Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie może być gorzej.

Duncan może tez odejść do GSW.

 

A na poważnie jego wybór.

Nie hejtuje go.

 

Chce to idzie.

 

Szkoda ze go w Barcelonie nie zobaczymy.

 

Pol roku temu było ohy nad GSW

2 miechy temu nad Durantem

 

Teraz suma tego to czysty hejt?

Dziwne

 

A LBJ nie ma łatwiej bo w sumie zaczął ten cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie 205 osób przegląda ten temat :-)

 

Durant strasznie stracił w moich oczach. Właściwie mój szacunek do niego spadł do zera.

Okazało się, że pozostał tym zagubionym chłopcem z plecakiem.

 

Z doświadczenia Heat wiem, że suma talentów się nie dodaje. Nie wiem, czy to co będziemy oglądali od przyszłego sezonu będzie dobre, ale będzie ciekawe. 

 

Westbrook za rok w Miami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: osttani raz bylem tak zniesmaczony decyzja Paytona i Malone'a, jak stwierdzili,ze przejda do Lakers, ale to nawet sie nie zbliza do tamtego wydarzenia.

 

Rozumiem, ze dla Ciebie decyzja Duranta jest normlana i jak najbardziej "poprawna politycznie"? 

Ja delikatnie mowiac jestem mocno zniesmaczony. :smile:

 

Dla mnie NBA nie jest normalna odkąd normą stało się "oszukiwanie" na salary cap i wymiany wartościowych zawodników za spadające kontrakty. Nie była normalna jak dogadywali się na mniejszą kasę w Miami żeby zdobyć swoje not one, not two, nie było normalne jak SAS mieszało w kontraktach dodając do swojego big 3 + Kawhi Aldridge-a i Westa, statystycznie było mocno podejrzane jak Cleveland dostawało kolejne pierwsze nr draftu albo Shumperta i Smitha za jednego z najgorszych wówczas zawodników ligi. Pod względem lojalnościowo-ambicjonalnym była dla mnie gorsza decyzja Allena.

 

Ale i tak mniej "poprawne politycznie" jest dla mnie żeby dorosły facet i fan sportu życzył jednym z najlepszych zawodników ciężkich kontuzji bo mu się transfer nie podoba ;-) I to nie jakiemuś Bowenowi czy Beverlyemu, nie kolesiom polującym na kostki czy twarze gwiazd, ale 2 zawodnikom niesamowicie fajnym do oglądania, technicznym i sympatycznym. Duże zaskoczenie.

 

Przy czym na razie GSW mają obsadzone pozycje 1,2,3 i od biedy 4, z wielką dziurą na 5 i 4 mln w salary cap jeżeli dobrze widzę. Jeżeli teraz zmontują z tego zespół dzięki różnym wyjątkom, to będzie to tylko kolejny dla mnie przykład toczącej ligę patologii, ale niespecjalnie da to prawo komukolwiek będącemu fanem innych dream teamów z ostatnich -nastu lat do rzucania kamieniem.

 

No i ostatnie - a Ty byś chciał grać z Westbrookiem? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Golden na razie nie mam wolnego miejsca w salary by zmieścić Duranta... By musieli

 

A - odmówić praw  do Ezeliego i Barnesa ( Mavs to barany jeśli dadzą w takiej sytuacji maxa Harrisonowi)

B- i tak muszą spuścić na drzewo Boguta albo Iguodale

 

I tu jest knyf bo wystarczy że cała liga się uprze i będzie kiepsko oczywiście mogą spróbować stretch provision  na Bogucie Ale wtedy muszę jeszcze spuścić na drzewo Livingstona

 

Bez pomocy kogoś w lidze ten deal nie przejdzie -- ktoś musi na siebie wziąć kontrakt Iguodali lub Boguta inaczej nici z super teamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mają szansę na największy back-2-back choke w historii NBA. Widzę, że wszyscy trzymają kciuki :nevreness:

 

Nie przesadzajmy, że w przyszłym sezonie jest już praktycznie pozamiatane. Już Lakers z Howardem, Bryantem, Gasolem i Nashem mieli zrobić rzeźnie i wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Tyle takich paczek w historii NBA się posypało, że nie ma co przeżywać. Warriors stracą połowę graczy w rotacji, którzy przecież momentami mocno ciągnęli zespół przez play-offs. Sezon regularny na bank będą mieć słabszy niż ostatni, a nie zdziwię się, jeżeli wypadną gorzej niż w sezonie 14/15.

 

Natomiast Durant po prostu sam ustawił się na odpowiedniej półce. Sam nie wiem, jak zachowałbym się na jego miejscu. Tym bardziej należy docenić LeBrona za powrót do Cleveland. Role się odwracają :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Golden na razie nie mam wolnego miejsca w salary by zmieścić Duranta... By musieli

 

A - odmówić praw  do Ezeliego i Barnesa ( Mavs to barany jeśli dadzą w takiej sytuacji maxa Harrisonowi)

B- i tak muszą spuścić na drzewo Boguta albo Iguodale

 

I tu jest knyf bo wystarczy że cała liga się uprze i będzie kiepsko oczywiście mogą spróbować stretch provision  na Bogucie Ale wtedy muszę jeszcze spuścić na drzewo Livingstona

 

Bez pomocy kogoś w lidze ten deal nie przejdzie -- ktoś musi na siebie wziąć kontrakt Iguodali lub Boguta inaczej nici z super teamu

 

Samo spuszczenie Livingstona i kontraktu Thompsona zrobi im miejsce, więc teoretycznie mogą zostać zarówno Iggy jak i Bogut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pomocy kogoś w lidze ten deal nie przejdzie -- ktoś musi na siebie wziąć kontrakt Iguodali lub Boguta inaczej nici z super teamu

Ktos zawsze wezmie, bez przesady.

 

Tak na serio patrzac to jaki interes ma taki brooklyn, zeby nie lyknac boguta i jakis lakoci w pakiecie?

I tak w ciagu najblizszych 5 lat nie powachaja contendera, a assety za friko ulica nie chodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Golden na razie nie mam wolnego miejsca w salary by zmieścić Duranta... By musieli

 

A - odmówić praw  do Ezeliego i Barnesa ( Mavs to barany jeśli dadzą w takiej sytuacji maxa Harrisonowi)

B- i tak muszą spuścić na drzewo Boguta albo Iguodale

 

I tu jest knyf bo wystarczy że cała liga się uprze i będzie kiepsko oczywiście mogą spróbować stretch provision  na Bogucie Ale wtedy muszę jeszcze spuścić na drzewo Livingstona

 

Bez pomocy kogoś w lidze ten deal nie przejdzie -- ktoś musi na siebie wziąć kontrakt Iguodali lub Boguta inaczej nici z super teamu

 

 

Serio uważasz, że ogłosili całemu światu taki transfer, a nie są gotowi do przeprowadzenia go  ? Zresztą kto poza Cavs, SAS czy OKC ma powód im przeszkadzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisas jaki hejt.... trochę nie rozumiem niektórych usterów, którzy wydawali się normalni. Jakież emocje.

 

GSW zrobiło świetny ruch, chwała im za to.... Durant hmmm szacunku to u mnie tym nie zyskał, ale tak mu pasowało i ok, jego wola, żeby życzyć mu przez to kontuzji itd..... dzisas co za "polaczkostwo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Golden na razie nie mam wolnego miejsca w salary by zmieścić Duranta... By musieli

 

A - odmówić praw do Ezeliego i Barnesa ( Mavs to barany jeśli dadzą w takiej sytuacji maxa Harrisonowi)

B- i tak muszą spuścić na drzewo Boguta albo Iguodale

 

I tu jest knyf bo wystarczy że cała liga się uprze i będzie kiepsko oczywiście mogą spróbować stretch provision na Bogucie Ale wtedy muszę jeszcze spuścić na drzewo Livingstona

 

Bez pomocy kogoś w lidze ten deal nie przejdzie -- ktoś musi na siebie wziąć kontrakt Iguodali lub Boguta inaczej nici z super teamu

Fajnie by było gdyby liga ( w sensie wszystkie kluby) im sprzedała taki policzek w postaci odmawiania wymian z Bogutem i Iggym i Livingstonem. A Barnes to gdzieś niech podpisze sam nawet za Max bo nie zdziwię się jak GSW by poszukało Sign and Trade z Barnesem i KD w rolach głównych. Dadzą Harrisonowi 5 lat za Max to ten się nie będzie zastanawiał czy to dallas czy okla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.