Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz mi się średnio podobał, szkoda tego głupiego rzutu Hendersona i błędów w końcówce.

 

Za to coraz bardziej staram się Embiidem, który mimo wielu niedoskonałości miał bardzo udany debiut - i już nawet nie trzeba dodawać tej przerwy. Wyraźnie mamy gwiazdę pierwszej wielkości, a nie jak mówiło się o Noelu czy Okaforze - zawodnika z potencjałem na bycie gwiazdą.

 

Saric się spalił, ale na pewno będzie lepiej. Okafor jeszcze musi dojść do siebie. Narzekałem, że media w Philly tak niedoceniają Sergio i ten mam nadzieję zamknął im jadaczki. Stauskas na plus - mam wrażenie, że jak się zakaże mu rzucania trójek to psychika mu nie sądzie i może być całkiem przydatny w ofensywie. Holmes kozak. Covington niech się w garść weźmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid ma straszny usage gdy jest na parkiecie i (za) dużo rzuca z (pół)dystansu, ale chyba jedno (ograniczane minuty) i drugie (powraca po dwóch latach) dziwić nie może. Dosyć pozytywne, że na starcie sezonu gra ~20 minut, pewnie na koniec sezonu, jeżeli będzie zdrowy, systematycznie będzie się to zwiększać. Kosmiczny ten chasedown blok z końcówki. 

Wiadomo, wszyscy trzymamy kciuki za Embiida, ale na razie grubymi nićmi (zdrowie) szyte jest to kibicowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henderson. Gerald. Jr. Weteran. Junior, a nie weteran. Końcówka meczu, Gerald odpala idiotyczną trójkę - pudło, następnie fauluje Westbrooka - rzuty, a w ostatniej akcji traci przyczepność z parkietem i dostaje dacha. Ten mecz mógł się skończyć wygraną PHILA. Weteran.

 

Embiid świetnie wszedł w mecz, dobra obrona, pierwsze akcje w ataku. W drugiej kwarcie pogubił się kompletnie w obronie i akce w ataku, któr mógł łatwo skończyć to utrudniał sobie dodatkowymi shakeami. Rzucał dużo, ale z drugiej strony kto inny miał to czynić? Niech się ogrywa.

Jak koledzy wyżej napisali przerwa robi swoje, ale życzę dużo zdrówka i będzie All Star.

 

 

Tak

 

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost Kareema, budowa ciala Wilta, sila Shaqa, skill Hakeema, agility DRobinsona, obrona pomalowanego Duncana, obrona pozapomalowanego Garnetta, czucie defensywy ogolem Russela, rzut Dirka, no i last but not leaat.. Basketball iq Duncana.

 

Szykuje sie bardzo dobry zawodnik.

 

#trust the process

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost Kareema, budowa ciala Wilta, sila Shaqa, skill Hakeema, agility DRobinsona, obrona pomalowanego Duncana, obrona pozapomalowanego Garnetta, czucie defensywy ogolem Russela, rzut Dirka, no i last but not leaat.. Basketball iq Duncana.

 

Szykuje sie bardzo dobry zawodnik.

 

#trust the process

A zdrowie czyje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel ma potencjał na bycie nawiększą gwiazdą ligi , nie tylko najlepszym zawodnikiem, ale największą gwiazdą.

Gościem, który bedzie ściągł na siebie uwagę kibiców, który ma osbowość. Szkoda, że w jego wypadku wydaje się to baaardzo kruche ze wzgledu na zdrowie.

Jedyną nadzieją jest, ze te problemy miały związek ze wzrostem / zaniedbaniami w rehabilitacji.

 

Bylaby to dla ligi niezwykła strata, gdyby ten gość nie mogl rozwinąć pełni potencjałów i rozegrać dobrych kilku lat w swoim prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergio to było wiadomka, ze bedzie kozak.

W ogole Sixersom dobrze zrobi 2 utalentowanych Eurosów w składzie, zresztą Sixers desperacko potrzebowali kogos opanowanego na obwodzie, z doświadczeniem i rzutem - a w tych aspektach Sergio daje radę.

 

Sariciowi debiut nie wyszedł, ale po tym co pokazał w PS o niego się raczej nie boję. Niech wraca Okafor do formy i Noel, trzeba zobaczyć co się z tego da ułozyć.

No i Simmons. Chyba byłoby za duzo szczęscia na raz jakbysmy wyszli teraz

Embiid/Sarić/Simmons/Bayless/Sergio i mieli z ławki Okafora, Granta i Covingtona do ewentualnego wpasowania pod machup.

 

#TrustTheProcess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant wchodzi w 3 sezon w lidze, ale dalej jest surowy jak tatar.

Ja gościa lubię, bo ma kapitalne warunki do gry - skonczy, dobry motór, długie łapy, wyczucie do bloku.

 

Nie będzie to nigdy druga, ani trzecia opcja w ataku, ale atletycznym 3&D może być jak najbardziej- smallballowa czworka, albo bigballowa trójka

Może kończyc kontry, blokowac z pomocy, brakuje mu tylko ustabilizowania rzutu.

 

Na pewno pomoże mu granie obok ludzi, którzy potrafią grać w te klocki - do tej pory tego nie doświadczyl zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.