Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Bazemore 4/70 with the Hawks, wygląda że Al zmienia barwy Celtics, OKC, Pistons - niestety w tej kolejności chyba

 

per Woj: Sources: Free agent Al Horford held four meetings today -- including Houston, Washington -- and plans to make a decision over weekend.

 

może SVG robi robotę po cichu zobaczymy

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te kontrakty aż chce się zapytać - jakich środków odurzających użył Bird? Choć podpisanie za rok Tiga pewnie już tak tanie nie będzie.

 

btw. nisko Howard upadł, jeszcze 1-2 lata temu o graniu w Hawks nawet by nie pomyślał, teraz była to jedna z jego nielicznych, sensownych opcji.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie cicho póki co jeśli chodzi Biyombo - pewnie Portland i Dallas o niego powalczą, pasuje mi do tych pierwszych i mógłby od nich dostać taki sam kontrakt jak Turner, 70/4

 

Boban Marjanović - bardzo jestem ciekaw jak zostanie wyceniony i jakie zespoły będą nim zainteresowane, myślę że coś w stylu 30/3 jest możliwe

 

Mario Chalmers wciąż bez zespołu, nadałby się do Charlotte na miejsce Lina.

 

Jan Vesely i rozgrywający Malcolm Delaney to tuzy z europejskich lig którzy ponoć zamierzają podpisać kontrakty w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie cicho póki co jeśli chodzi Biyombo - pewnie Portland i Dallas o niego powalczą, pasuje mi do tych pierwszych i mógłby od nich dostać taki sam kontrakt jak Turner, 70/4

 

 

The Mavs have no plans to target Dwight Howard or Bismack Biyombo at this point after missing out on Hassan... https://t.co/jmfTMx2lo5

— Tim MacMahon (@espn_macmahon) 1 lipca 2016

 

Z tego co czytałem, to Mavs mają uderzać w Mahinmiego, który już u nich grał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA powinna mieć tytuł pracodawcy roku w kazdym roku. Taki szmal niejednokrotnie dla kolesi dających z 10 punktów. A trochę lepsi rozbijaja bank. A najwieksze gwiazdy, które ciagna te lige dalej beda nieproporcjonalnie "mało" zarabiać. Co roku kasa musi byc wydana i choćby mieli ja wyrzucać przez okno, to musi pójść i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy ciągną kasę na reklamach, własnych butach jak Lebron czy Dellavedova itp. Zresztą trudno by tylko gwiazdy i właściciele czerpali korzyści z tej góry złota jaka wpadła z nowego kontraktu tv

CP3 bodaj ma 4 mln rocznie z reklam. Chyba tylko z 5 czy 6 graczy przekroczyły dwie cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się listą Forbesa to Paul ma 8.5 mln a czy można powiedzieć, że to właśnie on "ciągnie lige"? Trochę tak, trochę nie. Dwucyfrowe wyniki w endorsements w 2015 roku mieli James, Durant, Bryant, Rose, Harden, Wade, Irving i Curry. Potem jeszcze kilku graczy z 8 mln i duża przerwa. Kwoty z reklam pewnie nie wzrosną jak salary ale tendencja też jest wzrostowa. Poza tym w tym roku mieliśmy skok salary capu o astronomiczne 34% a w następnym "tylko" 14% i powoli powinno się to wszystko unormować.

 

Drugiego roku w którym bycie FA jest tak opłacalne względem bycia FA rok wcześniej szybko raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli skończy się na tym, że Atlanta zamieni Horforda na Dwighta, to pała za offseason dla Hawks.

 

Podejrzewam, że rozchodzi się o piąty gwarantowany rok kontraktu.

Howard zostaje, a jeśli Horford zdecydowałby się wrócić to ATL oddałaby wtedy Sapa. Ponoć Horford nie jest fanem podpisania Howarda i raczej nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.