Skocz do zawartości
Monty

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję zacząć od wklejenia poprawnego linka ;)

wracając jednak do poprzedniego wątku, to bardzo bardzo ale to strasznie bardzo pozytywny news, że ''przed czasem'' Joel dostał pozwolenie na zwiększenie minut. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wracając jednak do poprzedniego wątku, to bardzo bardzo ale to strasznie bardzo pozytywny news, że ''przed czasem'' Joel dostał pozwolenie na zwiększenie minut. 

Może stwierdzili, że to mniejsze ryzyko kontuzji od kopniaków Joela, które zaczął serwować wyposażeniu hali?

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawostka - Sixers mają pod względem pts/100 possessions z Embiidem na parkiecie najlepszą defensywę w lidze, a bez niego - drugą najgorszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawostka - Sixers mają pod względem pts/100 possessions z Embiidem na parkiecie najlepszą defensywę w lidze, a bez niego - drugą najgorszą.

nie za bardzo, bo jeśli patrzymy w ten sposób, to najlepsza defensywa w lidze jest z Delaney na parkiecie: http://bkref.com/tiny/V1xLG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie za bardzo, bo jeśli patrzymy w ten sposób, to najlepsza defensywa w lidze jest z Delaney na parkiecie: http://bkref.com/tiny/V1xLG

A przez ostatnie dwa lata nie było czasem podobnej sytuacji że Schroeder wyglądał niesamowicie dobrze w statystykach tego typu a Teague beznadziejnie a jak teraz jego mają w s5 to on wypada statystycznie jak jeden z najgorszych minusowych graczy a znów rezerwowy rozgrywający Atlanty ma fanstastyczne statystyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy "Procesowicze" jak się prezentuje w tym sezonie Sergio Rodriguez? Widziałem kilka meczy, ale wolałbym zasięgnąć fachowej porady :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy "Procesowicze" jak się prezentuje w tym sezonie Sergio Rodriguez? Widziałem kilka meczy, ale wolałbym zasięgnąć fachowej porady :smile:

Powiem Ci tak, Sergio byłby chyba tym czego potrzebują Knicks, zamiast Rose'a :).

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałeś moją grę :grin:

Tak myślałem właśnie..

ale to będzie ciężkie do zrobienia, jak ci się uda wymyślić sposób sam Zen Master powinien ogłosić Cię swoim asystentem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filozofii tu raczej nie ma. Czekam do końca sezonu kiedy to będzie FA i kładę ofertę na stole. Ale jaka będzie wartość tej oferty? To będzie zależne od jego postawy do końca sezonu.

Jak by się dobrze prezentował, to umowa jaką dostał Matthew Dellavedova od Bucks może byłaby w jego zasięgu. I oczywiście ostatni rok kontraktu jako opcja drużyny :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sobote byc moze Noel bedzie juz gral. miejmy nadzieje, ze zacznie sie wyjasniac centrowa sytuacja w Philly i w styczniu juz poleca jakies trejdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy "Procesowicze" jak się prezentuje w tym sezonie Sergio Rodriguez? Widziałem kilka meczy, ale wolałbym zasięgnąć fachowej porady :smile:

Bardzo dobrze poza tym, że widziałem już trzy mecze z identyczną sytuacją, kiedy wynik jest do rozstrzygnięcia, minuta do końca 4Q, a nasz Sergio beznadziejnie podaje wzdłuż linii za trzy, podanie jest oczywiście przejęte i Sixers ostatecznie przegrywają. Mam wrażenie, że kolesia zżera stres w końcówkach. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygraliśmy juz 6 spotkań. Udało się nawet bez Embiida i to na wyjeździe - jest grubo ;]

Trade Ersana trzeba ocenić na dziś - na duży plus. Koleś w ataku jest pewny, trójka mu siedzi, wchodzi na 20-30min i robi swoje - ułatwia grę naszym C.

Sarić odżył trochę po slumpie, ale ewidentnie zaczyna nam się zatłaczac także pozycja PF, szkoda mi Holmesa, który per 36 robi 15/10/2blk , a wychodzi na to, że za chwilę braknie mu minut.

PF w postaci Ilyasova, Sarić, Noel, Holems / Covington w smallballu to cholernie gęsta rotacja.

Szkoda, że RoCo w ataku w tym sezonie zdechł, niby wyszedł trochę z totalnej dupy, ale to nadal nie jest to i nie wiem, czy będzie. Starter to nie jest rola dla niego najwyraźniej.

Nie mogę uwierzyć, że Okafora nie da się nauczyć bronić - w ataku luuuubię go, ale to jaki ma w D wpływ na zespół woła o pomstę do nieba - a dzieje się to mimo, że jest w jednym teamie z dobrymi w tych aspektach NN i Processem, powinien cokolwiek podłapać...

Teraz będzie okazja próby Joel/Okafor i Joel/Noel i zobaczymy, co wygląda lepiej. Na dzień dzisiejszy wierzę, że będzie to Joel/Noel, jeśli ten drugi będzie w jako-takiej predyspozycji (debiut z Pistons miał niezły) Okafora strasznie szkoda - jest młody, umie w c*** w ataku, ale jest takim opierdalaczem w D, że jako pierwszego dołączyłbym go do jakiejś wymiany, mimo dużej sympatii. 

No i Simmons - nie wiem, jak zda egzamin na PG, ale boję się o tego gościa. Jego mental jest nie do konca tam gdzie powinien, jego rzutu nie ma. Boję się, czy nie będę miał racji z nim jak dotychczas z Okaforem, o którym przed draftem mowilem że nie chce , bo nie pasuje do zespołu i dzisiejszej koszykówki - dzisiaj idze to aż po zębach momentami.

Z Simmonsem może być podobnie - rzuci kilka flashy passów a'la 6-10 Rondo, ale atak i +/- będzie c***owy jak obrona z Okaforem i będzie trzeba go wjebać na PF, żeby była z nim chociaz namiastka ataku. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sezon to jest wyjątkowy pod względem rekordów. Pierwszy raz wygraliśmy w listopadzie od 2013. W czwartek przełamaliśmy serię 23 wyjazdowych porażek, która trwała od stycznia. Wczoraj pierwszy raz od 2008 prowadziliśmy na wyjeździe różnicą 20 pkt i do tego back to back road win.

Czy może być lepiej? Tak, LAL 6L streak.

ps. Boję się stycznia. #wracamydonba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest w ogole jakies info potwierdzajace powrot Simmonsa w tym sezonie? Po poki co jedna wielka cisza odnosnie rehabilitacji i powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest w ogole jakies info potwierdzajace powrot Simmonsa w tym sezonie? Po poki co jedna wielka cisza odnosnie rehabilitacji i powrotu.

The 76ers may have to wait a little longer with Ben Simmons current injury that may take at least 3 months to heal according to reports. The number one draft pick may be able to play his first NBA game come January 2017 depending on his injury progress and development.

Ale znając politykę injury Philly to pewnie widzimy go dopiero pod koniec października 2017...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

istotnie,przeciwko pistons sie wam 'udalo'! gamon van gundy pokpil sprawe i wyznaczyl trening na 3 godziny przed meczem :) heh...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale znając politykę injury Philly to pewnie widzimy go dopiero pod koniec października 2017...

Albo i jeszcze później.. :highly_amused:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo i jeszcze później.. :highly_amused:

To nie Hinkie ;]

Co nie zmienia faktu, że nauczeni doświadczeniami nie będą pałować się z przyspieszeniem jego powrotu na siłe.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kolejny milowy krok w procesie, przełamaliśmy barierę 100 ORTG :D

Co do meczu to bardzo fajnie Okafor wyglądał obok Embiida. Z kolei Kameruńczyk z każdym kolejnym meczem wygląda mi na bardziej zagubionego w ataku. Na post-upie kompletnie nie ma pomysłu jak ograć rywala, dalej dużo strat, dobrze że chociaż ten jumperek ma tam skuteczny. I w ostatnim meczu dołożył rewelacyjne asysty i tu jest fajny zalążek do skutecznej współpracy z Okaforem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi