Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po co Evans do Bucks? Jaki ma sens dodanie go do druzyny poza jego spadającym kontraktem? 

Evans na pewno się przyda jako rezerwowy PG, czy SG. Mógłby nawet grać trochę jako SF. Na pewno lepsza opcja z ławki niż Terry czy Vaughn. Nie ma za dobrego rzutu, ale grozi wejściami pod kosz, a jak nie wypali do powrotu Middletona, to po sezonie można go pożegnać. Na pewno jest lepszą opcją niż płacenie 3 centrom 40mln za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że po meczu Bucks-Mavericks da się zagrać jeszcze słabiej, jednak to co Milwaukee odwaliło w 3 i 4 kwarcie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Takiego gówna koszykarskiego wstydziłyby się nawet 2 ligowe zespoły kobiet z polskiej ligi.

 

I muszę to powiedzieć, bo to nie można zostawić bez komentarza. To był bez wątpienia najbardziej żenujący mecz w karierze w wykonaniu Giannisa Antetokounmpo. Po raz kolejny spartolił sobie mecz swoimi tępymi faulami, ale to co robił w końcówce spotkania to już przesada. Zaryzykuje stwierdzenie, że to był najgorszy występ indywidualny w wykonaniu zawodnika Bucks w tym sezonie i bardzo ciężko będzie już komukolwiek przebić żenadę którą zaprezentował Giannis.

PS. Znalazłem fajną stronę, która opisała 3/4 moich słów, które użyłem podczas oglądania 2 połowy spotkania z Hawks i Bucks.
LINK: http://marcinmazurek.com.pl/polskie-wulgaryzmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda dziś Houston-San Antonio, ale ci co wybiorą mecz Milwaukee-Cleveland też pewnie się nie zawiodą. A ci co przegapią następnego dnia czeka ich kolejne starcie Cavaliers i Bucks. Czuje w kościach, że mogą być to genialne spotkania.

Cavs będą bez KEvina - duża szansa dla Was zarówno tu jak i w Cleveland. Jak dla mnie w pełni zdrowia i z Middletonem bylibyście największym zagrożeniem dla Cleveland w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dziś Houston-San Antonio, ale ci co wybiorą mecz Milwaukee-Cleveland też pewnie się nie zawiodą. A ci co przegapią następnego dnia czeka ich kolejne starcie Cavaliers i Bucks. Czuje w kościach, że mogą być to genialne spotkania.

Nie powiem ale juz nie moge die doczekac zeby zobaczyc Ten mecz w Q, bux ostatnio daja dobry fit cavsom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mimo porażki jestem bardzo zadowolony z postawy Milwaukee. 3-4 lata temu gdy do Wisconsin przyjeżdżały zespoły z topu zazwyczaj mecz kończył się już w 2-3 Q. Teraz Bucks wyhodowali sobie jaja, co dla kibiców Milwaukee przyzwyczajonych do przeciętniactwa, jest niemałym powodem do radości. Chodzi mi tu przede wszystkim o końcówkę 4 kwarty, gdzie na 1,5 minuty przed końcem było już 7 punktów straty. I kto się wziął za odrabianie strat? Monroe i Snell zmniejszyli stratę do 2 punktów. Potem Parker wyrównał stan, następnie Henson blokował w ostatniej akcji LeBrona. Szkoda, że w dogrywce zabrakło trochę szczęścia

 

O tym jak spisywali się poszczególni zawodnicy pisać nie będę bo po dzisiejszym kolejnym spotkaniu z Cavs mam zamiar napisać kolejny post z moimi spostrzeżeniami z ostatnich tygodni, a poza tym warto ten mecz obejrzeć na własne oczy. Obie ekipy stworzyły bardzo fajne widowisko. W tym ponad 2,5 godzinnym spektaklu zobaczycie min.:

- Jabari Parker i jego bodajże najlepszy mecz w NBA
- playoff mode w wykonaniu LeBrona i te jego powalone trójki

- rookie dunkujący na Irvingu i Jamesie

- i wiele innych

 

Chmielowe napoje już się chłodzą. 1 w nocy jedziemy rewanżyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mimo porażki jestem bardzo zadowolony z postawy Milwaukee. 3-4 lata temu gdy do Wisconsin przyjeżdżały zespoły z topu zazwyczaj mecz kończył się już w 2-3 Q. Teraz Bucks wyhodowali sobie jaja, co dla kibiców Milwaukee przyzwyczajonych do przeciętniactwa, jest niemałym powodem do radości. Chodzi mi tu przede wszystkim o końcówkę 4 kwarty, gdzie na 1,5 minuty przed końcem było już 7 punktów straty. I kto się wziął za odrabianie strat? Monroe i Snell zmniejszyli stratę do 2 punktów. Potem Parker wyrównał stan, następnie Henson blokował w ostatniej akcji LeBrona. Szkoda, że w dogrywce zabrakło trochę szczęścia

 

O tym jak spisywali się poszczególni zawodnicy pisać nie będę bo po dzisiejszym kolejnym spotkaniu z Cavs mam zamiar napisać kolejny post z moimi spostrzeżeniami z ostatnich tygodni, a poza tym warto ten mecz obejrzeć na własne oczy. Obie ekipy stworzyły bardzo fajne widowisko. W tym ponad 2,5 godzinnym spektaklu zobaczycie min.:

 

- Jabari Parker i jego bodajże najlepszy mecz w NBA

- playoff mode w wykonaniu LeBrona i te jego powalone trójki

- rookie dunkujący na Irvingu i Jamesie

- i wiele innych

 

Chmielowe napoje już się chłodzą. 1 w nocy jedziemy rewanżyk!

Jak narazie zalicyliscie ladny powrot z zaswiatow, kolejny P wczorajczym -15 do -5

Antek dzisiaj fajnie konczy pod obrecza ale zaczal slabo. Brak rzutu z poldystansu I podania bolesny dzisiaj, taki niekskluzywny jak moje wpisy w watku gsw

Ostatnia uwaga, jak Wy wytrzymujecie ze snellem ktory snelluje

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie zalicyliscie ladny powrot z zaswiatow, kolejny P wczorajczym -15 do -5

Antek dzisiaj fajnie konczy pod obrecza ale zaczal slabo. Brak rzutu z poldystansu I podania bolesny dzisiaj, taki niekskluzywny jak moje wpisy w watku gsw

Ostatnia uwaga, jak Wy wytrzymujecie ze snellem ktory snelluje

 

No kolejny comeback, choć tamten z wczoraj wydawał się bardziej efektowny. Jabari i Giannis potrzebują pomocy. Razem walnęli 39 punktów na 20 FGA, a reszta zespołu 15pkt na 23 FGA. Jak ktoś dołączy do Antka i Parkera to może być równie ciekawie co wczoraj.

Ok wracam do oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.