Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla ścisłości, to Melo w jego wieku też statystycznie wypadał kiepsko w rzutach z dystansu i półdystansu.

 

Przy obecnym składzie Bucks potrzebują od Jabariego gry jako stretch-4. Dałoby to ich ofensywie ogromnego kopa. No ale to nie może się stać jeśli z rogów rzuca się na poziomie 28%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie rola thora makera:

1) bedzie pierwszym centrem ?

2) ile minut mu dadza w piewrszym sezonie ? 20-25 ? czy raczej powolne wprowadzanie i ponizej 20 ?

 

podobal mi sie w lidze letniej i licze,ze niedlugo bedzie top-10 centrow w lidze

 

ps-ma dobry rzut/mechanike ? podobna do denga/townsa czy raczej kaleka rzutowa al`a d. jordan/drummond ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie z tymi minutami centrów. Kontrakt Milesa Plumlee wydaje mi się podpowiedzią, że Monroe zostanie gdzieś wysłany a rotacja na pozycji środkowego to będzie Plumlee i Henson. Maker będzie raczej powoli wprowadzany i pogra niewiele więcej niż Felicio pograł w tym roku w Bulls albo Mejri w Mavs. Jakieś 30-40 meczów rozegranych, 13 minut na mecz to mój typ.

 

Jeśli Monroe zostanie to robi się ciasno na PF i C. Parker, Teletović, Henson, Monroe, Plumlee i Maker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele jest drużyn gdzie Greg by tak naprawdę pasował. Obok niego potrzebny jest ktoś dobrze broniący, najlepiej z trójką. Jeśli Milwaukee chce go oddać to nie spodziewam się za dużo w zamian. Może Rockets? Tak gdybam. 

zauważasz potrzebe dobrego obroncy obok Grega i dajesz potencjalny trade do Houston. Rozumiem ze ich lubisz i jak my wszyscy chcesz sie pośmiać z meczów gdzie w 3 kwarty tracą 100 punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno trzymam kciuki za transfer Monroe, chyba coś się mówiło o Pelicans. To byłoby dobre miejsce, może jedno z lepszych dla niego. 

 

Ogólnie ciężko w Bucks rozpisać jakiś depth chart w tej chwili, szczególnie pod koszem. 

Greg to podobny problem jak Okafor.

Cięzko będzie z tranferem bo nikt go nie potrzebuje.

 

z perpektywy czasu ciesze się ze Phil go nie wziął do Nix, mimo że jako tako go chciałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważasz potrzebe dobrego obroncy obok Grega i dajesz potencjalny trade do Houston. Rozumiem ze ich lubisz i jak my wszyscy chcesz sie pośmiać z meczów gdzie w 3 kwarty tracą 100 punktów?

Może podświadomie też. W tym wypadku chodziło mi o co innego. Rakiety mają dużo różnych klocków. Jakiś McDanielsów, Harellów czy bardziej dościadczonych typu Brewer. Mają też taką sobie rotacją na C bo Capela to ciekawy ale młody i niedoświadczony chłopina. Nene to zwłoki. I z braku laku, biorąc pod uwagę nie taką złą umowę Grega mogliby go sprowadzić bo wiele to by nie musiało kosztować. a szukanie teamu do którego Monroe by dobrze fitował to za trudne dla mnie zadanie. Na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę że to było pewne ustępstwo/pójście na rękę organizacji przez Alfabeta. Na moje oko, przy obecnym salary jest i tak jak najbardziej wart tej kasy. Szkoda że Monroła nie udało się upchnąć nigdzie w jakiejś wymianie. Cóż i tak nie zmienia to w mojej ocenie udanego offseason w Wisconsin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie za bardzo z tym Durantem...

 

Trochę doniesień z Wisconsin: 

 

Bucks podpisali na obóz przygotowawczy Jabari Browna, który grał wcześniej dla Lakers. Kilka dni temu podobne "zaproszenie" do pokazania się na obozie dostał również były gracz Los Angeles: Xavier Henry, ale według (nieoficjalnych) doniesień już został z tej obietnicy zwolniony. Widać, że dalej szukają wzmocnienia na obwodzie.

 

Greg Monroe podobno ma się dobrze i według jego agenta nigdzie się nie wybiera. Na chwilę obecną przebywa na Florydzie z asystentem Jasona Kidda i bierze udział w jakimś campie. Jednak jak wieść gminna niesie Bucks ostro szukają wymiany z udziałem centra. Podobno rozmowy z Pelicans były już w zaawansowanej fazie, jednak na rasie sprawa ucichła. Głównym dostarczycielem plotek odnośnie ekipy z Milwaukee jest - Gery Woelfel - który wspomniał ostatnio, że Grega może zabraknąć podczas startu obozu przygotowawczego zespołu. 

 

Za kogo mogli go spuścić do Nowego Orleanu? Przecież chyba nie za kontrakt Asika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe za Tyreke Evansa i Pondextera może? Bardziej podoba mi się ta opcja niż Rudy Gay.

 

Szanse na playoffs w Wisconsin wyraźnie zmalały ale wiadomo jak to jest z przewidywaniami. No i jednak Bucks mają trochę więcej graczy do rzucania trójek niż w zeszłym roku. Dellavedova, Brogdon i może także Teletović będą mieli większe pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.