Skocz do zawartości

Przyszłość Timberwolves  

43 użytkowników zagłosowało

1. 1. Którego zawodnika jako GM wilków byś wymienił?

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to doskonała cena za rr.

ale która opcja?

Myślę, że spokojnie moglibyście go mieć za mniej.

czyli? sam pick? sam Wilson/Gallo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno Pick jak murek to spora cena czyli hojna oferta od Denver.

Nurek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rubio ma 3 lata kontraktu, a obrona na obwodzie jest nam potrzebna jak tlen, sam Nurek? no chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurek do trzeciego zespołu a do miny weteran aby to ogarnąć.

Rubio do Denver

Nurek plus Pick miny i Denver do bulls

Jimmy do miny.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Socie potrzebni są weterani ale tacy żywi i z prawdziwego zdarzenia. I Rubio jest idealny aby takich pozyskać. Moim zdaniem to paczka typu Dwóch weteranów DO ROTACJI oraz pick z trzeciej dziesiątki draftu to odpowiednia cena za mającego regularnie problemy ze zdrowiem i słabo rzucającego Rubio. Rozgrywający z dobrym rzutem za 3 oraz gracz typu 3/4 z jajem w D oraz posłuchem wśród młodzych, to Tomowi chyba teraz najbardziej potrzeba. A Rubio prędzej czy później w Socie lub Nuggets wyląduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są prowadzone podobno rozmowy z Detroit.Reggie Jackson za Bricky Rubio i Shabazza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że to jakaś bzdura. Jestem w stanie zrozumieć handlowanie Rubio w określonych okolicznościach, ale Reggie Jackson? Najgorzej. Nie ma to żadnego sensu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Końcówka stycznia wilki z bilansem 15-28, nasuwa się pytanie czy w Minnesocie będą playoff w tym sezonie czy fani Wolves zostaną zmuszeni do czekania? Oczywiście, szanse są, ale jak duże? Moim zdaniem przy takiej dyspozycji Townsa i spółki są jak najbardziej duże. Jakie jest wasze zdanie, zapraszam do dyskusji :smile: Kibice wciąż rozmawiają o wymianie Wiggs'a lub LaVina, ale czy jest o czym mówić? Czy byłaby to słuszna decyzja zamieniania, któregoś z tych utalentowanych młodych graczy? Wilkom bez wątpienia przydałby się all-star w trochę starszym wieku od młodej 5 T'wolves. Owszem w składzie Tom'a Thibodeau są zawodnicy doświadczeni, ograni w NBA, lecz są to Role playerzy. Mamy jeszcze jedno pytanie dotyczące wymiany, którejś młodej gwiazdy Wolves. Który z nich w przyszłości zarząda większą ilość pieniędzy? 

Czy Minnesotę czeka świetlana przyszłość? 

Czy KAT doprowadzi Wilki do playoff'ów?

Zapraszam jeszcze raz do dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki sens dla Soty miałby taki deal? Obaj ich gracze są lepsi... Cole pasuje do strategii TT, a Chandler? Przecież on się złamie jeszcze przed ASW :smile:

W czym Rubio jest lepszy? W tym, że stał się minusowym obrońcą? Nie naśmiewaj się z Wilsona bo Ci Ricky z piętą na czole wyląduje i jedyne co za niego dostaniesz to Norrisa Cole.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po takim sobie początku sezonu zarówno Wolves jak i Towns zaczęli co nieco ogarniać.Podoba mi się mentalnosc Townsa, gra z wielką pasją.Na bank KG mu swoje do głowy włożył.

Pierwsze dwie akcje Wolves piła do Townsa, podwojenie, oddanie na obwód do Dunna i dwie trójeczki.Niemożliwe do ogarnięcia z upośledzonym rzutowo Rubio.Dunn też nie jest jakimś orłem, ale przy Rubio można spokojnie podwajać Townsa.Swoją drogą super mecz Dunna, przechwyty, ładne podania, punktował, nawet chasedown sie trafił.

Piękny hero ball Lavina i Wigginsa w 1 połowie 4Q prawie kosztował Wolves mecz.Zamrozili Townsa kompletnie.

Największym problemem Wolves jest chyba Thibs.Gracze muszą go nienawidzić za to jego oldskulowe darcie ryja.Współczuje karnetowcom w pierwszym rzędzie koło ławki Wolves.

Edytowane przez Reikai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może dalej nie może sie pogodzić, że kariera koszykarska skończyła się u niego na uniwerku :grin:

A Timberwolves i tak coraz bardziej mi sie podoba. Rubio sie spinał w ostatnich meczach, ale niech już sobie idzie do tego Detroit...

Edytowane przez vince15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Detroit to tylko za Popa - świetna obrona, zarówno permiter jak i inteligentne ustawianie się w schematach + niezły dystans.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Końcówka tego meczu to jednak jakas porażka w wykonaniu obu zespolow. Miałem wrażenie ze nikt tego wygrać nie chce. 3/6 ft od Wolves, a z drugiej strony glupie akcje Gallo i Nelsona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy za Rubio i kogoś jeszcze mogą wyciągnąć doświadczonego all stara. Ciężko powiedzieć. George może być wkurzony sytuacją w Indianie, ale chyba za szybko na plotki transferowe.. Ja bym kombinował coś z Houston i Dallas.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=h7jtol2

Teoretycznie wszyscy tracą, ale w praktyce? Houston dostaje rim protectora, bo Capela pewniakiem nie jest wg mnie. Tracą Andersona, który jest bardzo ważny, kosztem roku Boguta, ale jak chcą coś wygrać to muszą wejść all in w tym roku wg mnie.

Minnesota traci Muhammada i Rubio, a zyskuje Derona do końca roku i Andersona jako stretch four. Doświadczenie spore.

Dallas dostaje Rubio na kilka lat i jak u Carlisle się nie poprawiłby to chyba nigdzie już. I ewentualny PG w przebudowie ekipy, a i Dirk zyska na ostatni sezon gry.

Ewentualnie szukać kilku innych drużyn i kombinować pozbycie się Rubio w pakiecie z Diengiem. Tym ostatnim zainteresowani mogą być choćby PTB, bo Dieng to naturalny center dla mnie i dobry obrońca podkoszowy, a tego im cholernie brakuje. Portland też ma kilka ciekawych assetów, na czele z McCollumem, który ma sporą wartość. No i oczywiście mówię tylko o wymianie graczy, a dodając picki to w zasadzie wszystko można dogadać. Tylko trzeba pamiętać, że Rubio to obarczona wielkim ryzykiem inwestycja - fatalnie rzuca, nie wchodzi pod kosz, często jest kontuzjowany i się nie rozwinął nic. Dużo większą wartość od niego ma każdy z S5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeś się uparł Zdzich z dwoma zawodnikami którzy nie potrafią bronić, a do tego kontuzje ich raczej nie omijają.

Kompletnie nie rozumiem po co im Deron? Jako mentor na kilka miesięcy? Anderson u Thiba? Jako kto? Podający piłkę na rozgrzewce?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei kręcę głową z niedowierzaniem za każdym razem kiedy widzę propozycje wymian z udziałem Houston i rozbijanie czegoś co świetnie klika.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi