Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak byłem wielkim fanem Parkera w ncaa, i modliłem się żeby jakoś go do Jazz ściągnęli, to ogólnie teraz ten tekst jego agenta uważam za kpinę. Ogólnie zgadzam się że 10 to i tak jest za dużo, to do kolegi powyżej co by dawał nawet z 18 :) Tak naprawdę Jabari ma gówniany wpływ na losy Bucks, jak pokazują staty nawet gdy jest jakoś tam zdrowy, i wybiega już na boisko. Ale nawet to pomijając, bo faktycznie miał przebłyski, jak mówimy o gościu który opuścił ponad połowę spotkań od czasu przyjścia do ligi to co można mu zaoferować... jak jest taki pewny swojej wartości to niech bierze roczną umowę i w końcu pokaże że jest warty długoletniego tłustego kontraktu i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowy Jabari był graczem ze słabą obroną i bez przypisanej pozycji na boisku, Jabari po kontuzji może być jeszcze gorszy a skoro do jej momentu był ot co średnim graczem, to jeśli Bucks mu zaufają to może być dla nich spory balast, zwłaszcza że tutaj trzeba wzmocnić zespół qokół Antetokounmpo na rynku a brakowałoby tak assetów jak i miejsca w salary.

 

koleś moze byc IMHO nierelewantny dla przyszłości Bucks in plus, może być za to in minus, bo tutaj nawet 60/4 mogłoby być przesadą, zwłaszcza ze w pierwszej rundzie w drafcie Bucks wzięli dwóch podkoszowych w dwóch ostatnich latach, a sama rotacja na obwodzie jest raczej szeroka. z grubsza, do wyjebania jest Jabari jak dla mnie jeżeli nagle się nie poprawi, a pewnie się nie poprawi.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowy Jabari był graczem ze słabą obroną i bez przypisanej pozycji na boisku, Jabari po kontuzji może być jeszcze gorszy a skoro do jej momentu był ot co średnim graczem, to jeśli Bucks mu zaufają to może być dla nich spory balast, zwłaszcza że tutaj trzeba wzmocnić zespół qokół Antetokounmpo na rynku a brakowałoby tak assetów jak i miejsca w salary.

 

koleś moze byc IMHO nierelewantny dla przyszłości Bucks in plus, może być za to in minus, bo tutaj nawet 60/4 mogłoby być przesadą, zwłaszcza ze w pierwszej rundzie w drafcie Bucks wzięli dwóch podkoszowych w dwóch ostatnich latach, a sama rotacja na obwodzie jest raczej szeroka. z grubsza, do wyjebania jest Jabari jak dla mnie jeżeli nagle się nie poprawi, a pewnie się nie poprawi.

Masz dużo racji, z tym, że ja nie zakładałbym, że Jabari się nie poprawi. To jest młody chłopak, który ma jeszcze dużo miejsca na rozwój. Jak złapie rytm meczowy i pogra cały sezon bez kontuzji, to ten postęp zaliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji, z tym, że ja nie zakładałbym, że Jabari się nie poprawi. To jest młody chłopak, który ma jeszcze dużo miejsca na rozwój. Jak złapie rytm meczowy i pogra cały sezon bez kontuzji, to ten postęp zaliczy.

Tylko facet właśnie złapał drugie ACL w ciągu 3 sezonów gry

Po pierwszej kontuzji dochodził do siebie kolejny sezon

Czasem graczy wykańcza jedno ACL a po dwóch często traci sie atletyzm. PArker może wróci w okolicach All Star. Jego kolano nie pozwala mu w tej chwili na nic więcej poza truchtaniem.

Trudno powiedzieć czy się rozwinie ale w jego przypadku nie patrzyłbym na jego młodość ale na jego zdrowie.

 

Roy był genialny a po kontuzjach kolan był wrakiem. Nie życzę tego Jabariemu ale w tej chwili danie mu 4 letniej umowy jest niepotrzebnym ryzykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie założy nowego tematu? :] 

 

Na razie coś do poczytania :] 

 

https://daveknot.wordpress.com/2017/09/19/ranking-bucks-pl-15-john-henson/

 

nikt nie chce wychodzić przed szereg i czekają na ciebie albo mikro

 

co do Hensona to mnie na początku chyba tamtego sezonu oszukał i to nieźle, wydawało mi się zrobi progres podobny do Khristiana i będą mieli Bucks centra na lata

ale tajk jak pisze autro brak Ikry i chyba chęci spowodował że się chłopak nie rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie założy nowego tematu? :] 

 

Na razie coś do poczytania :] 

 

https://daveknot.wordpress.com/2017/09/19/ranking-bucks-pl-15-john-henson/

Zaglądałem tu ostatnio 3 tygodnie temu i myślałem, że coś naskrobiesz :grin: Dwa ostatnie sezony rozpoczynałeś ty, także sądziłem, że będziesz kontynuować tradycję.

 

Co do drugiej kwestii, to teksty Dawida Księżarczyka i ten blog obserwuję już od bardzo dawna. Praktycznie od pierwszego dnia kiedy kibicuję Bucks wczytywałem się w jego publikacje i niemal zawsze zgadzałem się jego poglądami. Nie inaczej jest w tym tekście z Hensonem. Również, gdybym bawił się w hierarchizowanie zawodników, to swój ranking też zamknąłbym jego nazwiskiem.

 

Jeszcze co do dyskusji która się toczy na temat Parkera, to na razie to wróżenie z fusów. My tu będziemy się spierać, że to nie będzie ten sam gracz co wcześniej i nie będzie zasługiwać na poważne oferty kontraktowe, ale równie dobrze może się okazać, że Jabari wcale nie wygląda gorzej niż przed kontuzją. Oczywiście szanse na to są małe, jednak nie niemożliwe. Póki co jednak najbliżej mi do zdania elyego. Na ten moment na Jabariego nie można już patrzeć tylko i wyłącznie przez pryzmat młodego wieku, lecz przede wszystkim na jego zdrowie. Gość z taką "bogatą" historią urazów nie może być tak atrakcyjny dla zespołów, które chcą go podpisać i jego wiek nie ma tu, aż tak wielkiego znaczenia. Do tego dochodzi fakt, że Jabari cec***e się takim, a nie innym stylem gry. Gdyby Jabari był graczem pokroju Redicka/Korvera, to ryzyko ponowienia urazu nie byłoby aż tak duże. Co prawda Jabari w minionym sezonie miał przebłyski świetnej gry na dystansie i półdystansie, jednak to wciąż był gracz, który się skupiał na agresywnych i dynamicznych wejściach pod kosz, a w takich akcjach jak dobrze wiemy najłatwiej o kontuzję kolana. Na ten moment agent Parkera mógłby sobie nawet wołać 50 mln za rok, bo to nie ma sensu, gdyż o tym na ile zasługuje Jabari, pokaże on sam po powrocie do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.