Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

i to mówi ktoś, kto siedzi w słonecznej kalifornii za co dostaje dziesiątki milionów dolarów. nie jestem pewien czy to bardziej świadczy o tym, jak źle jest w lakers czy jak świetnie jest grać z LJ.

 

Przecież to typowa dyplomatyczna odpowiedź :)

 

Można to skwitować równie dobrze, że skoro wszystko było wyjątkowe, to tak naprawdę nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytania do Jendrasa, Kubbasa, JosephNBA i Barcalovera patrząc na temat dealu Korvera(i przy okazji wcześniej chociażby Mozgova czy Smitha) - czy Lebron jest GM w Cavs czy jednak GM jest ktoś i kto więc jest odpowiedzialny tam za decyzje?


Przecież to typowa dyplomatyczna odpowiedź :smile:

Można to skwitować równie dobrze, że skoro wszystko było wyjątkowe, to tak naprawdę nic nie było.

Takich dyplomatycznych odpowiedzi, szczególnie w stosunku do klubu, w którym się było półtorej roku rolesem za dużo nie ma. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mówi ktoś, kto siedzi w słonecznej kalifornii za co dostaje dziesiątki milionów dolarów. nie jestem pewien czy to bardziej świadczy o tym, jak źle jest w lakers czy jak świetnie jest grać z LJ.

 

No tak, zwłaszcza rok temu zajebiście mu się grało. :D

 

Zresztą w cytacie jest napisane, że chodzi o miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Korverem to niezły motyw. Ja myślałem, że to jakieś spekulacje z tym transferem a tu czytam, że już zagrał z Jazz (co prawda bez szału ale wszystko w swoim czasie). Cavs chyba się szykują na b2b. A LBJ twierdzi, że jeszcze potrzebują dodatkowego point guarda, ciekawe kogo ściągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Korverem to niezły motyw. Ja myślałem, że to jakieś spekulacje z tym transferem a tu czytam, że już zagrał z Jazz (co prawda bez szału ale wszystko w swoim czasie). Cavs chyba się szykują na b2b. A LBJ twierdzi, że jeszcze potrzebują dodatkowego point guarda, ciekawe kogo ściągną.

Tu mają dosyć duże pole do popisu. Chalmers. Norris Cole, Jarrett Jack. Może Rondo jeśli zrobiłby buyout z Bulls. To tak z głowy na szybko. Może ktoś przez trade. Opcje które podałem są oczywiście ryzykowne, ale myślę, że jest to ryzyko warte podjęcia. Z PGkiem nie powinno być problemu nawet za vetmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym ostatnio myślałem. Cavs w swojej sytuacji kontraktowej mogliby dodatkowo przyjąć nawet Knighta, żeby jakoś ułatwić sobie pobranie Tysona. Tylko w takiej sytuacji musieliby oddać TT (i Shumpa), a tego się nie spodziewam. 

 

Obawiam się tylko, żeby w Warriors nie wpadli na pomysł wymiany Iguodali z assetem za Tysona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron jest wkurwiony o gwizdki których nie dostaje i ja mu się nie dziwie.Kiedyś mnie wkurwiał flopowaniem i płaczem o gwizdki, których nie było i pewnie stąd ta zła fama u sędziów się rozniosła.Sposób w jaki ostatnio gra, jak się wypowiada i jak dojrzał jako gracz powinien to wymazać, a przede wszystkim nie powinien mieć wpływu na to, że jak jest faul to się go gwiżdże, bo sędziowie obecnie serio przesadzają i Lebron dostaje tak po łapach, że to jest szok.Tylko 7 wolnych na mecz i dopiero 10 miejsce w lidze w FTA.Ja wiem, że Lebron coraz mniej wjeżdża na kosz, ale to za mało zdecydowanie, zwłaszcza patrząc na to jakie żałosne gwizdki dostaje taki Harden...

 

Swoją drogą, nie martwi was ile Lebron gra minut?Niby miał jechać na jałowym biegu przez RS, a gra TOP 3 minut w lidze.37 (!!!!) na mecz.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron jest wkurwiony o gwizdki których nie dostaje i ja mu się nie dziwie.Kiedyś mnie wkurwiał flopowaniem i płaczem o gwizdki, których nie było i pewnie stąd ta zła fama u sędziów się rozniosła.Sposób w jaki ostatnio gra, jak się wypowiada i jak dojrzał jako gracz powinien to wymazać, a przede wszystkim nie powinien mieć wpływu na to, że jak jest faul to się go gwiżdże, bo sędziowie obecnie serio przesadzają i Lebron dostaje tak po łapach, że to jest szok.Tylko 7 wolnych na mecz i dopiero 10 miejsce w lidze w FTA.Ja wiem, że Lebron coraz mniej wjeżdża na kosz, ale to za mało zdecydowanie, zwłaszcza patrząc na to jakie żałosne gwizdki dostaje taki Harden...

 

Swoją drogą, nie martwi was ile Lebron gra minut?Niby miał jechać na jałowym biegu przez RS, a gra TOP 3 minut w lidze.37 (!!!!) na mecz.

ale tak serio, to ile tych minut Lebron gra w tych meczach w chodzonego, a ile "gra" ? czesto te "biedne" punktowo pierwsze-drugie kwarty nie biora sie z niczego. taki Love, to np "zyje" z tych pierwszych qt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.