Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej sytuacji Aingee powinien dawać dwa picki MEM i LAC Indianie i tego w żaden sposob bez Ingrama/Russella/dwojki nie są w stanie LAL pobić. Koszty żadne, bo z tych pickow graczy i tak by nie dało się ogrywać przy Brownie, pickach BRK, LAL i SAC w zeszłym sezonie i Tatumie. Nawet można dorzucić 2018 Bostonu. Dla mnie no brainer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji Aingee powinien dawać dwa picki MEM i LAC Indianie i tego w żaden sposob bez Ingrama/Russella/dwojki nie są w stanie LAL pobić. Koszty żadne, bo z tych pickow graczy i tak by nie dało się ogrywać przy Brownie, pickach BRK, LAL i SAC w zeszłym sezonie i Tatumie. Nawet można dorzucić 2018 Bostonu. Dla mnie no brainer. 

 

Pewnie, że tak pytanie czy Pritchard by to przyjął? Dla Ainge nobrainer, nawet jakby to miało być jedynie wypożyczenie George na 1 rok. Ktoś da więcej za PG? Ciekawe co z Cavs po zwolnieniu Griffina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy,ale ja tam się cieszę z tego draftu :).Na chwilę obecną mamy w rosterze(nie licze jakiś Demetriusów,Youngów i innych tego typu ludzi)

 

3xPG IT,Rozier,Smart

1xSG Bradley

4xSF Brown,Crowder,Tatum,Ojeleye

0xPF

2xC Horford,Zizic

 

Reszcie poschodziły kontrakty,myślę że w obecnej sytuacji kadrowej będziemy robili run po Griffina,o ile nie pójdzie żaden trade gdzie z 4 SFów zrobi się 2,wtedy pewnie Hayward.No ale i tak mamy luke pod koszem,zresztą jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszcie poschodziły kontrakty,myślę że w obecnej sytuacji kadrowej będziemy robili run po Griffina,o ile nie pójdzie żaden trade gdzie z 4 SFów zrobi się 2,wtedy pewnie Hayward.No ale i tak mamy luke pod koszem,zresztą jak zwykle...

 

Z tego co wiem, to musi pójść trade, żebyście mogli zaproponować maksa Haywardowi lub Griffinowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.