Skocz do zawartości

Poparzeni słońcem trzy


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądam typka często więc mi powiedzcie - on zwykle na kontakcie też ma taką skuteczność z dwutaktów? Bo miałem wrażenie, że nie jest jakoś bardzo atletyczny, ciągle wpychał się pod kosz, odbijał od przeciwnika i trafiał dość pokraczne rzuty. Jak będzie takie coś trafiał regularnie to spoko, ale z grubsza po tym co widziałem nie wiem czy bym powiedział, że w przyszłości będzie superstarem (a taki scoring by to sugerował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Klay chyba nie chciał, skoro w 60-punktowym meczu zagrał tylko 29 min

Kobe swego czasu rzucił 62 w 3 kwarty a czwartą spędził na ławce

 

w przypadku Klaya to akurat Kerr go po prostu posadzil i stwierdzil ze nie ma co cyferki nabijac w blowoucie :) tutaj odwrotnie, trener jeszcze dodal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie to że hejtuje ale aktualny status kibiców Phoenix Suns w Polsce najlepiej oddaje wikipedia.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Phoenix_Suns

 

Sprawdźcie trenera. Chyba lekko nieaktualne ;).

 

Albo trenuje dwie drużyny na raz bo tu to samo:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/New_York_Knicks

Nie ma sie co czepiać - Jazz ma tez aktualizacje z 2015 roku..... Koszykówka w Polsce to bardzo niszowy sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakładając, że Fultz pójdzie z jedynką, draft dla Suns widziałbym tak:

​Jackson -> Ball -> Fox -> DSJ -> Tatum

 

Bledsoe bym się w ogóle nie przejmował, i już brał tego Foxa bo pewnie on zostanie.

 

Potem próbowałbym wcisnąć Bledsoe takim Sixers.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie okazja to trzeba zaryzykować i spróbować pozyskać kogoś kto stanie się twarzą organizacji i pierwszą opcją drużyny. Booker jest fajny ale pomimo całej mojej sympatii do niego nie nadaje się na pierwszą opcję.

Co do Bledsoe to nigdy mi się nie podobał w Suns i warto go przehandlować, tak się tylko zastanawiam czy to nie będzie lekki Nash-Amare case, tj. wytrzymałość kolan wyliczona do 10 gier, i nie wiem czy po tradzie nie stanie się po prostu durś kontuzjowanym szrotem. No ale to w sumie już nie nasz problem.

 

 

 

Apropo wymiany Bledsoe to czytałem, że zainteresowani są ponoć Dallas i Milwaukee.
Jeśli Mavericks zaproponowaliby np: 9 pick i D.Powella to bym na to poszedł. 
 

Biorę w ciemno coś takiego, ale ostatnie wymiany po ligach pokazują że ciężko spieniężyć graczy pokroju EB. Z drugiej strony i Dallas i Milwaukee potrzebują kogoś pokroju Erica, więc kierunek idealny i może uda się coś takiego dostać.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo wymiany Bledsoe to czytałem, że zainteresowani są ponoć Dallas i Milwaukee.

Jeśli Mavericks zaproponowaliby np: 9 pick i D.Powella to bym na to poszedł. 

 

Iks de.

 

Suns dostaną jakiś pierwszorundowy pick za niego + może coś jeszcze, ale raczej mowa o ~23. picku.

 

Jeżeli będzie okazja to trzeba zaryzykować i spróbować pozyskać kogoś kto stanie się twarzą organizacji i pierwszą opcją drużyny. Booker jest fajny ale pomimo całej mojej sympatii do niego nie nadaje się na pierwszą opcję.

 

Te opinie na temat Bookera są dziwne, koleś przez 60% sezonu robił 25ppg na znośnej skuteczności, całkiem dobry wynik jak na 20-latka nawet w bottom5 teamie. Nie wiem czy będzie kiedyś pierwszą opcją, ale pod względem scoringu wygląda na kozacki talent.

 

Fox nie wygląda na ''twarz organizacji'' ale dosyć dobrze pasuje do tego Bookera.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iks de.

 

Suns dostaną jakiś pierwszorundowy pick za niego + może coś jeszcze, ale raczej mowa o ~23. picku.

 

 

Być może będzie tak jak mówisz niemniej jednak Dallas chcąc zrobić zespół "na teraz" może zdecydować się na taki ruch szczególnie, że to ostatni rok Dirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie okazja to trzeba zaryzykować i spróbować pozyskać kogoś kto stanie się twarzą organizacji i pierwszą opcją drużyny. Booker jest fajny ale pomimo całej mojej sympatii do niego nie nadaje się na pierwszą opcję.

 

A czego brakuje temu dwudziestoletniemu sophomore wg Ciebie? 

 

Nie było wielu 20-latków, którzy mieli solidną trójkę i potrafili w tak słabym teamie robić 22 punkty, grając 35 mpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.