Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem kogo: Whiteside'a. Pytanie ile trzeba będzie mu zapłacić i czy będzie chciał zagrać w Cleveland.

Co o tym myślicie?

 

 

Whiteside to zawodnik na maxa, który powinien grać z 30-36 minut. Cavs nie mają tylu minut na centrze, raczej chodzi o zawodnika, który będzie grał 12-18 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#54 pick, maly karaczan, kto takich nie lubi :smile: za 2.4kk$ chyba az zobacze SL dla McRae I feldera

https://m.youtube.com/watch?v=tOKpk-D0UOI

Same shit. Będzie u Was Sir Dominick Pointer. Mam też nadzieję, że po 2 stronie barykady Rakeem zabłyśnie i stanie się dostępny :]

Generalnie Summer League spoko, co roku tracę na to czas i się zbytnio nie zawodzę (lepsze to niż Wrocławski Nurt Basketu Amatorskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie? Stare kontrakty trzeba oceniać wg starego salary, a nowe wg nowego. 

 

Ale fakt, że wchodzi nowe salary cap było głównym argumentem osób broniących kontraktów Thompsona i Lova.

I teraz faktycznie wychodzi na nich.

Thompson i Mozgov zarabiają po ok 16kk rocznie, z czego jeden jest iron manem i zagrał w iluś tam meczach z rzędu, a drugi nie wrócił do formy po kontuzji kolana.

Jeden grał 32 mpg w finałach i robił double-double, a drugi zagrał w sumie 25 min...

Przypominam, że najprawdopodobniej(nie znamy szczegółów umowy Mozgova) umowy obydwu Panów skończą się w tym samym roku.

 

Podobnie niektórzy pisali, że zamiast Love-a to CLE taniej by wyszło z Ryanem Andersonem (że niby robi to samo, ale taniej).

A teraz Love zarabia średnio 22 na rok a Anderson 20 i podobnie jak powyżej ich kontrakty kończą się prawdopodobnie w tym samym roku.

 

Nie twierdzę że Lebron i Griffin wiedzieli rok temu, że sprawy się tak potoczą (chociaż było duże prawdopodobieństwo), ale przez najbliższe kilka lat kontrakty, które podpisali będą jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiałem się i płakałem jak chyba nikt, ale ocens ruchów i trenera, trzeba uderzyć się w pierś, jest zajebista. TT jechany przeze mnie jest zajebistum kontraktem. Tyronrme - bardzo ogarnięciętym gościem i nawet Love pasuje.

k****, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, że wchodzi nowe salary cap było głównym argumentem osób broniących kontraktów Thompsona i Lova.

I teraz faktycznie wychodzi na nich.

Thompson i Mozgov zarabiają po ok 16kk rocznie, z czego jeden jest iron manem i zagrał w iluś tam meczach z rzędu, a drugi nie wrócił do formy po kontuzji kolana.

Jeden grał 32 mpg w finałach i robił double-double, a drugi zagrał w sumie 25 min...

Przypominam, że najprawdopodobniej(nie znamy szczegółów umowy Mozgova) umowy obydwu Panów skończą się w tym samym roku.

 

Podobnie niektórzy pisali, że zamiast Love-a to CLE taniej by wyszło z Ryanem Andersonem (że niby robi to samo, ale taniej).

A teraz Love zarabia średnio 22 na rok a Anderson 20 i podobnie jak powyżej ich kontrakty kończą się prawdopodobnie w tym samym roku.

 

Nie twierdzę że Lebron i Griffin wiedzieli rok temu, że sprawy się tak potoczą (chociaż było duże prawdopodobieństwo), ale przez najbliższe kilka lat kontrakty, które podpisali będą jak najbardziej ok.

Najsprytniejszy okazal sie JR,biorac 1rok. Teraz mam obawy ile pieniedzy dostanie gdzie indziej. 30/3 to ze zrobieniem laski, majac nadzieje ze toxic logo sie jeszcze nie odkleilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David West w Cavs? Pamietam, obejrzalem kilka pierwszych spotkan SAS rok temu, bylem mocno rozczarowany. Kim byl David West w przekroju calego sezonu i dlaczego SASy go juz nie chca ?

 

Gościu już jest po drugiej stronie rzeki. Będzie spełniał role Shawna Mariona sprzed dwóch sezonów. Już jedynie maskotka i osoba do atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to coś oznacza, ale oficjalny profil Cavs na TT zaczął obserwować konta Wade'a i jego żony ;)

click bait.

jedyny sens ten trade ma pod warunkiem zatrzymania JRa. czy oddanie Shumpa i dziura w kieszeni Gilberta jest tego warta ? wyglada t troche na ruch "Szak w Cle" przed "ostatnim" decision. marketingowo moze i byc strzal w dyszke, wizerunkowo, Wade/Lebron biora mniej zeby zagrac razem, plus. Zdrowie Wade'a w PO 2016/17, nikt nie wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.