Skocz do zawartości

e-nba DRAFT 2016


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę Knicks!

 

och wait... 

 

6qwe9y.jpg

w imieniu zarządu Knicks za pick w 1 rundzie jestem w stanie oddać Robina Lopeza lub Gallo  :panda: 

 

 

 

+ poproszę pick w 2 rundzie z którym będę mógł wybrać Patricka Mccaw'a 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z kopyta, wymiana Bulls -Sota:

 

Bulls dostaja : Rubio, LaVine, Shabazza, Bjelice i Dienga plus pick #5 plus trade expection

 

Sota dostaje: Butler, Mirotic, Gibson i gorszy z puckow Sacramento/Bulls z 2017 od Bulls

 

Na moje wyglada to tak. Bulls robia rozpierduche i przebudoqe, dlatego mlodziez sie im przyda, pick a Rubio zapewne zostanie jak pozbeda sie Rosea.

 

Z mojej perspektywy, TT nie gra mlodzieza stad poszli na handel prawie wszyscy. Rubio mnie irytuje ciaglym byciem u lekarza, pick nic nie daje, a swoich ludzi chetnie TT sprawdzi w Socie. Jako ze nie podpisujemy FA to nic nie pisze, ale Noah juz placze do sluchawki, a kapitan Hinrich pakuje konserwy na srogi sezon w barwach Wilkow. Jako ze chetnych malo, to jeszcze sie wstrzymuje z dalszymi ruchami, ale Mirotic, prawa do Gentile, pick od Bulls na blocku. Szukam kogos na pg lub picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

 

ale na posty kto co daje na stół to jednak trzeba dać zezwolenie, resztę już na pw można dograć

No to akurat jasne. Chcę uniknąć sytuacji z wymianą zdań w stylu "dam to", "dorzuć jeszcze tamto", "ale tylko, jak ty jeszcze dodasz coś". 

 

Oddam picki #24 i #26, najlepiej w pakiecie. Za coś na jedynkę lub wyższy pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan gry:Manu West i TD zrobili opt out. Postawia sprawę jasno. Albo drobne wzmocnienia i wtedy przyjmą min VET albo emerytura. Schodzą mi dzięki temu ograniczenia salary. Pick do wzieciaDodatkowo Diaw jak kto chce zrzucić 6mln (tylko 3M gwarantowane do przechwycenia). Mogę wziąć high paid salary i wtedy taki Diaw pomaga utylizowac koszty po obu stronach. Prospekt z Europy są mozliwi jako dodatki dla epkip mlodniejacych lub w przebudowie. Bertens i ten młody center z Francji. Parker do wzieciaGreen tezAndersonMarjanSzukam PG z D backup SF i blokujacego C.

Który pick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.