Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Bez pomocy kogoś w lidze ten deal nie przejdzie -- ktoś musi na siebie wziąć kontrakt Iguodali lub Boguta inaczej nici z super teamu

Rok temu Pacers się pozbyli znacznie wyższego od Boguta kontraktu Hibberta, także tacy Mavs, Rockets czy Pelicans na pewno nie odmówią. Po Iggy'ego to się ustawi w razie czego długa kolejka. Solomon Hill obecnie zgarnia więcej dolarów.

 

Samo spuszczenie Livingstona i kontraktu Thompsona zrobi im miejsce, więc teoretycznie mogą zostać zarówno Iggy jak i Bogut.

Klay się raczej nigdzie nie rzusza, chyba, że chodzi Ci o Jasona, ale jego to zwolnili pół roku temu i użyli stretch provision.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci, co byloby w sytuacji w ktorej liga rzeczywiscie sie uprze i nie wezma tych kontraktow od Ws?

 

To KD idzie do Bostonu bo do OKC to już chyba nie :rugby:

 

Ale to takie gadanie, nie ma absolutnie żadnej szansy by 29 zespołów zgodnie współpracowało wbrew indywidaulnym interesom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj , siedzimy sobie w dalekiej laponii tfu polsce, a reakcje jakby jakis lokalny heros przeszedl do najwiekszego rywala,spokojnie pazdan  nie zmienil obywatelstwa, durant wybral to co uwaza dla siebie za najlepsze i nalezy to uszanowac, kevin chce wygrywac a nie walczyc o gale z westbrookiem, za 10 - 20 lat bedziemy tylko pamietac ilosc pierscieni , zreszta w prawie kazdej dyskusji na tym forum pada argument o ilosci pierscieni a w jaki stylu - who cares , kevin juz jest starszakiem i chcialby miec kilka pewnych ringow a OKC mu tego nie gwarantowalo

 

jedyne co mi sie nie podoba to zageszczenie talentu w jednym timie i brak konkurencji , okc odpada z rywalizacji (wlasciwie kazdy odpada z rywalizacji LOL ) panie i panowie wlasnie poznalismy mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NBA nie jest normalna odkąd normą stało się "oszukiwanie" na salary cap i wymiany wartościowych zawodników za spadające kontrakty. Nie była normalna jak dogadywali się na mniejszą kasę w Miami żeby zdobyć swoje not one, not two, nie było normalne jak SAS mieszało w kontraktach dodając do swojego big 3 + Kawhi Aldridge-a i Westa, statystycznie było mocno podejrzane jak Cleveland dostawało kolejne pierwsze nr draftu albo Shumperta i Smitha za jednego z najgorszych wówczas zawodników ligi. Pod względem lojalnościowo-ambicjonalnym była dla mnie gorsza decyzja Allena.

 

Ale i tak mniej "poprawne politycznie" jest dla mnie żeby dorosły facet i fan sportu życzył jednym z najlepszych zawodników ciężkich kontuzji bo mu się transfer nie podoba ;-) I to nie jakiemuś Bowenowi czy Beverlyemu, nie kolesiom polującym na kostki czy twarze gwiazd, ale 2 zawodnikom niesamowicie fajnym do oglądania, technicznym i sympatycznym. Duże zaskoczenie.

 

Przy czym na razie GSW mają obsadzone pozycje 1,2,3 i od biedy 4, z wielką dziurą na 5 i 4 mln w salary cap jeżeli dobrze widzę. Jeżeli teraz zmontują z tego zespół dzięki różnym wyjątkom, to będzie to tylko kolejny dla mnie przykład toczącej ligę patologii, ale niespecjalnie da to prawo komukolwiek będącemu fanem innych dream teamów z ostatnich -nastu lat do rzucania kamieniem.

 

No i ostatnie - a Ty byś chciał grać z Westbrookiem? ;-)

 

Chyba zdajesz sobie sprawe z momentu i emocji, ktore towarzysza tej chwili? Samo to, ze rozrozniasz, ze zyczenie kontuzji topowym graczom, ktorych milo sie oglada jest bardziej nie na miejscu, niz jakims miernotom... to samo to tlumaczenie jest rownie nie na miejscu.

 

Po za tym, nie czepiaj sie szczegolow, to sa normalne emocje, jak w kazdym sporcie pod wzgledem chwili. Jesli mielibysmy byc tak bardzo poprawni, to samo ogladanie 10 spoconych biegajacych murzynow, ktorzy probuja rzucac pilke do jakiegos kola na slupie i eksytowanie sie tym nadaje sie do psychiatryka, wiec jesli tak "na powaznie" chcesz do tego podchodzic to kazdy sport i wszystko z nim zwiazane nie jest normalne, a jedyne co mogliby robic jak to ujales "dorosli faceci" to chodzic do filharmonii.

 

Jabym ujal to inaczej, badzmy powazni i nie czepiajmy sie slowek "powaznych ludzi o powaznym sporcie" :smile:

 

 

Jabym nie chcial grac z Westbrookiem, ale tez nie chcialbym isc na gotowe. Tak sobie mysle, ze Durant to byl od zawsze taki mamisynek, wiec moze z przyzwyczajenia lubi miec wszystko podawane gotowe na tacy, to i poszedl do GSW, zeby miec wszystko gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant wybrał team, który daje mu największe szanse na mistrza. Wyjebali mu Ibake, olał go Horford... Podpisał z GSW i co w tym k**** złego?

Liczyć się będą tylko pierścionki.

 

Durant był traktowany długo jako osoba, która będzie najlepszym zawodnikiem NBA po odejściu LeBrona. Teraz w Warriors może być 3-4 najważniejszym zawodnikiem po Currym, Klayu i Greenie. Inaczej też będzie traktowane jego mistrzostwo. Wade zdecydowanie wyżej jest ceniony za mistrza w 06', kiedy wyszarpał go jako lider i największa gwiazda, a totalnie inaczej jest oceniany jako sidekick za mistrzostwa 12' i 13'.

 

Durant idzie na łatwiznę i nie umie wygrać tytułu jako 1-2 najlepszy zawodnik drużyny. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, ale tu się dziecinadę odwala. Mi się ta decyzja podoba. Lubię superstars teamy. Zresztą to może być impuls dla innych, żeby odważniej podziałać.

 

Durant wybrał team, który daje mu największe szanse na mistrza. Wyjebali mu Ibake, olał go Horford... Podpisał z GSW i co w tym k**** złego?

Liczyć się będą tylko pierścionki.

 

Nawet nie chce mi się tego zbytnio komentować.

 

Superstar team. Właśnie to jest w tym najgorsze. Gdzie tu jaka rywalizacja? Gdzie w umyśle KD coś takiego aby zapisać się grubymi zgłoskami w kartach historii NBA. Nie, lepiej na łatwiznę i stworzyć superstar team.

 

Może od razu przyznajmy puchar GSW a reszta 29 ekip niech się bije o 2 miejsce.

 

I musisz zrozumieć reakcję niektórych userów a nie nazywać ją dziecinadą. Ja go jeszcze pamiętam w koszulce SuperSonic stąd jestem taki podku*wiony. Przykro mi że nie umiesz zrozumieć reakcji, nas - kibiców.

 

Zapraszam do tematu TD4SIX - poznasz co to miłość do drużyny gdyż właśnie najprawdopodbniej Duncan skończył karierę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem się zastanawiać którzy weterani zamienią się w ring chaserów i pójdą za minima do Warriors. Na reakcję jednego "weterana" długo nie trzeba było czekać.

 

 

According to Marcus Thompson of the San Jose Mercury News, veteran center Jermaine O'Neal is "game" for a potential return to the Warriors.

 

:D

 

Może Arenas by się skusił na powrót na stare śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.