Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw, czy było kiedyś takie zdarzenie, aby w jednym sezonie jeden klub miał 3 rookie z potencjałem o walkę do załapania się do pierwszej dziesiątki w danym sezonie? Oczywiście pewniakiem wydaje się tylko Simmons, ale Saric i Embiid (zakładając, że będzie zdrowy) mają taką szansę. Pamiętam chyba pod koniec lat 90 trio Bobby Jackson, Danny Fortson i Eric Washington grali duże minuty w Denver, pamiętam w Bostonie Walkera, Mercera, Billupsa i Waltera McCarty'ego ale oni byli na przestrzeni chyba 3 lat i trójki nie zrobili, Bryant, Fisher i Travis Knight (jednak nie ten potencjał, szczególnie tego 3),

 

Jak się liczy kontrakt Embiida, rozumiem, że jeszcze nie zadebiutował to wciąż jest typowym rookie? Przystąpił do draftu z kontuzją, on jest już podpisany czy Phila ma tylko do niego prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel może być oddany? Niby nie ma nic przeciwko, a na twitterze wyrzucił jakieś obrazki związane z 76ers...

 

Swoją drogą - jak widzę, że w temacie Philly są nowe posty po kilkudniowej przerwie, to zawsze otwieram ten temat z przeświadczeniem, że zobaczę wpis o transferze Noela/Okafora lub o kontuzji Embiida... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy było kiedyś takie zdarzenie, aby w jednym sezonie jeden klub miał 3 rookie z potencjałem o walkę do załapania się do pierwszej dziesiątki w danym sezonie? Oczywiście pewniakiem wydaje się tylko Simmons, ale Saric i Embiid (zakładając, że będzie zdrowy) mają taką szansę. Pamiętam chyba pod koniec lat 90 trio Bobby Jackson, Danny Fortson i Eric Washington grali duże minuty w Denver, pamiętam w Bostonie Walkera, Mercera, Billupsa i Waltera McCarty'ego ale oni byli na przestrzeni chyba 3 lat i trójki nie zrobili, Bryant, Fisher i Travis Knight (jednak nie ten potencjał, szczególnie tego 3),

 

Bodajże Bulls swego czasu startowali czwórką rookasów: Duhon, Gordon, Deng i Nocioni. Oczywiście potencjał mieli dużo niższy niż obecni Sixersi, ale mądrzy jesteśmy dziś. Wtedy każdy z nich wyglądał co najmniej solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.