Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywajmy rzeczy po imieniu:

 

budowa przez draft to jest crapshoot.

ale budowa przez free agency to też jest crapshoot.

 

Nie ma drogi na skróty.

 

Ale lepiej mieć jakiś młody talent + caproom niż tylko caproom, który zwłaszcza w dzisiejszej lidze jest niewiele wart.

 

Ps. więcej młodego talentu ma Minnesota. Pozostałe kluby to już kwestia dyskusyjna.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jesteś tyle wart na rynku pracy ile za Ciebie zapłacą, który z Was pracuje za 2000zł/mies. mimo że proponowali na umowie 5000zł niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

Jest jednak różnica między klubem sportowym a pracą w "pospolitej" firmie. 

 

Parsons nie jest warty tak horrendalnych pieniędzy za te swoje 15 ppg. Rozchodzi się o to, że kwoty rzędu 25 mln per year były niedawno zarezerwowane dla zawodników którzy ciągną całą drużynę w górę. Takiego Chandlera P. do play offs i tak musi ciągnąć 40 letni Dirk bo Chandler jako 1 option gwarantuje walkę o lottery więc teksty w stylu: "nie szanują mnie bo mi nie dali maxa" brzmią niepoważnie. Nie udowodniłeś że zasługujesz na maxa to nie sraj przynajmniej na swój klub który dał Ci szansę a której nie wykorzystałeś zarabiając bardzo solidne jak na NBA pieniądze.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ćpał. 2 lata dyskwalifikacji to grubo.

 

Nie wiem co i średnio mnie to obchodzi. Bardziej mnie interesuje czego się Kupczak nażarł bo musi być po tym niezły odlot.

 

Co on w ogóle do Al Jeffersona nie uderzał? Przecież jak by Lakers złapali go za 30/3 to w temacie o jeziorowcach była by euforia porównywalna z tym jak Howarda złapali.

 

A tak to jakieś średnio udane próby bronienia idiotycznego kontraktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs są w strasznej dupie. Bez Whiteside'a, bez Parsonsa, pewnie i bez Conley'a.

 

Nigga pliss. Zara trejdujemy pod Tysona & Monte i jazdaaaaaaaa.

 

 

A tak w ogóle ja na miejscu Cubana skupiłbym się na Powellu. Już w tamtym roku popełnili błąd odpuszczając Aminu, za ten hajs za który podpisał, to dziś byłby, a raczej jest jeden z lepszych kontraktów w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jason Jones of the Sacramento Bee is hearing that Dion Waiters is "locked in" on joining the Kings.

 

The Thunder will have the ability to match any offer the Kings throw at him, so Jones speculates that the Kings could offer a deal worth around $18 million per year. Waiters also has interest from the Bulls, Heat, Nets and 76ers, but the Kings should be considered the favorites right now.

 

:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, swieczka ( [*] ) przy tripicie GSW, juz widze jak tyle kasy w cyrkulacji a oni beda podpisywac min vety w unrestricted, bicz plis (jak podpisza to mi przypniecie latke hejtera, jak nie to bede prorokiem):

 

2016 GSW Free Agents

Restricted
Harrison Barnes
Festus Ezeli

Unrestricted
Leandro Barbosa
Ian Clark
James Michael McAdoo
Brandon Rush
Marreese Speights
Anderson Varejao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.