Skocz do zawartości

Poparzeni słońcem trzy


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

4 pusta i 3 też bo BigMac i kolo z defektem (nikt nie wie co my jest) TJ to trochę mało. Zobaczysz , że tymi osłami , którzy na rok podpiszą Mirze lub Leura będziemy my. Bo po dobrym drafcie popełnienie drugiego dobrego wyboru/czynu to byłoby nie po arizońsku.

Draft świetny. Cena za Quese22 trochę wysoka ale ile można czekać na Bogdana? Wzięliśmy dwie 18-stki oraz Ulisa, który jest bardzo dobrym kumplem Bookera i dodatkowo umie grać w kosza. Po takim drafcie ciężko nie być zadowolonym. W pierwszej chwili gdy poszło info o wymianie byłem pewny, że poleciał Bledsoe z pickiem a tu proszę - niespodzianka.

Umówmy się będziemy i tak atakować nr 1 draftu 2017 wobec czego ogrywałbym młodych jak się da. Archie jest już jedną noga poza klubem i czekam aż mu tylko ktoś dodatkowo sprzeda kopa. Duże nadzieje ale nic z niego nie będzie.

Nikt z topowych FA do nas nie przyjdzie, Haywarda nie chcą nam oddać a pomysł z Parsonsem mocno dziwny. Jeśli miałbym stawiac kasę to w tym cyrku wyląduje baba z broda czyli Luol Deng. Mam nadzieję, że nie będziemy robić podchodów po Ryana Andersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi pasują takie tony.

 

Ktoś ogarniemy znający Suns graczy i gdy obejrzał ponad 5 meczy sezonu doskonale rozumie ten specyficzny ale doskonale wysmazony i podany tekst.

 

Specyficzny styl dodaje kolorytu i chociaż ocieranie się o ocieranie nie każdemu może się podobać to intencje każdy powinien docenić.

 

A styl pisania w sumie pasuje do tego co jest na piaskach Arizony.

 

O spurs tak się nie da pisać.

Tam aby się wykazać musiałbym pisać rymem i to nie krakowskim czy wierszem białym a klasycznym zapewne po łacinie.

 

Jaki klub taki styl...

 

Dobre to. Poproszę o więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leandro Barbosa  za 8 melonów na 2 lata, gdzie drugi rok to team option i tylko 0,5 banki gwarantowanej.

Teraz podpiszemy Amare i poprosimy Nasha o powrót na jeden sezon (wchodzisz Elwood w taki zakład?).

Zaraz się okaże, że mamy silniejszą ławkę niż pierwszy skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest wiele. Marion. Jak się nie uda to zadzwonię na odwyk po Richada Dumasa. On żyje jeszcze?

 

Dumasa w cholerę szkoda, nie oglądałem NBA za jego czasów, ale na podstawie riplejów ciężko, nie polubić mega atletycznego 2way plejera.  Pamiętam, że Ryszard próbował się w Mazowszance odbudować i to w sumie pośrednio mój pierwszy kontakt z NBA. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Achuy załogo

Brace yourself, jesień`s coming

Na wstępie przepraszam Fudżiego jeśli go uraziłem - z tego co kojarzę, jest fanem Bostonu, a Boston i jego fanów szanuję. Jedyna słuszna zieleń w sporcie.

Jeśli zaś Bostonowi nie kibicuje - wiecie, co z nim zrobić

 

Tchnęło we mnie. Alkohol + placki ziemniaczane + szef, który napisał, że nie szanuje swoich pracowników

Pewien poczytny periodyk,  na którym pewien zdolny młodzian prowadzi niezwykle podniecający blog o zabawach przedszkolnych (nie mylić z pedofilską wersją odlotów - sloneczko.pl) zapytał mnie o szanse Suns w przyszłym roku. i tak oto w w kilkuset zdaniach dałem upust swej fantazji, erudycji i erekcji i upowszechniłem co następuje:

 

W przyszłym roku możecie Suns skoczyć. na pukiel. Będzie to ekipa na 35 zwycięstw, 10 miejsce w konferencji i tyle zajebistych akcji ile  nie widzieliście w Roco Invades Poland. Chriss, Ullis i EB to zapierdalatory bez limitu kilometrów. Bender to all around highscholl kid, który powinien występować w 5-10-15 zamiast grać z turbo czarnuchami w poważny basket. Ma fundamenty na bycie xtragrajkiem za xtra śmiszne piniondze. łebski harry, co zadziwi niejednego. na eurasach to ja się znam.

 

Skoro o eurasach - Lena spakować, wyjebać, wytarmosić i fpisdu. Skończy mu się kontrakt, jakiś baran da mu 10+ baniek za rok grania (Jądro, chcesz mieć trójpak wysokich żytochłopów co lepiej kosą wywiają niż pomarańczą?). Kolo to były top pick top nadzieja, który jest średni w chuyowym zespole. Casus Kwame Brown 8/5 w poważnym graniu. Gówniana motoryka, gorący łeb. tego się w rok nie zmieni.

 

Skoro o gorącym łbie. Goodwin za 4 lata tyra u azjatów..

 

 

o k****, Anthony Bourdain właśnie zabija tuńczyka. W czaszkę tuńczykowi wsadza się rurę, tak z 5 cm w głąb czaszki. Powoli się wbija. Wiecie, ile to 5 cm. tyle Wam brakuje, by Wasza baba nie udawała

 

Wracając do Archiego. Shoot fatalnie first. 1 game winner, 1 opierdol od bliźniaka, tona startów na rozegraniu. Lancelot przy nim to Phelps przy Hawkinsie na 50 metrów.

 

Skoro o warzywach. Albo Tucker chudnie albo idzie na ławę. Pasztet ważył w wakacje 106 kg (dokopałem się do wietnamskiego pudelka, w warzywach smakuje najlepiej). 194 wzrostu, 106 wagi tłuszczowej i to ma kryć cokolwiek. jego cień zakryje całe pomalowane. Warren również jest c***owaty, ale ma zaangażowanie i duzy łeb. Im większy sklep, tym więcej śwunksu tam władujesz. W TJ wierzę. 

 

Skoro o wierze - Tyson jestb spoko, swoje zaawansowane statsy zostawcie w przedpokoju. Archie gubił krytego, był mismatch 5/4 i Tyson mógł wacka bronić. Do tego jak 2 wysoki, co ma kryć to Leuer/Mirza, to jesteś w piździe. Do tego gruby. Generalnie jaram się Tysonem, bo da Wam więcej "prezencji" na parkiecie od Waszych Vuceviców, Papapizdopulosów i innych średnich środkowych ligi. Mój Tyson wciaga waszego Bismarcka nosem. I wysrywa. Ibaka. Łohohoho

 

tyson da mi to samo z przodu, co JDud na skrzydła i boski Leo na ogonach. Been there done that patrza biżuteria walka do końca all the way. EB, Book, Ullis, Chriss, Bender, Warren i te zgredy. To jak siedzieć w Miedziance na zewnątrz, wciągać kuraka i zapijać Wołkiem. Browar Miedzianka, przejebany widok, 5 pysznych piw robionych na piętrze. Ładnie poprosisz, oprowadzą i wyjaśnią, co jak robio

 

Mam 9 zawodników, od których można budować poważne granie. Poza tym mam rycerza na 6th mena, Goodwina, Tuckera i Lena na wyjazd i Jenkinsa i Williamsa. Bth please, to będzie piękny sezon.

 

Przegram? Ok, z takim składem to nie zgroza. Wygram? To jakby Ci pięciolatek nelsona założył. Sparaliżowany pięciolatek. Booker, Ullis, Chriss i Bender to high fligh tonight. Trąca pedofilią, ale taką na krawędzi. Wiesz, że jak chwilę poczekasz przyczajony, to za rok dumny będziesz pytał "who`s your daddy?"

 

Jesteśmy w grupie drużyn skazanych na pożarcie. W odróżnieniu od Denver (sprawdzony core), Orlando (budowa bez głowy), Lakers(poważnie?5 lat potrzebujecie, by dostać się do ósemki przy obecnym zachodzie i Waszej obecnej organizacji) i New Orleans (ale tam bym się najadł, najebał i nawdychał klimatu...) nie dajemy sobie żadnych szans. Mamy meksykanskiego uchodźcę na stołku, startujemy serdelem, dwoma transformerami, mlecznym wąsem i tak ogólnie w roto na niskich pozycjach mamy 8 zawodników. Raz już taki niski miałem skład. Było lato, jeszcze się nie goliłem a Suns zapowiadali granie zestawem Chapman-Kidd-KJ-Nash-Ceballos. Tisdale na środku grał, Nash wchodził a Kidd krył trójki. Było pięknie,  smacznie i stylowo. Do it again.

 

 

A jak popsują mi Ullisa to fpierdol. Truskaw, Kendall, Seth. Ostatnimi czasy klapy na końskich ślepiach zagościły jeśli chodzi o dobór rozgrywających młodych, by ich talenty w następstwie psuć. Tępe chuye.

 

Dziękuyę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ojp

106 osobistych w preseason. Kasztaniarskie 3,5 kwarty. Potem pogoń za 7 garniturem Jazz. I to:

Przyznam się że obudziłem się na pierwszą kwartę i współczuje fanom Słońc.. Exum był za szybki dla każdego w obronie demolował a do tego podawał w tempo do Goberta który zrobił masakrę... Dla usprawiedliwienia powiem że podobnie zrobił z Jordanem w pierwszej kwarcie z Clippersami... Niemniej Jazz bez praktycznie całej s5 niszczyło... A druga połowa powiem tak wolałem poczytać ksiażkę niż oglądać to co się tam działo ... Jakaś chora gra..Mam nadzieje że Bolomboy zostanie a Macka wyślą w cholerę bo nie wiem po co go gwarantowali.. W tej chwili jest najsłabszy z 16 osobowej rotacji bo zakładam że dziś Dawson Ford Paine polecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare zią

Mavs śledzili to samo w sezonie mistrzowskim

presizon presizonem, ale pierwszy raz Suns grali całe spotkanie bez jakiegokolwiek centra. Startowali Chrissem na środku(przekocur z pewnością siebie na poziomie mistrzowskim) a zmieniali go Bender (słaba decyzja) i Williams (już lepiej, zwłaszcza jeśli zważysz na ustawianie się w pomalowanym i robienie miejsca kolegom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.