Skocz do zawartości

Zlot e-NBA - Lublin 2007


PI3TR45

Preferuję:  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Preferuję:



Rekomendowane odpowiedzi

płytka z muża nagrana Pietras ;]

także działaj ze sprzętem teraz ;d

chyba nie dam rady...

 

zmieżyłem właśnie temperaturę i mam ponad 39 stopni gorączki.... czhyba nie muszę pisać jak się czuję...

 

Jutro forumowicze przyjeżdżają w następującej kolejności:

- Gdańsk (4 osoby) - PKP - po 7

- Legnica (1) - PKP - 7:49

- Poznań (1) - PKP - 8:48

- Wawa (3) - 11, trasa z wawy (Statoil przy skrzyżowaniu Kraśnickiej, Racławickich, Sikorskiego i Warszawskiej - 11

- Borzs (1) - PKP - 11:50

- Brzesko (1) - PKP - 12:20

- Karsp (skądkolwiek jest ;) ) - plac Marii Curie - przed 13

- Mazury (1) - 14, trasa z wawy (do dogadania) - ok 14

 

i teraz prośba - jeśli ktoś ma jutro czas i mógłby chociaż z 1 grupę (1 grupa - 1 kolor) odstawić do akademika (Akademik Helios, rezerwacja na moje nazwisko, tak jak hala) to byłbym bardzo wdzięczny. Jeżeli nikt się nie zgłosi to oczywiście sam was wszystkich odbiorę. Specjalnie piszę to info na forum, a nie do każdego z was osobno, żeby nie zrzucać odpowiedzialności na nikogo. Jeśli ktoś może pomóc to na pewno się jeszcze kiedyś odwdzięczę.

 

Pierwszą grupę jakby co odbiorę całą przed 9.

 

PS> Oczywiście na hali i w barze mnie niestety nie będzie, chyba że cud się stanie...

 

pozdrawiam

 

EDIT

Dodaem info o Borzsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ktoś wie jak sie w tym lipnym Plusie sprawdza stan konta?

Jeśli masz w abonamencie to sposób jest prosty. Wchodzisz tutaj, ustalasz telefonicznie kod dostepu i tam masz wszystko o swoim koncie :wink:

 

 

Borys sie ze mną kontaktował ostatnio, ale po tym jak mu odpisałem nie było zadnej odpowiedzi, wiec wiem tylko, ze sie wybiera, ale jak dojedzie pozostaje tajemnica.

EDIT Własnie dostałem od niego PMa. Myslę, ze jak juz bedzie wiedział jak jedzie to sam sie odezwie tutaj na forum

Dzwoniłem do grega i on też potwierdził swój przyjazd.

 

PS: A Ty sie Pietrek tak nie goraczkuj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAAAA PIEEEEEERRRRDOLE! :evil: :evil: :evil: Sorry, jak kogoś uraziłem, ale nie wiem jak to powiedzieć. NIE będzie mnie na zlocie. Zjebałem, przyznaję i to tak k**** solidnie. Już na samym starcie. Otóż nie zauważyłem, że autobus z Legnicy do Wrocławia jeździ o 20:05, ale ....tylko w dni świąteczne. I w ten o to żenujący sposób, straciłem spotkanie z wami. k****, jestem beznadziejny... a tel. w dodatku nie działa, tylko sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech karl.... :evil: :( A Ty Pietras łykaj jakieś tam drugi i może się na niedzielę chociaż wykuruj...

 

Ja właśnie jem kolację, spadam pod prysznic i na dworzec, wiec kontaktu ze mną żadnego już nie będzie, poza telefonicznym. Spokojnej podróży. i do zobaczenia jutro w Lublinie. Będzie super zlot, nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.