Skocz do zawartości

Poparzeni słońcem trzy


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Sory, jak dla mnie nie ma co, kogo

JA żartowałem z tym Bookerem na czwórce.... To raczej odniesienie do tego że oni są napakowani na pozycjach 1-2. Nawet na SF już są niekoniecznie mocni. NA PF jest Chriss który jaki by nie był to chyba nigdzie nie grałby w s5 i nawet pewnie nie byłby trzecim podkoszowym w większości ekip

Im by się przydała jakaś wymiana Bledsoe za podkoszowego

Chris byłby w większości starterem w zespole w przebudowie, sory ale chyba nie widziałeś go w akcji

Edytowane przez MatiB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson nigdy nie był słaby. On zwyczajnie na początku przygody z Suns poznawał amerykanską kulturę, język i ogarniał podręcznik

"101 tricków na przycięcie wąsa"

Gra juniorami jak powinien, cos tam rozrysowuje, nie przeszkadza, gardzi utah - swój chłop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bledsoe out do końca sezonu... Knight poproszony o granie jako back up Ulisa odmawia, że niby kontuzja... Jakiś żart z jego strony? Miał szansę się pokazać, udowodnić, że jest coś wart może jakiś klub by zauważył uwierzył w niego. Co siedzi w głowie tego typa to nie wiem. Mam nadzieję, że przemysli i z Orlando zagra, bo tam szpital powoli się robi, a to chyba jego ostatnia szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe out do końca sezonu... Knight poproszony o granie jako back up Ulisa odmawia, że niby kontuzja... Jakiś żart z jego strony? Miał szansę się pokazać, udowodnić, że jest coś wart może jakiś klub by zauważył uwierzył w niego. Co siedzi w głowie tego typa to nie wiem. Mam nadzieję, że przemysli i z Orlando zagra, bo tam szpital powoli się robi, a to chyba jego ostatnia szansa

Przepraszam a co ma przemyslec? Dostal kontrakt, kasa sie zgadza a idioci z Suns placa. Troche ujma na honorze robic za backup wiec mu sie nie dziwie. Nie ma az takich debili zeby przejeli ten chory kontrakt. Nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a co ma przemyslec? Dostal kontrakt, kasa sie zgadza a idioci z Suns placa. Troche ujma na honorze robic za backup wiec mu sie nie dziwie. Nie ma az takich debili zeby przejeli ten chory kontrakt. Nie ma...

Dostał kontrakt, kasa się zgadza, ale chyba za granie a nie strojenie fochow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać prajsa

Knight zjebane plecy najprawdopodobnie done 4 season

EB ma nadwyrężone kolano + ogrywajmy mlodych - done 4 season

Barb ma sraczkę, Tyson zawiryxy rodzinne i do końca tygodnia nie powinno ich być przy drużynie

Bender wróci za 1,5 tygodnia

7 graczy w rotacji zostalo, a ósmym jest Ronnie, który powinien pół roku wcześniej zaakceptować propo bycia asystentem trenera

Knight to najc***owszy kontrakt prawie w obercnej lidze, ale to była szarada - 50%, że wypali i mlody się ogarnie

Nie ogarnął się, normalny hazard

wiesz, że masz c***owy team, gdy Alan Williams trzepie all day long double double

Knight jest pracownikiem, i jak jebnął focha to powienien dostać karę finansową

jak go za bardzo "ego" w dupę uwiera to zapraszamy na wypożyczenie do pekaesu pruszków, tu sobie postartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.