Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 16/17


DamianOItalianO

Przyszłość Timberwolves  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego zawodnika jako GM wilków byś wymienił?



Rekomendowane odpowiedzi

3 opcja w mistrzowskich drużynach dla niedzielenego fana chyba bardziej do zapamietania niz lider drużyny nie wchodzącej do PO. A sam love chyba juz zaklepal sobie hakies tam miejsce w historii takimi wybrykami jak dzis czy 30/30

 

E: a jak ktos za 20 lat bedzie chcial zoabczyc jak to wygladal basket w tych czasach to sobie włączy gsw, cavs. Do meczów "Minnesot" wracaja tylko nadwytrwalsi. Wiec jest jakas tam nadzieja dla tego lovea co?

Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow

 

To moze tak od ręki przypomnij nam wszystkich bez wchodzenia w wikipedię w jakich okolicznościach do Lakers trafił Horry..

 

Skoro twierdzisz że za 15 lat wszyscy będą pamiętać takie szczegóły w temacie Kevina

 

Nie czytam Wikipedii. 

 

To Ty mi powiedz czemu mam nie pamiętać szczegółów historii pierwszego wyjścia z 3-1 w finale, której to historii Love był ważna częścią? 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam Wikipedii. 

 

To Ty mi powiedz czemu mam nie pamiętać szczegółów historii pierwszego wyjścia z 3-1 w finale, której to historii Love był ważna częścią? 

 

Ty może będziesz pamiętał ale ludzie którzy zaczną się interesować koszem za 10 lat będą pamietać że to Le Bron moze z Irvingiem wyszli z 1-3 a za 15 już będzie w pamięci ludzkiej że to sam Le Bron.

Ludzie pamiętają gwiazdy albo wyraziste osobowości. Sam nie znasz szczegółów finalistów sprzed 15 lat. A jakbym się pytał o lata 80 te to z mistrza 81 pewnie będzie znał Birda a z 83 tylko Ervinga z Mosesem

 

Love w Socie był gwiazdą ligi a w Cavs jest ledwo w TOP30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow

 

To moze tak od ręki przypomnij nam wszystkich bez wchodzenia w wikipedię w jakich okolicznościach do Lakers trafił Horry..

 

Skoro twierdzisz że za 15 lat wszyscy będą pamiętać takie szczegóły w temacie Kevina

Horry wymienił się miejscami z Ceballosem, do tego psozedł Józek Klajn i Rumun Robinson z wielkiej rodziny portlandzkich robinsonów

takie pytanie w milionerach za bańkę mogę robić all day long

 

a czemu?

bo Horry poczęstował trenera Dannego A ręcznikiem

 

Sa janusze, co myślą "NBA=Bron, Jordan,Kura,Warriors = to tam gra 30 zespołów?"

Są średniawki, typu "wymienię Pekovicia za Irvinga bo prawie się salary zgadza, w NBA gra 30 zespołów"

i jesteśmy my. ludzie, co siedzą w branży. to jakbyś kucharza z 10 letnim stażem pytał, ile minut potrzebuje centymetrowa wieprzowina, by być półkrwistą

 

nie znać celtics z lat 80 to jak nie wiedzieć, kto zabił w orient expresie

 

 

edit

W Bundych pojawiła się Tracy Lords. God damn

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Historyczny finał i powrót z 3-1, gdzie w meczu nr 7 Irving trafił sprzed nosa Curry'ego trójkę, a Love zagrał dobrze w obronie na Currym w ostatniej akjci meczu.

rozumiem ze chodzi ci o to:

 

 

 

i ja z lipca (zedytowalem tylko sekundy aby pasowaly do filmiku)

 

to nie jest dowod dobrej obrony love a co najwyzej glupoty stefka , dwa razy wtej akcji steph moze mijac love ktory nie jest w stanie ustac na nogach  ale niestety upiera sie przy rzucie za 3 , w 19s filmu steph wlasciwie go mija po czym zwalnia aby szukac 3, po ponowienu ta sama sytuacja ok 25-26 sekunda.

love 2 razy nie jest w stanie ustac na nogach , kompletnie nie broni od penetracji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curry dwa razy go mija i sie zatrzymuje, steph niestety byl w goracej wodzie kapany, a wystarczylo minac lovea i   autostrade do kosza stoi otworem, musialaby nastapic reakcja obrony cavs (zageszczenie),  steph moglby bez problemu odegrac do ktoregos z partnerow bedacych open na luku . moze kura chcial sie zrechabilitowac po tym jak  wczesniej masakrycznie zjebal podanie za plecami do kleja

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi 3kwartami to nie jest tak jak w kopanej z pierwszymi 15-20 minutami drugiej połowy?

Gdzie w przerwie trener Cię opieprzyl zrobił zmiany taktyczne, zmotywowal i jedziesz na Tym?

 

Wniosek z tego taki że Tom nie trafia do zespołu, źle motywuje i taktyki pod przieciwnika nie zmienia....A miało być tak pięknie, przynajmniej niech tą cholerna obronę poprawi!

 

Btw

W Chicago jak wyglądały te 3 q? Podobnie? Bo nie pamiętam

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w roosterze jest 3,5 min. pow. przeciętnego obrońcy z prawdziwego zdarzenia i 1 rookie z potencjałem to jak Ty chcesz obronę poprawić?

A może by tak zatrudnić trenera osławionego jako "specjalista od obrony"?

 

a nie, czekaj...

 

zresztą ja nie jestem pewien czy większym problemem Soty jest obrona (bo AD to 80% ekip nie będzie w stanie powstrzymać), a egzekucja ataku w drugich połowach meczów

 

Thibs ponoć chce weterana, a powiniem po prostu szukać strzelców, bo trzon nie jest zły tylko nie jest on kompletny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zatrudnić trenera osławionego jako "specjalista od obrony"?

 

a nie, czekaj...

 

zresztą ja nie jestem pewien czy większym problemem Soty jest obrona (bo AD to 80% ekip nie będzie w stanie powstrzymać), a egzekucja ataku w drugich połowach meczów

 

Thibs ponoć chce weterana, a powiniem po prostu szukać strzelców, bo trzon nie jest zły tylko nie jest on kompletny

I pewnie dlatego mają 7 w lidze skuteczność za 3 i 10 ofensywę.

 

Pierwsze co się rzuca jak się ogląda ich mecz to to ze nikt poza Diengiem tam nie broni. Nawet Rubio czy Towns źle rotuja. Kiepsko bronią. A ostatnio to nawet Dieng nie broni już tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dlatego mają 7 w lidze skuteczność za 3 i 10 ofensywę.

 

Pierwsze co się rzuca jak się ogląda ich mecz to to ze nikt poza Diengiem tam nie broni. Nawet Rubio czy Towns źle rotuja. Kiepsko bronią. A ostatnio to nawet Dieng nie broni już tak dobrze

a jak wyglądają te statystyki w trzecich kwartach oraz w drugich połowach?

 

edit: sprawdziłem i zarówno w 3Q jaki w 2nd half sota jest najgorsza w lidze, a więc mój post o braku egzekucji jest w zupełności trafny (choć nawet nie sprawdzałem tych cyfr) to po prostu widać, że Minny traci mecze przez kompletne blamaże w trzecich kwartach, a statystyki nabijają sobie w pierwszych połowach gdzie ich gra wygląda zwykle bardzo przyzwoicie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglądają te statystyki w trzecich kwartach oraz w drugich połowach?

 

edit: sprawdziłem i zarówno w 3Q jaki w 2nd half sota jest najgorsza w lidze, a więc mój post o braku egzekucji jest w zupełności trafny (choć nawet nie sprawdzałem tych cyfr) to po prostu widać, że Minny traci mecze przez kompletne blamaże w trzecich kwartach, a statystyki nabijają sobie w pierwszych połowach gdzie ich gra wygląda zwykle bardzo przyzwoicie

Ale wyjaśnij mi może jaka to wina zawodników i dlaczego potrzebują strzelców skoro w pierwszej połowie mają najlepszą skutecznosć w lidze a  w drugiej 29 ?

 

Zwłaszcza że w 4 kwarcie już mają ofensywę na poziomie średniej ligi. Ich dólek nachodzi w 3 kwartach i tylko wtedy są naprawdę słabi . Więc powiedz mi czemu akurat potrzebują strzelców skoro trzy kwarty potrafią mieć dobrą ofensywę a obronę mają dobrą tylko w jednej kwarcie.

 

Ich problem leży w obronie i trenerze który kompletnie nie potrafi do nich dotrzeć w szatni i za każdym razem zaliczają totalny dołek

albo inaczej proponuje Tobie byś obejrzałem ich mecze więcej niż jeden i zobacz czy problemem jest brak strzelców czy jednak fatalna obrona na każdej klepce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wyjaśnij mi może jaka to wina zawodników i dlaczego potrzebują strzelców skoro w pierwszej połowie mają najlepszą skutecznosć w lidze a  w drugiej 29 ?

 

Może dlatego, że strzelcy charakteryzują się tym, że potrafią trafiać w najważniejszych momentach meczów? Być może też dlatego, że o ile ich skuteczność za 3 wydaje się wysoka to już w drugich połowach są lepsi tylko od Nets?

 

 

 

Zwłaszcza że w 4 kwarcie już mają ofensywę na poziomie średniej ligi. Ich dólek nachodzi w 3 kwartach i tylko wtedy są naprawdę słabi . Więc powiedz mi czemu akurat potrzebują strzelców skoro trzy kwarty potrafią mieć dobrą ofensywę a obronę mają dobrą tylko w jednej kwarcie.

 

 

Co z tego, że w czwartych kwartach są na poziomie średniej skoro ligowej skoro to trzecie spychają ich na same dno ligi w drugich połowach i to zdecydowanie o 2 punkty ORTG od następnej najgorszej?

 

 

Ich problem leży w obronie i trenerze który kompletnie nie potrafi do nich dotrzeć w szatni i za każdym razem zaliczają totalny dołek

 

Byłem jednym z nielicznych, którzy twierdzili, że Thibs to nie jest dobry trener dla Soty, więc tutaj akurat zgoda, choć to dopiero 1/4 sezonu i wiele się może zmienić. 

 

Co do samej obrony to fajnie, że tak bardzo zaciekle wypominasz Socie ten element, ale tutaj również zachodzi niezły paradoks, bo Sota w pierwszych połowach ma piątą najlepszą obronę ligi... a w drugiej ostatnią. Także nie, oni nie bronią, aż tak fatalnie, bo bronić potrafią, fatalni są po prostu po przerwach gdzie wszystko idzie wpizdu i to właśnie cały czas próbuję przekazać. Problemy z motywacją? U Thibsa to raczej niespotykane. Oczywiście, że na pierwszy ostrzał idzie Tibs, ale to nie on biega po boisku i ostatecznie to gracze są odpowiedzialni za to jak grają, a przynajmniej powinno się tutaj kłaść na to większy nacisk, bo nie sądzę aby ich HC zachęcał ich w przerwie do totalnego rospierdolu tego co udało się w pierwszych połowach osiągnąć.

 

albo inaczej proponuje Tobie byś obejrzałem ich mecze więcej niż jeden i zobacz czy problemem jest brak strzelców czy jednak fatalna obrona na każdej klepce?

 

a ja Tobie proponuje abyś przestał się wymądrzać, bo nie potrzebuje oglądać nawet jednego meczu, aby w pół godziny zaorać Twoje wszystkie argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.