Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 16/17


DamianOItalianO

Przyszłość Timberwolves  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego zawodnika jako GM wilków byś wymienił?



Rekomendowane odpowiedzi

A te pi****lenie o Gayu to tylko pokazuje że chyba meczów Sac jednak nie oglądacie. Chłopak jest w contract year, przed nim praktycznie ost moment na wywalczenie funduszu emerytalnego i kilka lat dobrego grania. 

 

No wlasnie, jest w CY przed ostatnim wysokim kontraktem, a potem to niby bedzie tylko lepszy? :)

 

Mnie tez Wiggins potrafi zdenerwowac, ale po przejeciu sterow przez Tom'a stwierdzilem, ze jak nie on, to nikt go juz def'a nie nauczy.

Dajmy im czas, bo robienie wymian po 10 meczach (i to desperackich wymian), to jak robienie z kogos contendera po preseason.

 

 

Chcesz wiginsa za jeden rok kontraktu Gaya wymienić? Rozumie że jesetes kibicem sacramento.

 

 

Dlatego ma logo Wilkow z bandazami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawi mnie Wiggins - wiadomo, że nie utrzyma ~50% za trzy, ale też w poprzednim sezonie kończył odpowiednio 3% i 6% lepiej z 0-3 i 3-10 ft, więc to pewnie się wyrówna. wizualnie widocznie lepiej wygląda jego rzut.

wizualnie to jego rzut wygląda tak miękko, że niedługo będą go wkładać do materaców, żeby wygodnie się spało.

 

 

Jestem zdziwiony, bo myślałem że Thibodo z tak szybkich nóg będzie w stanie zrobić coś świeżego w defensywie na wzór Thunder z najlepszych lat, a on każe zawodnikom bronić schematem dla weteranów. Typowy przykład niedopasowania systemu pod zawodników tylko doklejanie graczy do utartego schematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że Wiggins jest hot i raczej nie utrzyma 27ppg na 60%ts jak do tej pory (chociaż, jak wyżej, ze 4-5% lepiej kończył w okolicach obręczy, rok temu więc jakoś bardzo mu cyferki nie spadną), tak jak rozumiem, że słabo broni etc., ale ... 

 

przeszczerze dziwi mnie narzekanie na obecną wartość sportową Wigginsa. poza kilkoma wyjątkami w stylu Duranta czy innego LeBrona, którzy w drugim sezonie byli allstarami pełną gębą, a w trzecich - prezentowali poziom MVP ligi - większość zawodników ma jednak "trochę" cięższą drogą w kierunku zostania gwiazdami ligi, i George czy Leonard robili w wieku Kanadyjczyka w contenderze w stylu 12-6, zanim stali się ścisłym topem NBA. Wiggins ma kosmiczny potencjał, ale gdy wchodził do tej ligi, wiadomo było, że jest ''surowy'' i minie trochę czasu, zanim (ewentualnie) zrealizuje swój potencjał, dlatego jemu bliżej jest właśnie do tych cholernie uzdolnionych Westbrooków, którzy jednak potrzebują trochę ogrania zanim przeskoczą na poziom Oscara Robertsona.

 

bo najlepsze - jeżeli rozmawiamy o ofensywie - że ten jego progres jest ewidentny i świetnie mu wróży na przyszłość. Wiggins całe wakacje pracował nad rzutem i w tym momencie, już abstrahując od tej skuteczności za 3 której nie utrzyma - świetnie widać ten rozwój nawet czysto wizualnie. jeżeli Wiggins będzie w stanie do swojej gry dołożyć dobry rzut, poprawić kozioł i rozegranie (co także widać), to ofensywnie ze swoim pierwszym krokiem, atletyzmem, atakowaniem obręczy - będzie superstarem w tej lidze, przynajmniej w ataku. takich ludzi się nie broni, bo się nie da. już nie wspominając o aspektach wizualnych, bo z dobrą pracą nóg i bardzo dobrym post upem, ogląda się to rewelacyjnie. 

 

oczywiście inną sprawą jest defensywa, ale znowu, RappaR słusznie zwrócił uwagę, że nawet wspomniani Durant i LeBron w tym wieku uchodzili za przeciętnych defensorów. w zasadzie Wiggins po atakowanej stronie parkietu na razie neguje wszystkie znaki zapytania jakie można było mieć wobec niego w momencie draftu jeżeli chodzi o ofensywę, i oczywiście mówię w kontekście tego, kim ma być w przyszłości. i nawet nie chodzi mi o jakiś hurraoptymizm związany własnie z faktem, że Wiggins bardzo dobrze wszedł w sezon, a o zauważenie, że wciąż mówimy o 21-latku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zawodzę jak na razie na Socie . Choć z drugiej potwierdza sie moja opinia że TT to strasznie przereklamowany trener. Na siłę próbuje skopiować rozwiązania z Bostonu czy Chicago a ma inny skład. To co się dzieje z Wilkami jest niewytłumaczalne.

 

Obrona nie istnieje. W ogóle ja nie rozumiem co TT każe im w obronie grać . KAT często broni nie najlepszego gracza,  Team D dziwne. Nie wiem może to co proponuje jest zbyt skomplikowane może rzeczywiście młodzież zdolna ale głupia ( czasem mam wrażenie że to sam Rubio sugeruje) ale fakt jest faktem że coś takiego jak w nocy z Bostonem to jest apokalipsa. Sota nie powinna mieć tylko 4 zwycięstw na koncie. Poza Wigginsem nikt nie robi postępu. KAT stanął w miejscu a może nawet lekki regres . LAVine czy Muhammad właściwie są nijacy. Jeden Dieng w miarę miarę ale też nie gra tak dobrze jak przed podpisaniem kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.