Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu jak dramaty ustały w temacie Knicks, nikt tam poza mną nie pisze, a nie chcę trzaskać kolejnego posta pod postem. A skoro Bucks to moja druga ulubiona drużyna to pozwolę sobie na coś napisać tutaj:

 

Klasyczni Knicks. Prowadzić 16 punktami i przegrać w końcówce jednym koszem. Bucks zrobili run 14-2 w 3 minuty. Elegancko wymuszona strata w końcówce i piłka po udzie Rose'a potoczyła się na aut. Thomas aż się spocił kryjąc Antka w ostatniej akcji, ale ten był po prostu nie do zatrzymania. Rewanż w piątek w Wisconsin. 

 

Mam nadzieję, że Brogdon utrzyma miejsce w S5 kiedy Delly wróci z chorobowego. Podoba mi się jego gra i pewność siebie. 

 

U gospodarzy do pieca dołożył Kuzminskas, który udowodnił, że zasługuje na więcej minut w rotacji. 

 

Knicks 6 porażka z rzędu i już czytam w internetach o panice, nienawiści do Melo i wymianach.  

Bucks 3 wygrana z rzędu i gdzie nie rzucę okiem peany pochwalne dla Antka. 

 

Jason nie pierdol i dawaj Makera do rotacji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek mnie zmusił, bym też coś szybko wypowiedział się o meczu z Knicks także jedziemy  :smile:.

 

Klasyczni Knicks. Prowadzić 16 punktami i przegrać w końcówce jednym koszem. Bucks zrobili run 14-2 w 3 minuty. Elegancko wymuszona strata w końcówce i piłka po udzie Rose'a potoczyła się na aut. Thomas aż się spocił kryjąc Antka w ostatniej akcji, ale ten był po prostu nie do zatrzymania. Rewanż w piątek w Wisconsin. 

 

Przede wszystkim trzeba powiedzieć wprost. Bucks grali słabo i patrząc na cały mecz, mniej zasłużyli na wygraną. Ten run w 4 kwarcie w zasadzie, zasługujemy niemal tylko dzięki Monroe. To on dał znak do ataku i to on pozwolił zostać bohaterem spotkania Giannisowi.
 

U gospodarzy do pieca dołożył Kuzminskas, który udowodnił, że zasługuje na więcej minut w rotacji. 

Nie widziałem nigdy na oczy Kuzminskasa w akcji i naprawdę zaskoczył mnie in plus. Co prawda nie widzę w nim jakiegoś wielkiego potencjału, ale patrząc jedynie na ten mecz naprawdę należą mu się słowa uznania.

Patrząc na cały mecz, powinniście żałować że Porzingis nie grał, bo z nim nie byłoby już co odrabiać w 4 kwarcie. Od 1 do ostatniej minuty byliście znacznie lepsi w pomalowanym, a z Łotyszem dominacja byłaby jeszcze większa. Doliczając do tego słaby def Bucks na dystansie, to można było przypuszczać, że tego meczu Knicks nie mieli by szans przewalić z Porzingisem.

Wracając jeszcze do meczu, to bardzo poważnym błędem było zabranie piłki Melo w 4Q. Byłem niemal przekonany, że jak Melo będzie miał piłę w łapach do końca gry, to ten mecz by wygrał. Na szczęście Hornacek preferował Rose'a i nawet na 8 sekund przed końcem wiedząc, że Bucks będą faulować to wolał na linię rzutów osobistych wysłać Rose'a, a Melo przydzielił do rozpoczęcia akcji zza boiska. No cóż. Rose piłkę stracił, a potem wiemy co się działo.
 


A i co do dyskusji na temat Brogdona.

Chciałem go w s5 i go dostałem. Gra bardzo dobrze (na pewno lepiej niż ostatnio Dellavedova), ale po tych 4 meczach uważam, że jeśli po powrocie do zdrowia Dellyego wróci na ławkę to nie będzie to katastrofa. Ważniejsze to, czy będzie wchodził w s5, czy nie, jest to ile minut będzie dostawać. W meczu z Thunder już udowodnił to, że chłopak ma chłodną głowę i walnął 2/2 clutch free throws. Poza tym uwielbiam jego współpracę z Monroe. 4 najlepsze lineupy w Bucks to wszystkie z Giannisem, Brogdonem i Monroe. Z tego powodu dałbym Dellyego z powrotem do 1 składu, ale zabrał mu trochę minut kosztem Brog-doga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie widziałem nigdy na oczy Kuzminskasa w akcji i naprawdę zaskoczył mnie in plus. Co prawda nie widzę w nim jakiegoś wielkiego potencjału, ale patrząc jedynie na ten mecz naprawdę należą mu się słowa uznania.

 

 

To taki pocieszny Ziutek z Litwy. Czterokrotny All-Star ligi, MVP finałów i takie tam :D 

 

Nie borni, ale podoba mi się jego boiskowe IQ i groźba rzutem. I to na jakim pięknym kontrakcie jest :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba powiedzieć wprost. Bucks grali słabo i patrząc na cały mecz, mniej zasłużyli na wygraną. Ten run w 4 kwarcie w zasadzie, zasługujemy niemal tylko dzięki Monroe. To on dał znak do ataku i to on pozwolił zostać bohaterem spotkania Giannisowi.

 

Głównym autorem tego comebacku to był akurat Róża i jego 3 fatalne straty (+ shooting :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Lorak napisał - on jest już supergwiazdą tej ligi, spokojnie mógłby być w dyskusji o MVP. 

 

ja tam go dyskutowałem w temacie o mvp :)

kwestia bilansu, ale jakby bucks złapali jakimś cudem 50 W, to dla mnie to MVP i MIP jednocześnie (+ gdzieś wysoko w głosowaniu DPOTY) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę psuć imprezy, ale wiecie, że Giannis popełnił w ostatniej akcji błąd 5 sekund, prawda? :smile:

 

eee tam, akurat mnie ten game winner specjalnie nie jara (no dobra jarał tak przez 10 minut), bo w tej sytuacji jak dla mnie to piłka i tak powinna iść do Jabariego (ma największe jaja rzutowe + jest ich najlepszym grajkiem kiedy atak się nie klei a obrona przeciwnika ma flow i trzeba coś indywidualnie przełamać) - mnie jara cała reszta (to, że koleś robi prawie wszystko na parkiecie - i w obronie i w ataku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, akurat mnie ten game winner specjalnie nie jara (no dobra jarał tak przez 10 minut), bo w tej sytuacji jak dla mnie to piłka i tak powinna iść do Jabariego (ma największe jaja rzutowe + jest ich najlepszym grajkiem kiedy atak się nie klei a obrona przeciwnika ma flow i trzeba coś indywidualnie przełamać) - mnie jara cała reszta (to, że koleś robi prawie wszystko na parkiecie - i w obronie i w ataku)

 

W "clutch" Parker ma tendencje do gubienia piłek i nie trafiania FT, taki eye test miałem ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to wy nie wiecie, że ta końcowa akcja byłą rozpisana na... Jasona Terry'ego. Posłuchajcie sobie wywiadu pomeczowego z Giannisem i jego 1 zdanie. (https://www.youtube.com/watch?v=Ovp8XgzqwV0)

 

A Jabari to miał dziś farta. Knicks byli +1 i do końca było 32 sekundy. Oddali niecelny rzut na 12 sekund przed końcem i Jabari złapał piłkę na zbiórce, ale momentalnie ją upuścił. Zaplątała mu się między nogami i ją zgubił co wykorzystał Lee i "zaliczył zbiórkę ofensywną". Giannis uratował mu po części tyłek, choć nie tylko jemu, ale i całemu zespołowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well, Jabari jest najmłodszy w całej bandzie - faktycznie popatrzyłem clutch staty i średnio to wygląda (szczególnie ft....) - ale skoro w 'normalnych' częściach meczu potrafi z powodzeniem wziąć na siebie odpowiedzialność (w ofensywie) to prawdopodobnie kwestia expa i powinni go w tym clutch ogrywać ;)

 

k**** i jak Kidda lubie to jak można w drużynie, która ciągle jeszcze jest w fazie 'projektu' w tak mało istotnych meczach rozgrywać akcję pod 82-letniego Jeta? :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Coach Nick wzial na warsztat Jabariego, z synergy wynika, ze tylko 9,4 % jego akcji to iso, w ofensywie Kidda skupia sie glownie na spot upie, cutach i kontrach, stad dawanie mu pilki w koncowkach to raczej bylby blad. Natomiast picki z Giannisem w small ballu to kuszaca wizja, moze po all star break bedzie tego wiecej.

 

Brakuje Middletona od bycia 2 siłą na wschodzie, zwazywszy na coroczne chockejoby Toronto, monitorowalbym sytuacje Millsapa(za pick)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.