Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś takiego jeszcze nie było chyba. TOP3 gracz w lidze podpisuję kontrakt z finalistami, drużyną która zrobiła 73-9 i gra tam inny TOP3 grajek będący MVP i dwóch gości z TOP15. Masakra jakaś, Durant poszedł na łatwiznę, do tej pory go lubiłem teraz już nie. Kompletnie nie spodziewałem się takiego wyboru. Spodziewałem się, że może odejść ale nie do GSW.

 

Czyli co, Barnes w Mavs?

 

PS. Mam nadzieję, że Russell dociągnie OKC do PO i spotkają się z GSW.

 

PS2. A za rok Westbrook w LAL. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam i będę przypominał przy każdej wtopie! Gorsze niż: "not one, not two..."

 

In meeting, Bob Myers told Durant: Without you, we can another title or two. Without us, you might win too. Together? We'll win a bunch.

 

Każdej porażce a do finału KAŻDEMU będę kibicował ( tak, nawet Lakersom! ) byle nie tym sezonowcom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcialbym dozyc momentu, kiedy Westbrook przyniesie mistrzostwo OKC, bezcenne zobaczyc wtedy mine Duranta, to byloby jeszcze lepsze niz ewentualna wygrana LeBrona w finalach, ktorej tez bede cholernie kibicowac.

 

Teraz jakas ligowa zrzutkach i kazde przesyla po jednej gwiezdzie do CLE.

 

Po tym ruchu jakos jestem pewny, ze Westbrook pozostanie w OKC do konca karery, a na pewno przedluzy z nimi za rok. Szkoda,ze Barnes nie podpisal z OKC, to byloby dobre,a pozniej pokonaliby ich w PO.

 

az sie mnozy od scenariuszy w glowie, nigdy nie bylem prawdziwym hejterem zadnego z klubow, az do dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto oddać Durantowi, że zrobił to w perfekcyjny sposób, bo większość zawodników już wykupiona. Spurs oraz Cavs nie mają już jakiekolwiek pola działania i zostaje już tylko dla nich opcja Pau Gasola lub Dwyane'a Wade'a. Dodatkowo już wykosił jednego przeciwnika - OKC, bo oni też nie mają kogo podpisać i przestali się liczyć na poważnie. 

 

Na miejscu Westbrooka nie podawałbym ręki Durantowi przed meczami z Warriors podobnie do Garnetta z Rayem Allenem po przejściu do Heat, bo udupił grubo OKC i Russa w prime.

 

Curry - Klay - Iggy - Durant - D. Green = najlepszy spacing w historii NBA. Każdy jest w stanie karać na wysokim poziomie za trzy. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest, że GSW muszą znaleźć dom dla kogoś z trójki: duet Livingston + Thompson, albo Bogut, albo Iggy.

 

Jeżeli uda im się ogarnąć pierwszy wariant przy jednoczesnym odrzuceniu praw do Ezeliego i Barnesa GSW ma core:

 

Curry / ?

Thompson / Iggy / ?

Durant / Iggy

Green / Durant / ?

Bogut / ? / Jones z draftu?

 

Do tego mini MLE i chyba mają biannual exception. No grubo. 

 

To co Dirk jeszcze wpada na imprezę, a potem jacyś weci na PG i C i ogłaszamy mistrza w lipcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.