Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 16/17


DamianOItalianO

Przyszłość Timberwolves  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego zawodnika jako GM wilków byś wymienił?



Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy za Rubio i kogoś jeszcze mogą wyciągnąć doświadczonego all stara. Ciężko powiedzieć. George może być wkurzony sytuacją w Indianie, ale chyba za szybko na plotki transferowe.. Ja bym kombinował coś z Houston i Dallas.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=h7jtol2

 

Teoretycznie wszyscy tracą, ale w praktyce? Houston dostaje rim protectora, bo Capela pewniakiem nie jest wg mnie. Tracą Andersona, który jest bardzo ważny, kosztem roku Boguta, ale jak chcą coś wygrać to muszą wejść all in w tym roku wg mnie.

 

Minnesota traci Muhammada i Rubio, a zyskuje Derona do końca roku i Andersona jako stretch four. Doświadczenie spore.

 

Dallas dostaje Rubio na kilka lat i jak u Carlisle się nie poprawiłby to chyba nigdzie już. I ewentualny PG w przebudowie ekipy, a i Dirk zyska na ostatni sezon gry.

 

Ewentualnie szukać kilku innych drużyn i kombinować pozbycie się Rubio w pakiecie z Diengiem. Tym ostatnim zainteresowani mogą być choćby PTB, bo Dieng to naturalny center dla mnie i dobry obrońca podkoszowy, a tego im cholernie brakuje. Portland też ma kilka ciekawych assetów, na czele z McCollumem, który ma sporą wartość. No i oczywiście mówię tylko o wymianie graczy, a dodając picki to w zasadzie wszystko można dogadać. Tylko trzeba pamiętać, że Rubio to obarczona wielkim ryzykiem inwestycja - fatalnie rzuca, nie wchodzi pod kosz, często jest kontuzjowany i się nie rozwinął nic. Dużo większą wartość od niego ma każdy z S5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Btw -3.5/100 z Lavine i +4.2/100 bez niego to nie jest przypadek.

Nie oglądam aż na tyle Soty by bez wahania stwierdzić, że LaVine jest ich największym problemem ogólnie (tzn w defensywie tak, ale nie jestem w 100% pewien czy ogólnie). Niemniej z niepasującego tria Rubio-Zach-Wiggins, próby zastępowania Hiszpana Dunnem, czy Wiggins Shabazzem/Rushem nie za bardzo się powiodły (z Wigginsem mała próbka). Natomiast Rush zamiast Zacha poprawia grę Wilków dotychczas.

Obrońcą jest ich na pewno najsłabszym a ofensywnie no cóż

 

Thibs przez niego puszcza ofensywę. To on głównie kozłuje. Może to ma sens w kontrach bo rzeczywiście robi to nawet lepiej niż Rubio ale cokolwiek innego? Masakra bo wtedy Ricky ma stać w rogu albo na mid rangu i czekać na rzut. To nie działa. A jak piłka jest całkowice w dłoniach Hiszpana to jest wiecej podań więcej kreatywności i przede wszystkim dużo picków. Każdy poza Wigginsem zyskuje na efektywności z Rickym bez Zacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z pół roku grałem zanim się zorientowali czemu mi kolano ucieka.

Ból jest tylko przy zerwaniu, a pozniej nic się nie czuje. Dopiero rezonans pokazuje_co_jest_5.

Niestety grajac bez ACL uszkodzilem łąkotkę, co wyszło 4 lata pozniej.

Najwiekszy dramat to 6-mcy rehabilitacji po ACL i nauka chodzenia.

Szkoda chłopaka, już nie bedzie tak skakał jak kiedyś.

Blokada psychiczna jest zbyt duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z pół roku grałem zanim się zorientowali czemu mi kolano ucieka.

Ból jest tylko przy zerwaniu, a pozniej nic się nie czuje. Dopiero rezonans pokazuje_co_jest_5.

Niestety grajac bez ACL uszkodzilem łąkotkę, co wyszło 4 lata pozniej.

Najwiekszy dramat to 6-mcy rehabilitacji po ACL i nauka chodzenia.

Szkoda chłopaka, już nie bedzie tak skakał jak kiedyś.

Blokada psychiczna jest zbyt duża.

Kto wie.Jabari Parker wcale nie wygląda gorzej, po zerwaniu ACL niż przed.Nawet bym powiedział, że skacze lepiej, z większą mocą.Takżę pod względem fizycznym ładnie może wszystko się zrosnąć, medycyna działa cuda.Jedynie ta blokada psychiczna może go hamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z pół roku grałem zanim się zorientowali czemu mi kolano ucieka.

Ból jest tylko przy zerwaniu, a pozniej nic się nie czuje. Dopiero rezonans pokazuje_co_jest_5.

Niestety grajac bez ACL uszkodzilem łąkotkę, co wyszło 4 lata pozniej.

Najwiekszy dramat to 6-mcy rehabilitacji po ACL i nauka chodzenia.

Szkoda chłopaka, już nie bedzie tak skakał jak kiedyś.

Blokada psychiczna jest zbyt duża.

Nie no jak kolano Ci ucieka to MRI jest tylko dokładnym potwierdzeniem czy wszystko do rekonstrukcji czy część :)

 

Pogratulowac lekarzom tych 6 m-cy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kontuzja da możliwość (a raczej zmusi) Wilki do grania w bardziej naturalnym ustawieniu z Rubio jako rozgrywającym. Kto wie, może przez grę ze strzelcem za 3 w miejsce LaVina wejdą na kolejny poziom i latem spróbują ściągnąć kogoś w typie np Redicka do gry obok Wigginsa i Ricky'ego? Na pewno po tym okresie Wolves będą dużo mądrzejsi w kwestii dalszych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.