Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

wogole jestem pewien ze Holiday oddalby wszystko co posiada, wszystkie miliony i posiadłości byle tylko jego zona wrocila zdrowa ze szpitala i urodzila zdrowe dziecko.

 

gdyby mu nie dali wolnego, to pewnie sam by sobie dał, pieniadze to pewnie ostatnia rzecz o jakiej teraz mysli, chcecie to zrywajcie kontrakt ja spedze byc moze ostatnie chwile zycia mojej zony przy niej. nie mowiac juz o tym ze i tak znalazlby pozniej spokojnie zatrudnienie w lidze i kto wie czy by nie zalapal jeszcze lepszego kontraktu w obliczu nowego salary. 

 

Rappar nie chce zaczynac wojenki, ale gdybym byl na Twoim miejscu to jestem pewien ze moi rodzice mieliby w dupie prace gdyby nie chcieli im dac wolnego i nawet pod grozba jej stracenia, siedzieliby caly dzien przy mnie jesli ich syn moglby sie juz jutro nie obudzic, wiec troche naciagana ta Twoja historia. kto normalny moze pracowac pod wplywem takich nerwow i kto wogole martwilby sie praca w takiej sytuacji? jaki pozytek z takiego pracownika ma wogole szef?

 

nie mowiac juz o tym ze to tylko praca zawsze mozna znalezc inna i to lepsza, gdzie w takiej sytuacji zyciowej dadza Ci wolne od reki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na takie decyzje zarządów/prezesów itd. ma w dzisiejszych czasach ogromny wpływ znaczenie mediów. Przecież informacja, że Jrue nie pozwolono być przy chorej żonie w ciąży rozeszłaby się w takim tempie po świecie, że na Pelikanach nie zostałaby sucha nitka.

 

Shaq za czasów gry w Magic nie dostał tyle wolnego na żałobę w gronie rodzinnym, o ile prosił, gdy zmarła mu babcia. Podobno był mega dobity tą sytuacją i tym ściąganiem go na kolejny mecz. Wyobrażacie sobie taką sytuację dzisiaj? Od razu poszedłby tweet bezpośrednio od Shaqa, albo podesłałby info jakiemuś dziennikarzowi, który rozpętałby burzę w internecie.

 

Natomiast niezależnie od tego, czy to ruch PR, czy nie, zarząd Pelicans ma wielkiego plusa za takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest w sumie ciekawy ruch w związku z nieobecnością Holidaya, chociaż będą się dublować trochę z Tyreke. Ale ważniejsze jest coś innego. Bałem się, że Lance może wylądować w jakiś Chinach, na szczęście zostaje w lidze  :smile:

 

To czy zostaje nie jest jeszcze pewne. NOP mają 15 gwarantowanych kontraktów + 3 graczy zaproszonych na camp i jednego Lanca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest w sumie ciekawy ruch w związku z nieobecnością Holidaya, chociaż będą się dublować trochę z Tyreke. Ale ważniejsze jest coś innego. Bałem się, że Lance może wylądować w jakiś Chinach, na szczęście zostaje w lidze  :smile:

Akurat za bardzo to nie będą się dublowali, bo także Tyreke straci prawdopodobnie początek sezonu, a poza tym jest poważnie zagrożony trade'm, bo póki co w rosterze Pelicans nie ma miejsca na Stephensona i ktoś musiałby odejść, a właśnie Evans jest jednym z głównych kandydatów na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.