Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: oj bedzie coraz wiecej takich tekstow, nie urywam,ze sie troche posmialem :smile: bedzie troche ciekawiej na forum i bedzie mozna sie troche posmiac czytajac temat o Golden State Warriors  ;)

Oj żebyś się nie uśmiał z rozpaczy jak Warriors będą jeździć po kochanych spurs hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat przeszedł do Intela, zawiodłem się na nim, stracił cały mój szacunek, myślałem ze dalej będzie w garażu lutował tranzystory z panem Zenkiem a on poszedł na łatwiznę.

To zniszczyło jego legacy - również w oczach naszej mamy

Durant to AMD

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO. Admin forum o nazwie e-nba.pl życzący połamania kostek i kolan zawodnikom NBA. Masz ty godność?

 

Ja tam szanuję decyzje KD, zrobił tak jak chciał, chce wygrać tytuł, ma dość ciągle bycia drugim, ciągle bycia jeden mecz od finału itp.

 

Osobna sprawa to jak zarządzana jest organizacja Warriors od jakiegoś czasu, tu wszystko jest idealnie dopracowane, zmiany składu, trenera, wszystko to w idealnych momentach.

 

Pozdrawiam

k**** co on to krwią na drzwiach sobie wymalował, jeez teraz same hejty lub obrońcy wyboru Kevina Duranta - nigdy nie powiedzieliście czegoś w emocjach, czy pół żartem pół serio, dodaliście coś by wzmocnić wypowiedź, oddać emocje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjka bardo mi sie podoba, like za nia. Natomiast tu jest zdecydowanie inaczej, brat stworzym AMD, ktory mogl prawie jak rowny z rownym konk****c z Intelem, mial jeszcze czas i mozliwosci na stworzenie czegos rownie dobrego jak Intel, ale stwierdzil, ze latwiej bedzie wyrzucic AMD do kosza i kupic na gieldzie Intela do tego na 2 letniej gwarancji door-to-door, zeby nie meczyc sie z naprawami ;)

Skoro to mu się bardziej opłacało to dobrze zrobił :)

 

Każdy z krytykujących zrobi to samo, pójdzie tam gdzie mu lepiej albo więcej płacą. Tylko Durant ma grać tam gdzie oni zechcą a nie gdzie on zechce.

 

Tak naprawde te głosy krytyczne to tak jakby na dzielni była zajebista laska i każdy ją chce, niestety ona wybrała nie nas, nie naszego kumpla a jakiegoś ziomka za którym nie przepadamy.

To niszczy jej legacy, od dzis jest dziwką i k...ą

Durant to AMD

 

 

:grin:

 

Z AMD wielu ludzi uciekło do Intela, pewnie każdy kto miał okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** co on to krwią na drzwiach sobie wymalował, jeez teraz same hejty lub obrońcy wyboru Kevina Duranta - nigdy nie powiedzieliście czegoś w emocjach, czy pół żartem pół serio, dodaliście coś by wzmocnić wypowiedź, oddać emocje? 

Gościu, on jest adminem, ma tu służyć przykładem i przestrzegać netykiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowałem taki scenariusz jak sci-fi. A tu jeb.

Ale nie sądzę, żeby GSW stało się przez to walcem jeszcze większym niż w ostatnim sezonie. Ilość talentu nie zawsze idzie w parze z proporcjonalnym przyrostem siły. Zaburzona będzie kolejność dziobania, dystrybucja rzutów. Ale na papierze czołg. Lubię takie molochy i z ciekawością poobserwuję, ale jakieś to dziwne. I od razu zaznaczam: Nie, Miami to było co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, emocje ucichły, kilkanaście postów w nerwach, parę szlugów ( pozdrawiam mojego kardiologa ) i teraz tak na chłodno:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DURANT TY CHU*U !!!!!!!

 

Zakończyłeś właśnie erę rodowitych SuperSonics!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe rzeczy się dzieją. I w lidze, i na forum. Ale spokojnie, Panowie, my jesteśmy od obserwowania. Na niczyje życie to nie wpłynie, a jeśli nie jest związany z ligą i może mieć wpływ, to chyba przyszedł czas na odpoczynek od NBA... 

 

Gdy taki koleś, jak KD, idzie do zespołu który przed chwilą zrobił 73-9, to chyba wypada zrobić nowy rekord? ;) 

 

A na poważnie - cholera wie, jak on się tam wpasuje za Barnesa (i Boguta). Role były jasno podzielone, każdy znał swoje miejsce w szeregu. Teraz wszystko zostanie zaburzone, c*** wie czy taki Green nie zacznie jęczeć w pewnym momencie (lub Thompson, bo on moim zdaniem najbardziej tutaj dostanie po dupie). Ważne też, że zostali bez centra (mam nadzieję, ze Hibbert mnie nie zawiedzie i tam nie pójdzie, a kibicuję bydlakowi od rookie season). Jeszcze trochę roboty przed nimi. 

 

Durant ma jaja. I muszą to przyznać też wszyscy, którzy uważali go za miękkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, emocje ucichły, kilkanaście postów w nerwach, parę szlugów ( pozdrawiam mojego kardiologa ) i teraz tak na chłodno:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DURANT TY CHU*U !!!!!!!

 

Zakończyłeś właśnie erę rodowitych SuperSonics!

 

Ej no, Collison chyba jeszcze rok pod kontraktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, on jest adminem, ma tu służyć przykładem i przestrzegać netykiety

 

Wez wyluzuj, co ja rzucam ch**ami czy innymi kur*ami. Nie umiesz czytac na chlodno to nie komentuj, napisalem, ze teraz to Curry i Durant powinni skrecic kostki i odpasc w PO z OKC.

 

Nigdzie nie zyczylem, nikomu kontuzji i 100lat meczarni w kamieniolomach, jak sugerujesz.

 

Chodzilo mi o to, ze wszyscy mysla, ze koniec juz z obstawianiem kto wygra misia, a tu zycie odstawi swoj scenariusz i wszyscy sie tam polamia i bedzie smiesznie. Ironia losu i tyle.

 

Gdybym chcial im zyczyc, to bym wprost tak napisal. Skonczcie juz ta nagonke, jak ktos ma problem to proponuje ignorowac moje posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Durant ma jaja. I muszą to przyznać też wszyscy, którzy uważali go za miękkiego. 

Właściwie to dopiero po tej decyzji będziemy mogli ocenić, czy jest miękki, czy twardy. Po tym, jak spadnie na niego fala hejtu. Nie trzeba być twardym, żeby podpisać kontrakt z zespołem, który sezon wcześniej pobił rekord wygranych w NBA. Durant stworzył okoliczności, w których będzie można się przekonać, jak twardy rzeczywiście jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to, ze wszyscy mysla, ze koniec juz z obstawianiem kto wygra misia, a tu zycie odstawi swoj scenariusz i wszyscy sie tam polamia i bedzie smiesznie. Ironia losu i tyle.

 

Im więcej gwiazd w zespole, tym bardziej rośnie szansa że ktoś się połamie

Jesli by to spotkało np. Duranta to nagle GSW są słabsi niż w zakończonym sezonie

Z przyznawaniem tytułu więc trzeba będzie niestety poczekac do ostatniego meczu play-off

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wymysla wlasciciele w nowym CBA by probowac zapobiegac takim scenariuszom w przyszlosci? Ze topowe FAsy moga negocjowac z druzynami bez miejsca w salary cap [Clippers przeciez tez!] to chyba precedens, ktory kompletnie nie byl brany pod uwage przy tworzeniu systemu... czyli decyzja Duranta moze doprowadzic np do istotnego zwiekszenia maxow! Macie jakies inne pomysly?

 

Hard salary cap czyli taki z nieprzekraczalnym sufitem. Jeszcze z zasadą że najlepiej opłacany gracz może zajmować maksymalnie 30% capu a trzech najlepiej opłacanych może zająć łącznie 60%. Jak FA nie bierze max oferty 30% to drugą dostępna opcją jest 20%, nie ma nic pomiędzy. wtedy masz 3 podstawowe opcje budowania trzonu drużyny:

 

30 pierwszy, 20 drugi, 10 trzeci - superstar, all-star, dobry roles

30 pierwszy, drugi i trzeci po 15 - superstar i dwaj borderline allstarzy

trzy razy 20 - wyrównana trójka ale bez żadnego superstara.

 

Wyrównałoby to ligę, minus taki że zmniejszyło trochę rolę dobrego draftowania (wyciągasz super graczy z draftu ale zatrzymasz max 2 bo na trzeciego Ci już nie starczy, prawa Birda to wspomnienie), plus taki że zwiększyłoby szanse small marketów na wyciąganie czołowych FA.

 

Hard cap właściciele już proponowali i mam nadzieje, że go wyforsują następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego niewyforsuja bo objechali NBPA przy ostatnim lockoucie. Liga nie zarabia wszyscy traca i tego typu historie, a za chwile teamy latały po 1.5-2mld dolarow (3-4 razy wiecej niz kilka lat wczesniej). Jak nie oddadza z 10% BRI nie maja nawet co myslec o jakichkolwiek zmianach obecnego soft cap.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.