Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zacząłem się zastanawiać którzy weterani zamienią się w ring chaserów i pójdą za minima do Warriors. Na reakcję jednego "weterana" długo nie trzeba było czekać.

 

 

:grin:

 

Może Arenas by się skusił na powrót na stare śmieci.

Ray Allen w końcu skończył karierę, czy czekał na taki moment, jak ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, ale tu się dziecinadę odwala. Mi się ta decyzja podoba. Lubię superstars teamy. Zresztą to może być impuls dla innych, żeby odważniej podziałać.

 

Durant wybrał team, który daje mu największe szanse na mistrza. Wyjebali mu Ibake, olał go Horford... Podpisał z GSW i co w tym k**** złego?

Liczyć się będą tylko pierścionki.

 

Własnie że nie. Horry ma więcej pierścionków od takiego np. LBJ a wyżej go od niego nie postawisz (specjalnie jest przesadzone porównianie!).

Chodzi o styl wygrania tych pierscionków. KD poszedł na łatwizne jak żaden inny super star, w prime do finalistów i rekordowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest dziwnego w tym, że chcę, żeby Lebron ich zniszczył w finałach. Jak cofniecie się trochę wstecz to zobaczycie, że od momentu game 6 w Bostonie(2012) ciągle wolę, żeby finał wygrał LeBron. Tak to się jakoś układa, a teraz tym bardziej będę mu kibicował, bo pokonać takiego potwora to będzie wyczyn jeszcze bardziej nieprawdopodobny niż to co zrobił w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant był traktowany długo jako osoba, która będzie najlepszym zawodnikiem NBA po odejściu LeBrona. Teraz w Warriors może być 3-4 najważniejszym zawodnikiem po Currym, Klayu i Greenie. Inaczej też będzie traktowane jego mistrzostwo. Wade zdecydowanie wyżej jest ceniony za mistrza w 06', kiedy wyszarpał go jako lider i największa gwiazda, a totalnie inaczej jest oceniany jako sidekick za mistrzostwa 12' i 13'.

 

Durant idzie na łatwiznę i nie umie wygrać tytułu jako 1-2 najlepszy zawodnik drużyny. 

 

Czyli ma dwie gwiazdki przy mistrzostwach i dostał mniejsze pierścionki.

 

Dlaczego Durant ma niby nie być 1-2 najlepszym graczem GSW? Ktos zaklepał te funkcję?

 

Durant postąpił rozsądnie. Wybrał najlepszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma dwie gwiazdki przy mistrzostwach i dostał mniejsze pierścionki.

 

Dlaczego Durant ma niby nie być 1-2 najlepszym graczem GSW? Ktos zaklepał te funkcję?

 

Durant postąpił rozsądnie. Wybrał najlepszą opcję.

 

to co roku superstarzy powinni iśc tam gdzie najwiecej szansa na wygraną, po dwóch sezonach mielibyśmy dwa suepr teamy 

zresztą już tak chyba jest, dzieki KD

 

mam nadzieje, że skoro tak to propsujesz to bedziesz ogladał te wszystkie blowouty GSW!

a nie wpadniesz tutaj na finały i będziesz się jarał jaki to Curry jest świetny,

btw GSW bez niego wygrywa tą lige 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mają szansę na największy back-2-back choke w historii NBA. Widzę, że wszyscy trzymają kciuki :nevreness:

 

Nie przesadzajmy, że w przyszłym sezonie jest już praktycznie pozamiatane. Już Lakers z Howardem, Bryantem, Gasolem i Nashem mieli zrobić rzeźnie i wszyscy wiemy, jak to się skończyło (...)

 

Ma to sens. Bo narazie z Finals bardziej pamiętam jak mocno się osrał Curry, a nie performance Lebrona. Durant w G7 z GSW też nie znacznie lepszy. Jest wbrew pozorom na co czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstar team. Właśnie to jest w tym najgorsze. Gdzie tu jaka rywalizacja? Gdzie w umyśle KD coś takiego aby zapisać się grubymi zgłoskami w kartach historii NBA. Nie, lepiej na łatwiznę i stworzyć superstar team.

 

Może od razu przyznajmy puchar GSW a reszta 29 ekip niech się bije o 2 miejsce.

 

I musisz zrozumieć reakcję niektórych userów a nie nazywać ją dziecinadą. Ja go jeszcze pamiętam w koszulce SuperSonic stąd jestem taki podku*wiony. Przykro mi że nie umiesz zrozumieć reakcji, nas - kibiców.

 

Zapraszam do tematu TD4SIX - poznasz co to miłość do drużyny gdyż właśnie najprawdopodbniej Duncan skończył karierę.

 

Po prostu jestem za stary na taką negatywną ekscytacje.

 

Zbliżone sytuacje już miały miejsce. Sir Charles w Rockets, Malone i Payton w LA, Big 3 w Celtics, Big 3 w Miami itd.

 

Rywalizacja? Będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie że nie. Horry ma więcej pierścionków od takiego np. LBJ a wyżej go od niego nie postawisz (specjalnie jest przesadzone porównianie!).

Chodzi o styl wygrania tych pierscionków. KD poszedł na łatwizne jak żaden inny super star, w prime do finalistów i rekordowców

 

Mnie to nie uwiera.

LBJ, Bosh i Wade też poszli na łatwiznę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co roku superstarzy powinni iśc tam gdzie najwiecej szansa na wygraną, po dwóch sezonach mielibyśmy dwa suepr teamy 

zresztą już tak chyba jest, dzieki KD

 

mam nadzieje, że skoro tak to propsujesz to bedziesz ogladał te wszystkie blowouty GSW!

a nie wpadniesz tutaj na finały i będziesz się jarał jaki to Curry jest świetny,

btw GSW bez niego wygrywa tą lige 

 

Do tej pory szli często tam gdzie sypali więcej $$$, to było takie sportowe? Co w tym złego, że Durant chce wygrywać?

C'mon k****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka ze wszystkich którzy teraz hejtują KD na potęgę i wychwalają Krula haha. On zrobił to samo, obaj poszli na łatwiznę i takie są smutaśne fakty. 

MJ czy Kobe z 2-3 all starami w składzie przez większość częśc kariery...mogło by zabraknąć rąk, aby pozakładać te wszystkie pierścienie...

Edytowane przez Laker25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka ze wszystkich którzy teraz hejtują KD na potęgę i wychwalają Krula haha. On zrobił to samo, obaj poszli na łatwiznę i takie są smutaśne fakty. 

MJ czy Kobe z 2-3 all starami w składzie przez większość częśc kariery...mogło by zabraknąć rąk, aby pozakładać te wszystkie pierścienie...

W sumie wystarczy spojrzeć na nick i mnie to nie dziwi co właśnie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jestem za stary na taką negatywną ekscytacje.

 

Zbliżone sytuacje już miały miejsce. Sir Charles w Rockets, Malone i Payton w LA, Big 3 w Celtics, Big 3 w Miami itd.

 

Rywalizacja? Będzie. 

 

W ogóle nie trafione porównania. Durant jest w prime i ma tylko 28-lat. Barkley miał 33-lata idąc do Rockets, Malone 40-lat idąc do LAL, Payton 36-lat idąc do LAL. Celtics to była drużyna tworzona od nowa, a Allen i Garnett mieli już swoje lata. Big 3 w Miami to cała trójka draft 03' obita porażkami złączyła siły razem.

 

Warriors to czterech gości w prime - Curry i Durant rocznik 1988, Green i Klay 1990. Wszyscy są lub wchodzą w prime. Nawet LAL z Nashem i Kobe'm daleko, bo oni mieli wtedy odpowiedni 38-lat i 33-lata.

 

Ja to porównałbym np. do 2005 i złączenia siły przez Nasha, Kobe'go, Raya Allena i Kevina Garnetta. Super strzelcy, świetnie rozegranie Nasha + doskonały obrońca pod koszem (KG) i wszyscy w swoim prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

a na co mu to miami do szczescia? :>

Jakby mial leb na karku reklamowalby sie u thibbsa.

Salary za rok znów rośnie, a Pat koniecznie chce kogoś ściągnąć. W tym roku z powodu Whitesidea nie było za bardzo jak, ale w przyszłym to już inny temat. Nie mówię, że tak będzie, to tylko moje przewidywania, ale Russ pasowałby mentalnie do Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Curry powinien polamac kostki i Durant kolana i pozniej wtopa w OKC w PO.

BRAWO. Admin forum o nazwie e-nba.pl życzący połamania kostek i kolan zawodnikom NBA. Masz ty godność?

 

Ja tam szanuję decyzje KD, zrobił tak jak chciał, chce wygrać tytuł, ma dość ciągle bycia drugim, ciągle bycia jeden mecz od finału itp.

 

Osobna sprawa to jak zarządzana jest organizacja Warriors od jakiegoś czasu, tu wszystko jest idealnie dopracowane, zmiany składu, trenera, wszystko to w idealnych momentach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Duranta za podjecie niepopularnej decyzji, ktora uznal za sluszna dla siebie oraz dla NBA za tworzenie najlepszych narracji w sporcie. Wydawalo mi sie, ze nic nie przebije goraczki wokol Heat z poczatkow ery Big3 ani presji walki o kazdy mecz jak przy rekordzie 73-9... a w przyszlym sezonie dostaniemy spotegowana wersje obu tych wydarzen! ;-)

 

Juz nie moge sie doczekac jak GSW uzupelnia sklad, jaki stworza styl grania by nie rzucac tylko trojek, jak kazda ich przegrana bedzie rozdmuchiwana jako koniec swiata oraz jak tym razem glupio zareaguja wlasciciele przy nastepnych negocjacjach CBA przez pojedyncze decyzje wybranych zawodnikow ;-)

 

Co mnie w tym zaskakuje to ilosc postow z oburzeniem, wyzywaniem i ogolnym brakiem sensu...

 

Dzieki za ta reakcje bo przez chwile myslalem, ze tylko mi sie to rzucilo w oczy.

 

Ba! Druzyny draftuja graczy wbrew ich woli, trejduja ich wg wlasnego widzimisie i spuszczaja na drzewo gdy jest taka potrzeba, ale gracze to maja byc lojalni wobec druzyn? Co to za porabana logika?

 

LOL... bo dokladnie tak byl postrzegany LeBron jeszcze kilka tygodni temu...

 

To jest fascynujace rozwojenie jazni jak z jednej strony kibice oceniaja graczy po mistrzostwach, poswieceniu by wygrywac itp, a potem ich krytykuja gdy wybieraja sytuacje maksymalizujace szanse na te osiagniecia.

 

 

Ktora czesc tej wypowiedzi jest najbardziej kompromitujaca...

- porownanie do Malone'a, ktory w kazdej dyskusji all-time ma wytykany brak pierscieni,

- zasugerowanie, ze najwieksze szanse na misia mialby w druzynie, ktora wlasnie przegrala z jego poprzednia,

- kibicowanie zeby Durant przeszedl do wybranej przez siebie druzyny, ale krytykowanie, ze smial wybrac inna.

 

Chyba to trzecie jest szczytem hipokryzji? ;-)

 

Tez mam taka nadzieje bo to byl najgorszy post tego watku.

 

Po zakonczeniu kontraktu pracownik przeszedl z firmy ciulajacej dolary przez kontrowersyjna przeprowadzke do mniej korzystnego dla nich rejonu do innej firmy oferujacej podobne zarobki wsrod sprawdzonych elitarnych wspolpracownikow na kazdym szczeblu. Skandal! Nieustannie podziwiam jak wlasciciele NBA zniszczyli zawodnikow w pojedynku PRowym i wyprali kibicom mozgi co jest normalne, a co nie...

 

P.S. "Użytkownicy przeglądający ten temat: 206"-- ale ta decyzja jest zla dla popularnosci NBA...

 

Problemem pisania na forum jest brak mozliwosci wyrazenia emocji wpostacji glosu, przez co do kazdego zdania mozna dorabiac inne emocje. Nigdzie nie zyczylem nikomu bezposrednio kontuzji. Jako, ze jestem osoba bardzo spokojna, to tez to co pisze traktuje na spokojnie i opisane kontuzje, to bylaby dla mnie dobra ironia losu. Tak jak sytuacja Nasha w Lakers. 

 

Widzisz, Ciebie draznia hejty, a moim zdaniem jest to jak najbardziej normalne, tak samo jak bulwersujemy sie polityka i puszczamy rozne malo eleganckie slowa chocby do pisiorow i kaczorow, ktorzy tak jak GSW zmonopolizowalo polityczny rynek w Polsce. Zwyczajnie jak ktos robi cos malo smacznego, to spotyka sie z malo smacznymi zwrotami, co w tym zlego, wkoncu nie jestesmy na forum muzyki powaznej.

Jak to sie mowi, niektorzy probuja byc bardziej papiescy niz sam papież.

 

Dla mnie takie rzeczy szkodza ogolno przyjetej zdrowej rywalizacji w sporcie, dla mnie to nie tylko malo smaczne, ale zwyczajnie zmarnowany talent. W sporcie chodzi miedzy innymi o to, ze podziwia sie i kibicuje wielkim graczom, ktorzy probuja dokonywac wielkich rzeczy, a takie sytuacje jak ta wlasnie zabijaja ta cala "idee".

 

 

...co do tego,ze napisalem, ze moglby juz isc do Spurs jesli chcial koniecznie zmienic klub, to rowniez dla mnie byloby to pojscie na latwizne, ale nie byloby to az tak "chore" jak dolaczenia do zespolu, ktory wlasnie co pobil rekord wszechczasow i w ktorym gra 2 krotny, obecny MVP ligi. 

Najlepiej zrobilby pozostajac w OKC, a dla "powszechnej, zdrowej rywalizacji" najbardziej cieszylbym sie, gdyby wybral Celtics.

 

BRAWO. Admin forum o nazwie e-nba.pl życzący połamania kostek i kolan zawodnikom NBA. Masz ty godność?

 

Ja tam szanuję decyzje KD, zrobił tak jak chciał, chce wygrać tytuł, ma dość ciągle bycia drugim, ciągle bycia jeden mecz od finału itp.

 

Osobna sprawa to jak zarządzana jest organizacja Warriors od jakiegoś czasu, tu wszystko jest idealnie dopracowane, zmiany składu, trenera, wszystko to w idealnych momentach.

 

Pozdrawiam

 

BRAWO uzytkownik o nazwie LakeShow odbiera rzeczywistosc zbyt powaznie i proszony jest o udanie sie do gabinetu nr 6. Do reszty odsylam do moich powyzszych zdan  ;) peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.