Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Dawać tego Aldrigde'a. Chłopina nie jest zadowolony z sytuacji w Spursach. Z Alem stworzyliby w def miekki duet, ale atak byłby zabójczy. No i Lamarcus ma dobrą zbiórkę ;)

 

Dla mnie Danny gra na 2 fronty. Z jednej strony szykuje pakę "na już" - ostre przepłacenie Horforda w zeszłym offseason i polowanie na Haywarda + max dla Thomasa w perspektywie, a z drugiej kolekcjonuje "młokosów", którzy mają Celtom zapewnić świetlaną przyszłość :] - vide Brown, teraz Tatum, Zizić - jakiś "future-szkielet" jest.

 

Stoimy w rozkroku pomiędzy dwiema drogami - ja jestem zwolennikiem tej pierwszej, mocniejszego wejścia w TRYB NOW!!

Niemniej ciekawe lato w Bostonie (znów!!) - oby tym razem z fajnym efektem a nie strzałami z odpustowego korkowca :].

 

wzięcie LMA to dalej przeciętność czyli idealnie się wpisuje w działania Bostonu

koleś ma zbiórki bo czesto był jedynym wyoskim albo jedynym obok starego Pau więc problem Bosotnu ze zbiórkami dalej by był spory

 

poza tym oprócz IT będize kolejan dziura w obronie, i jego pkt tego nie zniwelują

 

 

także się dziwię, że nie wzieli Butlera, co z tego ze mieli dać więcej niż Minny? mają więcej to się więcej oczekuje od bogatego niż od biednego (nie mówię, że to jest ok podejście ale tak jest :P ) a tak dalej nie przepłacił i jest z siebie dumny ale dalej w Po będzie wyjazd w finale konfy (no chyba że to mu pasuje to wtedy good job Danny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy Boston cokolwiek buduje na juz. Maja od cholery pickow, maja sporo mlodych graxzy, ktorzy na luzie moga grac przy alu tgomasie bradleyu i ceowderze. Jak ich czas sie skonczy to C's moga pospuszczac ze smyczy xala mlodziez a wtedy to tylko Bucks i 76ers moze stawia im czola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że Ainge nie wziął Butlera. A jak widzieliśmy można go było dostać za frytki.

Dla Celtics cena była podobno trochę inna i Danny nie chciał oddawać #3.

 

Poza tym Danny może woli George i Haywarda. Nie wiem jak to wszystko da się zmieścić, ale co mnie to tam obchodzi, to robota Ainge'a. ;)

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorki,źle zrozumiałem.Czyli według Ciebie mimo że może mieć Haywarda i/lub PG13,Aigne źle robi bo nie oddaje młodych i picków za bardziej ukształtowanych graczy?

 

Tak, dlatego że jeżeli Boston podpisze Haywarda, to na SFie macie jeszcze Crowdera, Browna, Tatuma, czyli łącznie 4 zawodników na jednej pozycji, z czego młodzi muszą grać duże minuty, żeby prawidłowo się rozwijać.

Ainge zaraz znajdzie się w takiej samej sytuacji, w jakiej znaleźli się Sixers, którzy draftowali centrów jak poyebani i skończyło się to oddaniem Noela za frytki (tu Ainge też dał zresztą dupy, bo powinien po niego atakować). 

 

Mając tyle assetów, Ainge powinien w końcu zdecydować czy rzuca Cavsom rękawice, czy też odpuszcza uznając wyższość LeBrona&co. i zbiera najbardziej utalentowaną młodzież, która za kilka lat będzie trząść ligą. Póki co Celtics są za słabi na ogranie Cavs i zbierają gorszą jakościowo młodzież od Sixers, Timberwolves czy nawet Lakers. Na Waszym miejscu bym się martwił, bo dla mnie brakuje tu pomysłu na odbudowę potęgi. Po handlu z 76ers ucieszyłem się, bo myślałem, że Ainge wchodzi all-in, a tutaj okazało się, że odpuściliście najbardziej perspektywicznego prospecta nie zyskując nic w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo podobno chciał Tatuma i wiedział, że go dostanie z 3, więc zdobył jeszcze dodatkowy aset. Ja tam mu nie ufam i nie wierze, że Tatum to lepszy prospekt of Fultz (mam nadzieję, że się myle oczywiście), ale kupy to akurat się trzyma. ;)

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.