Skocz do zawartości

Zlot e-NBA - Lublin 2007


PI3TR45

Preferuję:  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Preferuję:



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale zdaję mi się będe jedynym rookie na zjeździe, czy to prawda? Embarassed

Bedzie jeszcze Natalia. ;) ;) ;) A oprócz nie na zlocie dotyczczas nie byl jeszcz Spabloo,Kore, Lorak, Tomaszan,Artek,Antek. kur, caly Lublin z wyjatkiem Tomaszana. :P

 

 

EDIT

Qba, lol. W tym samym czasie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladałem zarchiwizowany topic o poprzednim zlocie i mi się przypomniało

chwile postaliśmy, pooglądaliśmy krakowską kolej, tą parową i ta trochę nowszą i przyplątało się do nas trzech klesi, z pod Lublina (to znaczy z Azji), coś się tam pytali, o jakieś "białe"

ciekawe czy tych panów znowu spotkamy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z deklaracją Michalika zgłaszam, że mnie najprawdopodobniej też zabraknie. Ze Śląska nikt więcej nie jedzie, a na serio jechać przez pół Polski samemu mi się nie uśmiecha. To długa droga i nie móc się do nikogo odezwać, powierzyć bagażu itp., to głupia sprawa. A autem też ryzykownie, tzn. moim autem i z moją znajomością tras. Jeszcze odrobinę pomyślę, ale szanse na mój przyjazd niestety spadły do jakichś 20% :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z deklaracją Michalika zgłaszam, że mnie najprawdopodobniej też zabraknie. Ze Śląska nikt więcej nie jedzie, a na serio jechać przez pół Polski samemu mi się nie uśmiecha. To długa droga i nie móc się do nikogo odezwać, powierzyć bagażu itp., to głupia sprawa. A autem też ryzykownie, tzn. moim autem i z moją znajomością tras. Jeszcze odrobinę pomyślę, ale szanse na mój przyjazd niestety spadły do jakichś 20% :?

Hmm i kto teraz jest amatorem :> jak chcesz to mozesz przez gda jechac to ci 4 osoby dorzucimy :]

 

Wogole wiadomo czy borys jedzie ? I kto w zeszlym roku ogarnial radio ze soba ? Mysle ze by sie napewno przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaku nie ma innej opcji. Musisz wpadać. NIe poddaj sie szantażowi Michalika i pokaż ze nawet sam pojedizesz :twisted:

Dasz rade. W Wawie byłeś. Przejechałeś pół Polski i nie żałowałeś. Także być albo nie być. Odpowiedz jest prosta że- nr1. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu coraz mniej, a tu nam się ludzie wymigują :? Szkoda...

 

W związku z deklaracją Michalika zgłaszam, że mnie najprawdopodobniej też zabraknie. Ze Śląska nikt więcej nie jedzie, a na serio jechać przez pół Polski samemu mi się nie uśmiecha. To długa droga i nie móc się do nikogo odezwać, powierzyć bagażu itp., to głupia sprawa. A autem też ryzykownie, tzn. moim autem i z moją znajomością tras. Jeszcze odrobinę pomyślę, ale szanse na mój przyjazd niestety spadły do jakichś 20% Confused

 

No a ja Szak, właśnie tak robię, bo z moich okolic nikogo nie było od początku i nie będzie, a w dodatku nawet nie śniło mi się, żeby ktoś towarzyszył mi w całej podróży. Dopiero w Krakowie będę mógł spotkać Jazzmena, ale to też wtedy, gdy będę w Krakowie czekał na pociąg 1.5 h :roll:

No właśnie, chyba jako jeden z nielicznych mam tak zrypany dojazd do Lublina (w sumie drugi koniec Polski), ale się na nim pojawię. W najlepszym dla mnie przypadku (chodzi o długość podróży) byłbym w Lublinie o ...6:55 (mógłby ktoś wpaść :P ). Jednak z tej opcji raczej nie skorzystam i prawdopodobnie przyjadę z Luką, a 1.5 h w Krakowie na dworcu jakoś przemęczę.

 

Co do powrotu, to już bankowo wracam autubusem w niedzielę o 20:50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niektorzy rok temu cala polske przejechali zeby sie spotkac na meczu gwiazd tego forum ;-) wiec tam takie pare kilometrow to nie robi :P

 

Zachecam wszystkich do odmulenia sie i przejechania bo dzisiaj z gumbim nawet Dinozaura e-nba namawialismy na przyjazd, samego MuM'a ! ;] Moze sie uda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, podziwiam wasz entuzjazm, ale ja od początku tych zlotów zastrzegałem, że pół Polski (czy więcej) sam jeździł nie będę. Do Warszawy jechałem z Flashem i Masterem. Kraków był blisko, to sam podskoczyłem. Ale z Lublinem jest jak jest i najpewniej skończy się tak, jak mówiłem. Niektórzy mają więcej zapału niż ja, a jeszcze innym będzie raźniej, bo z "rodzinami" jadą :wink:

 

Myślami będę z wami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.