak-today-about-retirement-from-nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem jakoś obok wszystkiego ze względu na różne prywatno-zawodowe tematy i świadomość końca kariery Tima chyba nie mogła dotrzeć do mnie w pełni.

Dzisiaj, mając chwilę czasu na nadrobienie forum, uświadamiam sobie, że to już koniec, a ta liga już nigdy nie będzie taka sama. Jak zaczynał karierę, byłem 9-letnim kajtkiem. Nie ukrywam, że- tak jak wielu- przez pierwsze lata kariery TD nie jarała mnie jego osoba i gra, bo "był nudny", a ja jarałem się Carterami, T-Macami, Kobem i innymi tego typu. Trochę lat minęło, zanim doceniłem Spurs i Tima- do tego po prostu trzeba było dorosnąć.

Po tym, jak Duncan zakończył karierę, jeszcze milej wspominam ten moment 11 października 2014 w Stambule. Sam, na jakiejś hali w Azji, nad tunelem, z którego nagle wychodzi Tim i zbija ze mną pionę. Teraz narzeczona pyta, dlaczego mam zaszklone oczy? Muszę się zastanowić, czy ślub w przyszłym roku aktualny.

Twoje zdrowie Tim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.