Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra fani Bucks - zastanówmy się: kto jest na tyle jebnięty zdesperowany żeby zgarnąć pakiet MCW + Grega Monroł?

 

Jakoś mi się Dallas widziało, ale pozyskali Boguta i Barnesa oraz przedłużyli Derona "Chemioterapię" Williamsa więc moja lista się wyczerpała. 

 

Z bólem serca to piszę, ale (tak dopiero teraz) straciłem wiarę w MCW  :miserable:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że od dłuższego czasu zastanawiam się czy gracze jak Monroe, Jahlil Okafor albo Enes Kanter, centrzy bez obrony i nie rozciągający ofensywy mogą być dobrym fitem i wychodzi mi, że nie bardzo. Albo będą starterami w źle ułożonych i słabo radzących sobie drużynach albo będą robić za wymiatacza w second unicie

 

 

Dobra fani Bucks - zastanówmy się:

 

mogłeś napisać na priw :rugby:

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter pokazał się dobrze w OKC i trochę przeczy to temu co napisałeś, Okafor to jeszcze młody szczaw i bym go nie skreślał tak szybko. Bardziej mnie dziwi ta wiara w Embiida, który jeszcze nie zagrał minuty w NBA, ale to temat do wątku 76ers. Monroe gdzieś by pewnie lepiej się odnalazł, ale nie mam pomysłu gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Kanter grał 21 minut na mecz więc był fitem jako sixthman bijąc się z 2nd unitami a problem w tym że ta grójka graczy robi takie boxscorowe cyferki że rości sobie przez to ambicje do bycia starterem i proporcjonalne pieniądze z kontraktu. A jako starterów ich nie ma jak dobrze wykorzystać bo musisz mieć w parze z nimi PF-a który pomoże zrobić spacing w ofensywie i pomoże schować braki takiego gagatka w obronie, nie jest to proste.

 

Jeszcze starszy przykład takiego gracza to Al Jefferson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Danny spacingu nie psuje bo i tak żaden klub go nie zostawia wide open.`

 

To fakt, ale MCW już zostawiają i poza Leonardem to nie ma kto dopływu trójek zapewnić. Mniejsza o to bo wątpię, żeby pogonili Parkera. Jednak to co napisał ignazz brzmi ciekawie i poza SAS chciałbym zobaczyć też lineup Bux Parker - Middleton - Antetekunmpo  (i tak się pewnie jebłem) - Jabari - Henson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A Jabari to pracuje nad rzutem? 2 lata temu wydawało się, że on ten rzut już ma i nie będzie jakiegoś większego problemu z dostosowaniem do 3pt w NBA, a tymczasem okazało się, że rzuca za 3 gorzej niż Gordon, a powyżej 16 stóp praktycznie identycznie.

 

nie wiem czy gorzej od Gordona ale prawda jest taka, że bardzo malo używa tego typu zagrań

a własnie do ligi przychodził jako full package w ataku, taki młody Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.