Skocz do zawartości

rw30

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.euroleague.net/news/i/73hktvjy5cmh5vvg/real-madrid-and-fc-barcelona-lassa-to-play-oklahoma-city-thunder-as-part-of-nba-global-games-europe-2016-presented-by-bb

 

 

jakby jakaś grupka podbijała od Barcelony to dajcie znaka. Można by zrobić jakiś mini zlot czy coś.

 

Bilety w sprzedaży od poniedziałku ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.euroleague.net/news/i/73hktvjy5cmh5vvg/real-madrid-and-fc-barcelona-lassa-to-play-oklahoma-city-thunder-as-part-of-nba-global-games-europe-2016-presented-by-bb

 

 

jakby jakaś grupka podbijała od Barcelony to dajcie znaka. Można by zrobić jakiś mini zlot czy coś.

 

Bilety w sprzedaży od poniedziałku ponoć.

W sumie mam siostrę która ma dom w Sitges to może połączę przyjemne z pożytecznym i wpadne... Zwłaszcza że to październik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na trybunach wiele europejskich flag, wielu kibiców z różnych krajów, którzy przemierzyli setki i tysiące kilometrów, by zobaczyć swoich idoli zza oceanu.

 

Przepełniona hala, genialna oprawa i wysokie ceny za kukurydzę w trakcie meczu confirmed 100%.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rw30, gdzie kupowałeś bilety jeśli można spytać? ;) 

 

Ktoś. kto już kiedyś był, tak zwane ''koniki'' pod halą sprzedają bilety? 

Znajomy był na meczu Polska-Portugalia i przed meczem pod stadionem kupił bilet wart 700 zł za 50 ojro,

ja na UFC w Krakowie też wybrałem się na pałę i za 150 zł kupiłem bilety warte 600, także może warto poczekać? 

 

W razie, gdyby biletów nie było, to i tak w sumie jesteś na wakacjach w Barcelonie... ;)

 

A już tak mniej cebulowo, to chyba jestem na to tak napalony, że nie będę ryzykował jak z UFC, które w zasadzie mi zwisało i chętnie kupię bilet jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ticketmaster.es

 

wpisz NBA w wyszukiwarke i voila

 

nie na wystepy sportowe, ale na koncerty zdarzalo mi sie kupowac / sprzedawac bilety tuz przed eventem za cene rowno badz nizszo niz cena kupna u oficjalnego dystrybutora - zalezy od popytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** zrobiłem taki interes z tym biletem jakbym dzień przed Brexitem wszystkie oszczędności na funty wymienił


Ale na trybunach wiele europejskich flag, wielu kibiców z różnych krajów, którzy przemierzyli setki i tysiące kilometrów, by zobaczyć swoich idoli zza oceanu.

 

Przepełniona hala, genialna oprawa i wysokie ceny za kukurydzę w trakcie meczu confirmed 100%.. :grin:

 

znowu Cię rozczaruję. Na trybunach brak jakichkolwiek europejskich flag, chyba że za taką uznać katalońską, wtedy tak.

Hala nie przepełniona, zwyczajna. Oprawa zwyczajna, no może piramidy z ludzi będą w przerwie robili. To akurat fajne.

Kukurydza nie jest fit i się jej nie sprzedaje na meczach w Barcelonie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.