Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ish Smith w Detroit na 3 lata, ale nie podano za ile. Jako back-up dla Reggiego może być.

phila to niezle targa tym ishem-wzieli go rok temu,ale po czasie zwolnili-potem jak z powrotem przechwycili to w koncu jakos ich gra zaczela wygladac-a teraz znowu go wyrzucaja

 

wyglada mi na to,ze musza miec dogranego kogos lepszego na ,,1`` skoro, isha oddali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler Parsons was always certain he'd get a max offer, which is why he felt disrespected by Dallas trying to get him to take much less.

Source on possibility of Chandler Parsons returning to Dallas: "No chance."

 

I bardzo dobrze - wypier***aj gościu. Tylko kasa we łbie.

Gosciu następny sezon pewnie spędzi na ławce polamany żadna strata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście, że żadna, jeśli motywuje go kasa. Żenująca postawa w porównaniu do swojego teammate # 41. Który brał paycut aby stworzyć team i wygrać a nie tylko grać i zarobić.

Szczerze mnie ciekawi jak by tak jeden z drugim zareagowali, gdyby im szef powiedział, że zmniejsza im pensje, by zwiększyć wartość firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phila to niezle targa tym ishem-wzieli go rok temu,ale po czasie zwolnili-potem jak z powrotem przechwycili to w koncu jakos ich gra zaczela wygladac-a teraz znowu go wyrzucaja

 

wyglada mi na to,ze musza miec dogranego kogos lepszego na ,,1`` skoro, isha oddali...

 

Wczoraj mówili, że podpiszą z nim i chcą go jako back-up. Smith był szczęśliwy. Dzisiaj jest chyba szczęśliwszy z Pistons. Wygląda na to, że kto pierwszy, ten lepszy. Colangelo musi mieć wkurw od rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak mówić jak to powinni mieć w dupie kasę i grać dla klubu, bo zarobili milijony. Tylko, że moją roczną wypłatę taki jeden z drugim wypłaca w sumie co miesiąc ogrodnikowi i pool boyowi. Teoria ekonomii mówi, że wydatki nie zostają takie same po wzroście pensji, tylko wciąż stanowią ten sam % (większego) budżetu.

 

Poza tym porównywanie postawy Dirka do Parsonsa... gdyby LeBron został z miłości do NE Ohio do końca kariery w Cavs, grając kolejne sezony za paczkę fajek żeby NE Ohio dostało not one, not two, not three to znaczyłoby, że tak teraz powinny postępować supergwiazdy?

 

To że Kobe, LeBronowi czy innemu Nowitzkiemu pensja z klubu starcza na opłacenie podatków od wszystkich zarobków pozasportowych, to nie znaczy że Parsonsy tego świata też opływają w luksusach. Jakkolwiek nie chciałbym dodawać rasistowskich docinków do tego posta, to jednak zdecydowana większość czarnuchów tej ligi nie jest Barkleyem i O'Nealem i nie czeka na nich wakat w TV. Inna sprawa, że większość w ostatniej swojej szkole tylko napierdalała z góry i nauczycieli widzieli tylko na wręczaniu dyplomów, to i nic dziwnego, że TV się o nich nie bije, bo na konferencjach prasowych słychać tylko "mocniej ich nacisnęliśmy, twardo w obronie, skutecznie w ataku i wygraliśmy" ewentualnie "nie nacisnęliśmy ich wystarczająco, za miękko w obronie...".

 

P.S. Jesteś tyle wart na rynku pracy ile za Ciebie zapłacą, który z Was pracuje za 2000zł/mies. mimo że proponowali na umowie 5000zł niech pierwszy rzuci kamieniem.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs mogą zazdrościć Lakersom posiadania takiej ilości talentu w składzie, so... Zupełnie dwa inne przypadki.

Ingram i Russel. Widziałem już dużo bardziej utalentowane drużyny w NBA, co nie weszły nawet do PO, więc studziłbym entuzjazm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram i Russel. Widziałem już dużo bardziej utalentowane drużyny w NBA, co nie weszły nawet do PO, więc studziłbym entuzjazm. 

Co to za uwaga? Lakers mogą zrobić 29 wygranych w przyszłym sezonie, ale dwóch potencjalnych allstarów (plus dwóch innych dosyć utalentowanych młodych zawodników) to wciąż nieporównywalnie lepsza opcja na rebuilding niż podpisywanie drugorzędnych wolnych agentów. Wypominanie fanowi Lakers Mozgowa przy przytomnym tego zauważeniu jest zupełnie pozbawione sensu w tym kontekście. 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za uwaga? Lakers mogą zrobić 29 wygranych w przyszłym sezonie, ale dwóch potencjalnych allstarów (plus dwóch innych dosyć utalentowanych młodych zawodników) to wciąż nieporównywalnie lepsza opcja na rebuilding niż podpisywanie drugorzędnych wolnych agentów. Wypominanie fanowi Lakers Mozgowa przytomnego zauważenia tego faktu jest zupełnie pozbawione sensu w tym kontekście. 

Ale ja nie mówię, że w przyszłym roku mają zrobić PO czy mistrza, tylko że widziałem drużyny z większą ilością talentu od LAL, które zanim weszły do PO, ten talent zawodził, rozchodził się i gówno z niego koniec końców wychodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię, że w przyszłym roku mają zrobić PO czy mistrza, tylko że widziałem drużyny z większą ilością talentu od LAL, które zanim weszły do PO, ten talent zawodził, rozchodził się i gówno z niego koniec końców wychodziło.

Być może, tylko ... co z tego? Niewiele drużyn w obecnej lidze ma więcej młodego talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, tylko ... co z tego? Niewiele drużyn w obecnej lidze ma więcej młodego talentu.

Phi, Mil, Den i Min, sporo biorąc pod uwagę, że to prawie 1/3 ligi, która się nie dostała do PO. 

A z talentem jest tak, że NBA wielokrotnie pokazało, że lepiej jest mieć wróbla w garści, niż gołębia na dachu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.