Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

LeBron zalaczyl taran mode, Boston posadzili IT i sie zrobilo +15

troche nie maja odpowiedzi bo jak rzucaja smarta/bradleya to ich LeBron bierze na plecy i przepycha, a Crowdera mija na pierwszym kroku

 

poki co mi sie podoba, taki statement z jego strony ze jednak moze i w tabeli sa blisko, ale jak wrzuci wyzszy bieg to nie potrafia nic z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak Lebron sie pace'uje. od miesiecy czegos takiego nie gral.


przeciez tutaj narazie pachnie blowoutem, a Cavs strzelaja 4/22 za trzy.

zaczeli grac w koncu w pomalowane. Frye smieszkuje i robi jakis statement putback, OCB ? Horford zaczal mecz od pukania w dno od spodu, teraz troche wstal z kolan.


poprostu swiat RS dzisiaj stoi na glowie....


Boston wyglada tak, jak wygladali 2 lata temu w 1st round z Cavs.


zeby bylo smieszniej, Cavs bez TT wygladaja lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę Celtics w tym roku i ta ekipa nie ma dla mnie w sobie absolutnie niczego co kazaloby mi zostać z nimi na dłużej. Cavs w tym meczu zagrali z intensywnością PO i widać było, że chcą i muszą to wygrać. Jedyną ekipą która wg mnie może nawiązać z nimi jakąkolwiek walkę w drodzę do finałów są Wizzards. Chciałbym, żeby było to moje ulubione Raptors, ale bądźmy realistami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs bez swojej największej broni rozbili Boston, Lebron przyspieszył? Jak dla mnie zwolnił, sytuacja nie wymagała nawet większego truchtu :-) James wyglądał jak jakiś kolos, swoją droga czy mu nie bliżej do 205 niż do 203? Niemal każda akcja skuteczna, ale mechaniczna, tak będzie aż do finałów, wówczas naprawdę zobaczymy, jak to wyglada. A do tego jeszcze miesiące a nie tygodnie, schowajmy nasze tezy w buty, Jeśli J.R. już się rozkręca, to może w końcu wejdzie z formą na finały, a nie na drugą rundę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko jadę po Cavs, ale to co odpierdzielili dzisiaj z Hawks to wstyd jakich mało. Mając pełny roster (poza TT) i niezaklepany 1 seed na wschodzie, przegrali u siebie z Hawks, którzy nie wystawili do gry żadnego gracza ze swojej standardowej pierwszej piątki (Schroder, Bazemore, Sefolosha, Milsap Howard). 

Ech gdyby Boston wczoraj wygrał, mielibyśmy ciekawą końcówkę sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.