Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Podpisze 1+1 przeciez to jest jasne jak slonce. Za rok podpisze maxa za 5 lat i skonczy ksriere w Cavs. Swoje zrobil. Teraz tylko z Griffinem moga ulepszac ten sklad wymianami i weteranami. Przez 2-3 lata tylko kontuzja Jamesa moze sprawic, ze nie beda wchodzic do finalow, a potem to juz bedzie potrzebne wsparcie Irvinga i innych bo wiek go dopadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisze 1+1 przeciez to jest jasne jak slonce. Za rok podpisze maxa za 5 lat i skonczy ksriere w Cavs. Swoje zrobil. Teraz tylko z Griffinem moga ulepszac ten sklad wymianami i weteranami. Przez 2-3 lata tylko kontuzja Jamesa moze sprawic, ze nie beda wchodzic do finalow, a potem to juz bedzie potrzebne wsparcie Irvinga i innych bo wiek go dopadnie

Okej no w sumie racja. No chodziło mi, że nie wiemy tego oficjalnie. A wiesz może ile mniej więcej maksymalnie Cavs mogą dać Bronowi w takim dealu 1+1 kasy za rok?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja nie byłbym taki pewny co do tego czy LBJ zostanie w Cavs do końca kariery, zaznaczyzłem, że swoje legacy zrobił bo k**** zrobił i tyle, choć myśle, że tak jak zresztą wspomniał, jego cel to gonienie ducha z Chicago więc pewnie w jego mniemaniu legacy to byłoby dać serial Cle, albo chociaż sobie dać te 6 pierścieni. Czy to bedzie mozliwe w Cavs? Imo w przyszlym sezonie czeka nas powtórka finału nr 3, to co zakupili kawalerzyści na moje nie daje im racji obrony tytułu w przypadku potyczki z Golden w pelnym skladzie i pełnym zdrowiu i przy Kurze grającej swoje a nie chocking steppin' . W zeszlych PO Raptors byli blisko pykniecia Cavs, jesli serial mialby sie nie powtorzyc, to chcialbym final OKC Raptors (tak wiem se moge chcieć, generalnie chcialbym tytuł dla LAL). Życze obrony tytuły Cavs i przeprowadzki Lebrona, przed pojściem do Miami widziałem go w Knicks teraz widzę go w Lakers, ma tam chate a i hype teamu pasowałby do jego ego.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie byłbym taki pewny co do tego czy LBJ zostanie w Cavs do końca kariery, zaznaczyzłem, że swoje legacy zrobił bo k**** zrobił i tyle, choć myśle, że tak jak zresztą wspomniał, jego cel to gonienie ducha z Chicago więc pewnie w jego mniemaniu legacy to byłoby dać serial Cle, albo chociaż sobie dać te 6 pierścieni. Czy to bedzie mozliwe w Cavs? Imo w przyszlym sezonie czeka nas powtórka finału nr 3, to co zakupili kawalerzyści na moje nie daje im racji obrony tytułu w przypadku potyczki z Golden w pelnym skladzie i pełnym zdrowiu i przy Kurze grającej swoje a nie chocking steppin' . W zeszlych PO Raptors byli blisko pykniecia Cavs, jesli serial mialby sie nie powtorzyc, to chcialbym final OKC Raptors (tak wiem se moge chcieć, generalnie chcialbym tytuł dla LAL). Życze obrony tytuły Cavs i przeprowadzki Lebrona, przed pojściem do Miami widziałem go w Knicks teraz widzę go w Lakers, ma tam chate a i hype teamu pasowałby do jego ego.

Pozdro.

 

Nie wiem co piłeś, ale wyraźnie Ci zaszkodziło.

Raptors wygrali dwa spotkania w serii, ale nie byli blisko zwycięstwa w całej serii.

 

James w Lakers, cóż nigdy nie mów nigdy, ale jeśli widzisz coś takiego, to znaczy, że to co piłeś/brałeś miało potężnego kopa.

 

Cavs nie mieli spektakularnych ruchów transferowych, bo nie musieli. To oni są drużyną do pokonania.

 

A ta wypowiedź Jamesa odnośnie ścigania duchów to traktowałbym jako takie delikatne przypomnienie o swojej osobie, bo media i koszykarski świat, oszalał po tym jak Durant dołączył do GSW. I ludzie widzą nie jeden lecz kilka pierścieni już w zespole, który nie rozegrał ani jednego spotkania, a ich sytuacja salary/kontrakty sprawia, że tej grupy może nie być już w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co piłeś, ale wyraźnie Ci zaszkodziło.

Raptors wygrali dwa spotkania w serii, ale nie byli blisko zwycięstwa w całej serii.

 

James w Lakers, cóż nigdy nie mów nigdy, ale jeśli widzisz coś takiego, to znaczy, że to co piłeś/brałeś miało potężnego kopa.

 

Cavs nie mieli spektakularnych ruchów transferowych, bo nie musieli. To oni są drużyną do pokonania.

 

Jestem po kawalerskim i lista co piłem jest zbyt długa, Raptors podałem hipotetycznie a główna moja myśl trzymała sedna, że jednak to Cavs będą w finale. Czy nie musieli robić transferów to będziemy mogli powiedzieć po PO, a myślę, że na zimę ktoś u nich zląduje.

 

A James w Lakers no własnie nigdy nie mów nigdy, pomijając oczywiście bariery finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się nie przejechał, następne 2 lata musi być wciąż w mega formie bo jeśli wyraźnie obniży loty to nie wiem czy Cavs dadzą mu maksa na kolejne 5 lat. Co do samego grania kolejnych 7 sezonów to ja nie widzę tutaj nic zaskakującego, jeśli zdrowie dopisze to raczej jest to minimum.Pamiętajmy, że Lebron pod względem braku kontuzji i trzymania formy to absolutna czołówka wszystkich sportowców ever, Kobe po 13 latach gry miał już pewną historię kontuzji, do tego miał jednak mniejszy przebieg niż James. Karl Malone miał tylko jedną poważną kontuzję w karierze, w 19, a zarazem ostatnim sezonie gry. Wcześniej w całej karierze opuścił bodaj 10 meczów, większość przez zawieszenia. Nie wiem dokładnie co stało się z jego kolanem, chyba nie była to kontuzja kończąca karierę, w każdym razie do jej czasu rozgrywał kozacki sezon.

 

Myślę, że Lebron wie co robi, może jest to też taki ukłon w kierunku Cavs, nie bójcie się, nie odejdę po następnym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ dobrze wie że bez niego,organizacja z Ohio,jest w ciemnej D. Spełnił obietnicę którą złożył przy ponownym powrocie do domu więc należy mu się coś od życia teraz :D Po tym co pokazał w finałach,dla mnie jest wart takich pieniędzy, aczkolwiek kolejnego maksa po zakończeniu umowy którą podpisze bym już nie zaklepywał. Z cały szacunkiem dla LeBrona ale tym 5 letnim kolejnym maksem zapchali by sobie salary jak Lakersi Kobasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ dobrze wie że bez niego,organizacja z Ohio,jest w ciemnej D. Spełnił obietnicę którą złożył przy ponownym powrocie do domu więc należy mu się coś od życia teraz :D Po tym co pokazał w finałach,dla mnie jest wart takich pieniędzy, aczkolwiek kolejnego maksa po zakończeniu umowy którą podpisze bym już nie zaklepywał. Z cały szacunkiem dla LeBrona ale tym 5 letnim kolejnym maksem zapchali by sobie salary jak Lakersi Kobasem.

Kontraktem 2+1 LBJ postawil Cavs w niekomfortowej sytuacji. Bedzie mial za 2 lata 33 wiosny na karku i po odstapieniu od kontraktu bedzie oczekiwal 5 letniego maxa. Retoryka bedzie prosta: dalem Cavs mistrzostwo, mimo niecheci do Gilberta wrocilem i swoja osoba zbudowalem mistrzowski team wokol mnie, czas zaplaty Dan nadszedl. Jezeli Cavs nie dadza mu maxa to czekaja ich kolejne lata w ciemnej dupie bo wtedy wszyscy spierdola stamtad w mgnieniu oka.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, LeBron wynegocjował umowę w okolicach tej Mike'a Conley'a ;)

Będzie ciekawie za 2 lata, bo jak będzie chciał 5-letni kontrakt wtedy, to dużo będzie zależeć od tego, czy Cavs będą wówczas mistrzami. Choć nie dramatyzowałbym. Jeśli będzie dalej tak unikał kontuzji, to mając 33 lata może z następnych 5 lat większość ugrać bardzo przyzwoicie. Jakoś go dociągną do końca kariery i marketingowo wykorzystają. Ale czy jego przebieg w końcu da o sobie znać? Wytrzymałość nieziemska, Malone przychodzi na myśl. A ten ostatni miał pecha dopiero w ostatnim sezonie z kontuzją. Wówczas z tego co pamiętam, to sztab w LA i lekarze coś skopali z diagnozą i leczeniem. Przyjęli dochodzenie do zdrowia bez operacji, a się później okazało, że należało operację wykonać. Chyba tak jakoś było... lub odwrotnie :) W każdym razie Malone miał żal potem o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.