Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mecz z Suns, dwa szybkie w papę i jedno w cojones i z "drużyny z najlepszym potencjałem eva" zostanie Lewandowski z ostatnich misczostf

 

Potrzebują wetów na g i c

Manu i Tim i nawet nie mówcie, że o tym przez chwilę nie pomyśleliście

w miesiącu, gdy Bulls wymieniają Rose`a na Rondo a Tyler dostaje w 3 roku kontraktu 18 baniaczy

po takim offseason nie będzie drużyny którą bym się nie jarał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 Miami 4 i 5 najlepszy zawodnik S5 to byli Carlos Arroyo i Joel Anthony.

W 2016 GSW 4 i 5 to odpowiednio: drugi najlepszy strzelec za 3 w lidze (przy okazji dobry obrońca i max player) i MVP przedostatnich finałów...

 

Szaleństwo. Wiem że Miami miało swoje problemy, ale tutaj dopasowanie talentu jest znacznie lepsze. Nie wiem co by się musiało stać, żeby nie zdobyli misia.

 

 

2017 ASG: GSW kontra reszta ligi.

GSW vs [RW, JH, KL,LBJ, AD]

kto ma większe szanse ?

Edytowane przez woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym GSW jeszcze pierścieni nie dawał. Pare osób to juz robiło po dwoch meczach finałów, a teraz jeszcze sezon sie nie zaczął...

 

Oczywiście, że przyznawanie tytułów przed sezonem to głupota ale jeszcze nigdy nie była to tak mała głupota. Chyba nawet Boston w latach 60. nie był takim pewniakiem bo trochę game seven w playoffach miewali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego legacy, jego hajs, jego sprawa...

Myślę, że KD bardzo się przejmuje kilkoma autorytetami moralnymi z bliżej mu nieznanego kraju nad Wisłą.

A tak z ciekawości, tradycyjnie wpakuję wacka w mrowisko, na czym Wy, drogie autorytety, drogowskazy moralności, mędrcy życiowi pokroju Arystotelesa i Konfucjusza, zbudowaliście swoje zawodowe legacy? Wklejaniu tabelek w Excelu, projektowaniu latryn, czy sporządzeniu pozwu w EPU? Wydaje mi się, że prawo do krytyki (a przynajmniej tej konstruktywnej) można wykorzystać, jeżeli samemu się osiągnęło poziom porównywalny z osobą, którą się krytykuje.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, tradycyjnie wpakuję wacka w mrowisko, na czym Wy, drogie autorytety, drogowskazy moralności, mędrcy życiowi pokroju Arystotelesa i Konfucjusza, zbudowaliście swoje zawodowe legacy? Wklejaniu tabelek w Excelu, projektowaniu latryn, czy sporządzeniu pozwu w EPU?

Sugerujesz, że budowanie legacy na wrzucaniu kuli do obręczy jest czymś moralnie wyższym i informatyk, inżynier, czy prawnik nie są godni komentować wyborów sportowców? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to trochę przesada, co się tu dzieje. 

 

Po pierwsze, od zawsze było wiadomo, że Durant jest pizdą bez charakteru, a to Westbrook ma jaja za obu. 

Po drugie, wiadomo, że pizdy chcą chcą lekkie, łatwe i przyjemne życie, a nie krwi, potu i łez.

Po trzecie, GSW prawdopodobnie będzie musiało rozebrać ławkę, aby go zmieścić i skończy z dwoma gwiazdami w S5 z porcelany i bez charakteru (Curry, Durant).

Po czwarte, presja. Wytrzyma ją Green, Iggy, w meczach u siebie także Klay. Ale GSW zbankrutują na pampersach dla Duranta i Curry'ego, jeżeli to nie zaskoczy od razu.

Po piąte, tablice. Ich słaby punkt będzie teraz jeszcze słabszy. 

Po szóste, mają teraz trzech zawodników w s5, którzy potrzebują rzutów. A jako tako kreować potrafi tam tylko Green.

Po siódme, człowiek zbudował, to i człowiek popsuje. Pop lubi takie zagwozdki, może dzięki temu nie odejdzie na emeryturę, dopóki nie ubije tej hydry. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loyality to wymysl nas, kibicow.

wsrod graczy liczy sie przede wszystkim kasa i szanse na zdobycie mistrzostwa.

Niby tak, ale wyobrażasz sobie sytuację, gdy Barca przegrywa z Realem w pólfinale Ligi Mistrzów i po sezonie Messi dołącza do Realu żeby zdobyć ten tytuł?

Durant zmaksymalizował swoje szanse na mistrzostwo ale przegrał (prawdopodobnie, bo różne rzeczy się mogą zdarzyć) swój status all-time. A może tak bardzo bał się podjąć to wyzwanie i przyklejonej łatki wiecznie przegranego i zadowoli się misiem u boku Curry-ego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że budowanie legacy na wrzucaniu kuli do obręczy jest czymś moralnie wyższym i informatyk, inżynier, czy prawnik nie są godni komentować wyborów sportowców? :nevreness:

 

Nic takiego nie sugeruję. Dyskusja to nie krytyka. Wskazuję zaś wyraźnie, iż rzeczowe prawo do krytyki powinno przysługiwać osobom, które osiągneły porówynywalny poziom w tej samej lub innej dziedzinie. Stricte, jeśli chodzi o Duranta, chętnie bym przeczytał co powiedział (czy, a jeśli to w oparciu o jakie podstawy skrytykował) Kobe, MJ, Hakeem, Duncan, KG, Malone, mniej co myśli Kwame, Darko, Olowokandi, Keith Closs, czy Wiesiek z Przasnysza...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to trochę przesada, co się tu dzieje. 

 

Po pierwsze, od zawsze było wiadomo, że Durant jest pizdą bez charakteru, a to Westbrook ma jaja za obu. 

Po drugie, wiadomo, że pizdy chcą chcą lekkie, łatwe i przyjemne życie, a nie krwi, potu i łez.

Po trzecie, GSW prawdopodobnie będzie musiało rozebrać ławkę, aby go zmieścić i skończy z dwoma gwiazdami w S5 z porcelany i bez charakteru (Curry, Durant).

Po czwarte, presja. Wytrzyma ją Green, Iggy, w meczach u siebie także Klay. Ale GSW zbankrutują na pampersach dla Duranta i Curry'ego, jeżeli to nie zaskoczy od razu.

Po piąte, tablice. Ich słaby punkt będzie teraz jeszcze słabszy. 

Po szóste, mają teraz trzech zawodników w s5, którzy potrzebują rzutów. A jako tako kreować potrafi tam tylko Green.

Po siódme, człowiek zbudował, to i człowiek popsuje. Pop lubi takie zagwozdki, może dzięki temu nie odejdzie na emeryturę, dopóki nie ubije tej hydry. ;D

 

Przesada u ciebie jest za to w druga strone.

punkty raz dwa trzy powiedzmy ze jeszcze

klay akurat na wyjezdzie trzymal gsw, przynajmniej w serii z okc.

Akurat zbiorki to jest cos co weterani maja az do samego konca kariery (zeby wspomniec 40-letnich duncana, mutombo czy kurta thomasa) znajda cos za vet minimum jesli uznaja ze jest taka potrzeba.

Kreuje tez niezle iggy i co by nie powiedziec o kreowaniu greena to jednak troche udzialu w tym ma curry ktory tez nie ma kiepskiego przegladu pola gry. I gsw maja tez system tak samo jak mieli spurs przeciez to kalka mistrzowskich spurs tylko z wiekszym przypierdem. Brakowac im bedzie boguta szczegolnie jak dray bedzie zapierdalac i stawiac 5 osobom w ciagu 10 sek zaslony a za chwile harowac na centrze w D. To jest wieksze ryzyko moim zdaniem. Jak wypadnie im dray to beda udupieni.

Akurat spursi ich nie ubija. Nie z gasolem na centrze. Jesli ktokolwiek to stawiam na jakas wieksza niespodzianke. Zreszta okienko sie nie skonczylo (nawet sie nie zaczelo jeszcze tak formalnie biorac).

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo jadu, żalu i innych negatywnych emocji się wylewa, po decyzji Duranta. Ktoś pisze, że pi...da bez charakteru bo wybrał GSW. Inny, że jak on mógł wybrać GSW i się zeszmacić zamiast pójść do SAS  :nevreness: . Dajcie spokój Panowie, czym to się róźni od siebie? SAS i GSW na podobnym poziomie sportowym, oby dwa kluby naszpikowane gwazdami.

Jakby Durant był romantycznym rycerzem o pięknych ideałach, to by przyszedł....do klubu, które leży bardzo blisko Seattle SuperSonics...tak tak. DO PORTLAND.

Ale nie przyszedł. Jest mi smutno, ale do nazywania go szmaciarzem jest mi daleko. Kto, wie czy Durant nie wybrał drużyny, wraz z którą DOPISZE się do pieknych ER (od era) Los Angeles Laker, Chicago Bulls, czy Boston Cetlics. Będzie poprostu jednym z elementów drużyny marzeń.

 

Czego mu serdecznie życzę, pomimo tego, że jego samego nie lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.