Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Ech jak zwykle Celtics żadnej wymiany nie zrobili. To powoli zaczyna być jakiś trend, że rozmawiamy z każdym i z nikim się nie możemy dogadać. No cóż. Dlatego też uważam, że Ainge powinien zatrzymać 1 pick i wziąć Fultza. Tak, wiem, że według niego Tatum jest lepszy, ale ja mu nie ufam. Cała liga sądziła, że Fultz jest lepszy tylko nie DA i nie chce mi się wierzyć, że miał rację. Dodatkowo pewnie za rok da maxa Thomasowi co mi się niezbyt podoba.

 

Nie jestem zadowolony, ale mam nadzieję, że się mylę i Ainge ma jakiś plan (+miał rację w kontekście oceny potencjału Fultza i Tatuma) i wszystko wypali. Może nawet Tatum wypali, będę mu kibicował, bo gość przynajmniej umie rzucać, nie? 

 

Ciekawi mnie co C's zrobią w FA. Pewnie DA będzie się starał o Haywarda lub Griffina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danny Ainge on @CSNNE on response when Jaylen Brown comes up in trade talks: 
"Very close to as soon as his name gets on there, we hang up."

I nie ma sie co dziwić bo Brown juz w rookie sezonie udowodnił, że może być kimś w tej organizacji, pokazał to przede wszystkim w PO.  

Jaylen Tatum really seems like a big deal for the Celtics. Don't think they will throw him in George talks at any moment. I'd be shocked.

A odnośnie Tatuma  Celtics zdają się naprawdę wierzyć, że to jest "ich" gość, przyszły all-star i ktoś, kto pociągnie ich na nowy poziom w przyszłości. Trzymam za chłopaka kciuki.
Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Kaufman]

Take this FWIW: Hearing Celtics in position to deal 4 George with 3-yr

ext in place, but will depend on signing Hayward 1st. Lotsa dominos.

 

Dla wszystkich kręcących nosem, że Aigne ma gdzieś oddawanie połowy drużyny za Butlerów.

 

Czy ten Kaufman wie, że jest coś takiego jak salary cap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest tak ułożone,że można je rozumieć dwojako,albo mój angielski ssie :D.W każdym razie na pewno priorytetem jest dla nas Hayward i gdyby udało nam się go tu ściągnąć,to raczej zrobilibyśmy trade po jakąś zapchajdziurę pod kosz,bo dużo PF/C nam poschodziło teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

danny Ainge on @CSNNE on response when Jaylen Brown comes up in trade talks: 
"Very close to as soon as his name gets on there, we hang up."

 

.  

Jaylen Tatum really seems like a big deal for the Celtics. Don't think they will throw him in George talks at any moment. I'd be shocked.

 

 

Przyznam szczerze, że sposób myślenia Ainge trochę mnie przerasta. Dobiera się do tych gwiazd jak chłopak przed swoim pierwszym razem. Ma milion assetów do wyrzucenia, perspektywę posiadania dwóch najlepszych prospectów na pozycji George'a/Haywarda i z nikogo nie zrezygnuje, bo może kiedyś coś z nich będzie. Wyjątkowo mnie wkurvia takie szukanie frajera i mam nadzieję, że się Boston na tym mocno przejedzie i zostanie z niczym. Może wtedy Ainge nauczy się, że zamiast szukać drugiego Kinga, warto czasem zaryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że sposób myślenia Ainge trochę mnie przerasta. Dobiera się do tych gwiazd jak chłopak przed swoim pierwszym razem. Ma milion assetów do wyrzucenia, perspektywę posiadania dwóch najlepszych prospectów na pozycji George'a/Haywarda i z nikogo nie zrezygnuje, bo może kiedyś coś z nich będzie. Wyjątkowo mnie wkurvia takie szukanie frajera i mam nadzieję, że się Boston na tym mocno przejedzie i zostanie z niczym. Może wtedy Ainge nauczy się, że zamiast szukać drugiego Kinga, warto czasem zaryzykować

a kogo ma oddawać za Haywarda jak on będzie zaraz do wzięcia za darmo? XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że ma kogoś oddawać za Haywarda? XDDD (mam jedno D więcej, więc chyba wygrałem)

A sorki,źle zrozumiałem.Czyli według Ciebie mimo że może mieć Haywarda i/lub PG13,Aigne źle robi bo nie oddaje młodych i picków za bardziej ukształtowanych graczy?

 

 

 

Wiadomo już, czy Ante Žižić w przyszłym sezonie będzie grać w Bostonie?

 

 

Będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać tego Aldrigde'a. Chłopina nie jest zadowolony z sytuacji w Spursach. Z Alem stworzyliby w def miekki duet, ale atak byłby zabójczy. No i Lamarcus ma dobrą zbiórkę ;)

 

Dla mnie Danny gra na 2 fronty. Z jednej strony szykuje pakę "na już" - ostre przepłacenie Horforda w zeszłym offseason i polowanie na Haywarda + max dla Thomasa w perspektywie, a z drugiej kolekcjonuje "młokosów", którzy mają Celtom zapewnić świetlaną przyszłość :] - vide Brown, teraz Tatum, Zizić - jakiś "future-szkielet" jest.

 

Stoimy w rozkroku pomiędzy dwiema drogami - ja jestem zwolennikiem tej pierwszej, mocniejszego wejścia w TRYB NOW!!

Niemniej ciekawe lato w Bostonie (znów!!) - oby tym razem z fajnym efektem a nie strzałami z odpustowego korkowca :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać tego Aldrigde'a. Chłopina nie jest zadowolony z sytuacji w Spursach. Z Alem stworzyliby w def miekki duet, ale atak byłby zabójczy. No i Lamarcus ma dobrą zbiórkę ;)

 

Nie chcę psuć tak pięknej wizji, ale właśnie miękkość LMA w ataku najbardziej bolała Spurs. Kiedy trzeba było zepchnąć grę pod kosz i odciążyć trochę Leonarda to nie było komu tego robić. Aldridge najpierw miał problemy z grą vs Anderson, a później kompletnie nie potrafił zyskać jakiejkolwiek przewagi nad o wiele mniejszym Draymondem. Nie dostawał się na linię (3FTA/game) i zszedł z nimi do 75 %. Generalnie rzucasz mu piłkę na pnpop i on rzuca nią w stronę kosza, albo dajesz na post-up i obserwujesz fadeaway, coby się nie przemęczać za bardzo nad popracowaniem na nogach. Z tym zbieraniem też bym nie przesadzał. Więcej piłek zbierał geriartyk Gasol grający z ławki.

 

Co w zamian? 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.