Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, primo Dre potrafi grać… tylko jak mu się chce - kwestia dojrzałości i znów ile meczów było w tym sezonie gdzie lamele na C go ogrywali, a Dre jak wpakował piłkę to rozpoczynał ten swój kretyński taniec no sorry, oczywiście jak pytaś kto ma lecieć w pierwszej kolejności to pewnie RJ, ale Dre musi zrozumieć, że trzeba zapier…lać po obu stronach parkietu bo hardwork w Detroit to podstawa, jak ktoś się leni to go się nie ceni...

masz racje,hann,trza 'zapierdalac'. jest tylko jedno 'ale'. my nie wiemy,czy mu sie nie chce. to sa jeno dywagacje dziennikarzy. zaden trener - jak dotychczas - nigdy nie mial zastrzezen co do etyki pracy andre. a i charakter chlopak wydaje sie miec calkiem spoko [nie gwiazdorzy,nie marudzi]...

 

btw - raps zaoferowali valanciunasa i 1st round pick za andre. ja mowie 'pass' ;)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,hann,trza 'zapierdalac'. jest tylko jedno 'ale'. my nie wiemy,czy mu sie nie chce. to sa jeno dywagacje dziennikarzy. zaden trener - jak dotychczas - nigdy nie mial zastrzezen co do etyki pracy andre. a i charakter chlopak wydaje sie miec calkiem spoko [nie gwiazdorzy,nie marudzi]...

 

btw - raps zaoferowali valanciunasa i 1st round pick za andre. ja mowie 'pass' ;)...

czytałem że SVG chciał, aby Dre bronił wyżej, ale jemu to nie pasowało, on naprawdę ma fantastyczne warunki fizyczne, brakuje głowy i zaangażowania, po prostu obok zbyt wielu meczy przechodzi obok, inna sprawa że pg w tej drużynie mu nie pomagają w obronie, bo są jechani niemiłosiernie, dlatego gadałbym z Suns odnośnie RJ + coś za Bledsoe bo jakoś Rubio z uwagi na rzut nie widzę w Tłokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej zasadzie to lepiej oddawać nawet najlepsze picki za przeciętnych graczy. Tak się contendera nie zbuduje.

dre nie jest przecietnym graczem...

czytałem że SVG chciał, aby Dre bronił wyżej, ale jemu to nie pasowało, on naprawdę ma fantastyczne warunki fizyczne, brakuje głowy i zaangażowania, po prostu obok zbyt wielu meczy przechodzi obok, inna sprawa że pg w tej drużynie mu nie pomagają w obronie, bo są jechani niemiłosiernie, dlatego gadałbym z Suns odnośnie RJ + coś za Bledsoe bo jakoś Rubio z uwagi na rzut nie widzę w Tłokach

 

na nieszczescie dla nas,najwiakszym problemem rubio nie jest rzut. ten gosc kompletnie nie umie grac pick and rolli...

 

nie tylko dre ma mecze z niskim poziomem energii. marcus,tobias,ish...itd. to jest problem pistons od paru dobrych lat [a moze calej ligi,nie wiem,innych ekip nie sledze]... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej zasadzie to lepiej oddawać nawet najlepsze picki za przeciętnych graczy. Tak się contendera nie zbuduje.

 

a kto zbudował contendera na pickach? może phily, moze minesota? Trafianie samych ogarniętych graczy przez pare draftów pod rząd to jak wygrana w lotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 'przypadki' [bo nalezy tak to rozpatrywac] na 30 druzyn. niewazne. dyskusja z toba jest strata czasu...

 

 

A ile jest contenderów nie opartych na własnych wyborach? Albo mistrzowie NBA ile razy wygrywali nie oparci o draft tylko gdy oddawali picki?

Znajdziesz dużo więcej niż 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że czołówka tego draftu (a co za tym idzie pick Nets) to nie są byle kołki. To są goście gotowi tu i teraz zmienić oblicze organizacji. Dre już pokazał (a raczej nie pokazał), że na jego owłosionych barkach nie zbuduje się nic ponad ten pierwszorundowy oklep od Królewny. I tyle, albo ryzykujemy albo kisimy się z tym co mamy. Ja osobiście jestem zawiedziony Dre i bardzo męczy mnie jego oglądanie, za uczciwą cenę chętnie bym się go pozbył. Za Jacksona nie dostaniemy nic ciekawego, co wyklucza dodanie sensownego PG z wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors (Curry, Klay, Barnes, Dr.Green), Cavs (byłby tam LJ bez Irvinga i Wigginsa wymienionego za Love'a? Poszedł z Heat do ekipy gdzie miał w sumie większą szansę na tytuł, dzięki pickom Cavs), Spurs (oddawali startera Hilla za 15 pick - Kawhiego, wcześniej Duncan, Parker, Ginobili). Wcześniej Thunder.

+ CBA się teraz zmieniło jeszcze bardziej promując draft,

 

dajesz przykłady gdzie udawało sie wyciągnąć all-starów z 2 rundy draftu. Podajesz przykłady wygranych w lotka, rozłożonych często na kilka ładnych lat. Poza tym Spurs bym w to nie mieszał, ta organizacja to połączenie marki, trenera i dobrych wyborów w drafcie, zbierają dobrych weteranów za frajer od lat. 

Cavs to sie przebudowali bo LBJ. Co dał sam Irving? nic

 

A Thunder są żywym przykładem ze sami młodzi to też nie jest dobre rozwiązanie. kiedyś Dorosną i wszyscy na raz krzykną maxa. Podobny problem czeka niedługo Minesote choć jeszcze nic nie wygrali. Ta drużyna za pare lat bedzie potrzebować przebudowy :grin:

 

Ostatni argument jest taki ze już nie takie drafty widziałem ze nagle młody miał wstrząsnąć ligą. Od czasu rookie LBJ tak na prawdę nikt z miejsca nie był kimś takim. I ten draft też nie będzie tak mocarny, Ball ma problemy z rzutem, Smith już gorzej gra, Fultz sie trzyma. Pewny jestem ze jeden z nich okaże sie bustem. Nie mowie ze nagle któryś będzie jak Bennet. Ale poziom takiego Rubio czy Reggie Jacksona. Nie wiadomo co z kogo urośnie, a obecny Butler czy PG to są pewniaki jak potrzebujesz wzmocnienia. I dlatego jak np bym sie wymieniał powiedzmy za pick top5 za któregoś z nich(oczywiście jak masz parcie na coś wiecej, nie radze sie wymieniać po Bultera zeby polepszyć bilans z 20 do 30W)

 

W takim rozumowaniu prawdopodobnie jestem w mniejszości

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jest contenderów nie opartych na własnych wyborach? Albo mistrzowie NBA ile razy wygrywali nie oparci o draft tylko gdy oddawali picki?

Znajdziesz dużo więcej niż 4?

zawsze sa i picki z draftu i weterani. bez sensu sa takie rozwazania...

Rzecz w tym, że czołówka tego draftu (a co za tym idzie pick Nets) to nie są byle kołki. To są goście gotowi tu i teraz zmienić oblicze organizacji. Dre już pokazał (a raczej nie pokazał), że na jego owłosionych barkach nie zbuduje się nic ponad ten pierwszorundowy oklep od Królewny. I tyle, albo ryzykujemy albo kisimy się z tym co mamy. Ja osobiście jestem zawiedziony Dre i bardzo męczy mnie jego oglądanie, za uczciwą cenę chętnie bym się go pozbył. Za Jacksona nie dostaniemy nic ciekawego, co wyklucza dodanie sensownego PG z wymian.

za 'uczciwa cene' oddasz kazdego. to wynika z definicji 'uczciwej ceny'. ja tez bym oddal :)...

 

z jaxem bedzie ciezko,ale bower jest swietny w dealach,tak ze,trza byc dobrej mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy wygrana po dogrywce z 'szerszeniami'. a pamietacie przedsezonowa ankiete,w ktorej gracze oceniali m.in. coachow podlug roznych kategorii? bylo tam cos takiego jak najlepszy coach on the fly [czy cos w ten desen]. przypomnialem sobie o niej po wczorajszym meczu. 'powroty' pistons to juz tradycja w erze svg. czyli jak to jest,facet potrzebuje 2,5 - 3 kwarty,by ustawic optymalny kontyngent graczy pod przeciewnika?! a moze jest tak dlatego,ze popuszcza im lejce,a oni sami robia to,co 'sluszne'?!; zastanawiam sie,czemu leuer tak rzadko gra izolacje,w ktorych jest swietny [jego szarze z piwotem]. stanley moglby wiecej rozgrywac. kcp tez ma spory potencjal do 'robienia gry'...jak wam sie towszystko widzi?...

 

generalnie,wygralismy to fizycznoscia i zaangazowaniem w 4 kwarcie,a 'szerszeniom' jakby odcielo prad; przez 3 kwarty trafili (hornets) sporo rzutow z b. trudnych pozycji badz w koncowkach akcji,dostali tez pare 'watpliwych' gwizdkow...

 

jax byl beznadziejny. moze ten gosc po prostu niedomaga. co rusz zaleczane sciegna,problemy z oddychaniem,z cieplota ciala [facet sie przegrzewa przy wysilku],plucie krwia etc. no bo jak - facet nagle zapomnial jak grac w koszykowke?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi przykro, ze Reggie tak się stacza w oczach. Gdybyśmy mieli jeszcze jednego solidnego PG, to można by go odesłać na porządne leczenie, teraz to wygląda jakby grał prosto ze szpitalnego łóżka...

Win cieszy, mieliśmy dobry dzień za 3, jeden z "tych" dni KCP i starczyło. Dre kiepski, chociaż nie miał naprzeciwko nawet pół centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.