Skocz do zawartości

e-nba DRAFT 2016


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Russell-MCW spoko sparowanie. Ciekawe jak to ułożysz z draftem. 

 

Pokombinujemy :)

Generalnie Russell ma dać 3pt shooting i dobrze gra bez piłki jako SG, a MCW szybkość, atletyzm i wjazd w pomalowane, którego brakuje trochę D'Angelo.

 

Może być fajny duet bo obaj wysocy guardzi 6'6 i 6'5, także w D mogliby grać wymiennie + MCW jako zabezpieczenie na wypadek jakby Clarkson miał od kogoś dostać kontrakt +16 mln za sezon. No i MCW to też upgrade w D, o ile znowu kontuzji nie złapie, ale takie już ryzyko zawodowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co czekać. 

 

With the first pick in 2016 (e-)NBA draft Philladelphia 76ers select... Brandon Ingram from Duke University

 

Teraz P_M możesz się pocić, jak zestawić MCW z Simmonsem :) 

 

Okafor, Embiid, Sarić i #26 niezmiennie do oddania, w dowolnych konfiguracjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With the sixth pick in 2016 (e-)NBA draft New Orleans Pelicans select ... Buddy Hield. 

Jednocześnie powitajmy na łonie NBA nowego contandera:

New Orleans Pelicans<--->Los Angeles Clippers

Hield, Holiday<-->Cp3+ #33

Witaj Chrisie na starych śmieciach, oby Davis Cie przekonał do przedłużenia :smile:

na stole mam 15 pick., Asik'a, Babbit'a, Cunningham'a Poszukuję sf'a lub mobilnego podkoszowego z rzutem, picków rownież.



niech ktoś obejmie wizards, bo mam ofertę  :)
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 ruchy, czyli:

Człenio morza vs Ja

 

Z mojej strony wcs i adams+bell

Z Twojej kcp, #15

 

Oraz kucio vs Ja

Calderon

vs

Butler + #57

WCS z Davisem(Davis sie rozwinie w obronie) na switchach w obronie? Coś pięknego. A do tego cp3 jako generał.  Z ławeczki świetni strzelcy Belli i Bjelica. Kupa kasy do wydania na FA(Bazemore, Batum). Panowie, mistrzem 2017 zostają Pelicans :)

 

Poszukuje ofert za Cunningham'a, najlepiej samego. Mogę dorzucić #33, żeby podskoczyć w drabince wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.