Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, jest walka o PO i to jest chyba adekwatny wyczyn do stanu kadrowego Pistons. 

 

Czy ja wiem, po ostatnich PO apetyty były znacznie większe, a jest walka o... no właściwie o nic. Jackson to najgorszy starting pg w lidze, Rose to przy nim wirtuoz. Drummond przestał się rozwijać i częściej szkodzi niż pomaga. Chyba tylko KCP rozwija się zgodnie z planem, a reszta gra słabiej lub na poziomie, który niewiele gwarantuje. Bez zmian w rosterze się nie obędzie, ale kto będzie chciał RJa czy Drumma to nie mam pojęcia. No i sam SVG nie wiem jak silna jest jego pozycja, ale te dwie posady chyba za bardzo mu ciążą i nic z tego dobrego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 1. - jestesmy przecietna ekipa. fakt 2. - pistons nie radza sobie przeciw druzynom bedacym w przebudowie badz zdziesiatkowanym przez kontuzje. fakt 3. - warto wejsc do po,bo z pozycji under dog gramy najlepszy basket na jaki nas stac,a dobre po niewatpliwie ulatwilyby handel grajkami po sezonie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem widziałem ostatnie mecze Pistons, przykro się ogląda

bez charakteru grają oprócz KCP to nie ma tam nikogo ciekawego, w ogóle się nie dziwie że Ish Smith tyle gra - lepiej wygląda od Reggiego

są trochę w dupie Detroit, podobna półka jak Magic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszej nad tą trumną...

Idziemy po pick. A po sezonie mam nadzieję KCP out - nie jest wart dużych pieniędzy, bo nie jest regularny.

No i czas pomyśleć, żeby Ron Jeremy szukał nowej roboty, niestety nie panuje nad szatnią i jest do tyłu z trendami. Szkoda, bo tak ogólnie to supergość... Jak się uda go zatrzymać w zarządzie a nie na ławce to będzie duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaphod moim zdaniem KCP jest najlepszym graczem Waszej drużyny a Ty chcesz aby poszedł do innego teamu ? Serio ?

Jeśli jest najlepszy, to jest to bardzo smutne moim zdaniem. Za dychę, 12 baniek rocznie niech zostanie, jak nie to niech się inni frustrują.

 

BTW parę dni temu został złapany przez policję za przekroczenie prędkości, w dodatku był pijany. :D  Więc profesjonalizm pod dużym znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba zacząć przebudowę- mamy dużo graczy za których można sporo wyciągnąć. Inaczej będzie tutaj drugie Orlando- niby jacyś gracze są, każdy reprezentuje jakiś poziom, ale na PO to za mało. I nie ma chyba nikogo kto może zrobić spory progres. Zatrudnić Hinkiego i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…. I nie ma chyba nikogo kto może zrobić spory progres

 

 

Ja myślę, że szansa na progress jest, tylko pytanie na ile SVG potrafi rozwijać graczy, zwłaszcza tych młodszych, tu mam wątpliwości,

za dużo fajnych młokosów oddawaliśmy zbyt wcześnie (Affalo, Amir, Middleton) inna sprawa to sami gracze etyka, mentalność (tak Dre…) tu już się wiele nie powojuje, ja wolałbym jednak najpierw pożegnać Reggiego, a potem dopiero zobaczyć czy Dre z innym kreatorem i  np. defensywnym PF może podziałać (tu handlował bym Mookiem),

 

zresztą hasło zburzyć, zaorać budować jest ostatnio popularne, każdy ma dość tej drużyny, pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili tylko Nets są chyba w gorszej sytuacji niż Pistons. O KCP za 12 milionów to nie ma nawet co marzyć, bardzo prawdopodobne jest to, że Nets rzucą mu maxa. Po tym sezonie schodzi chyba wreszcie kontrakt Smitha, ale i tak sytuacja jest niewesoła. 

 

Nie widzę tłumu chętnych na Jacksona, a nawet jeżeli ktoś się skusi, to dużo za niego Pistons nie dostaną, jego wartość mocno spadła w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KCP za 12 milionów to nie ma nawet co marzyć, bardzo prawdopodobne jest to, że Nets rzucą mu maxa.

Ano, były jakieś przecieki/ploty, że Caldwell-Pope znajduje się na topie zainteresowania Marksa. Ale dlaczego Detroit nie mieliby go wyrównać? Obiecujący zawodnik, miejsce w salary chyba jest, nie wiem czy mogą sobie pozwolić teraz na utratę jego talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, były jakieś przecieki/ploty, że Caldwell-Pope znajduje się na topie zainteresowania Marksa. Ale dlaczego Detroit nie mieliby go wyrównać? Obiecujący zawodnik, miejsce w salary chyba jest, nie wiem czy mogą sobie pozwolić teraz na utratę jego talentu.

odnośnie wyrównania oferty za RFA nie ma zależności czy kasa jest czy jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.