Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Tu napisze:

 

w związku z tym, że raczej nie dam rady pobawić się innymi w lidze: http://www.e-nba.pl/topic/5214-nowy-projekt-być-gm-zapisy-i-dyskusja-nad-regulaminem/ 

 

zwracam się zapytaniem do fanów Pistons, czy któryś nie byłby chętny przejąć zespołu. Mam ślub na głowie i nie mam czasu zastanawiać się komu wcisnąć Jacksona i czy nie oddać leniwej dupy Drummonda za paczkę frytek. 

 

Jeżeli nie zajdzie się chętny to jakoś z doskoku będę to robił, ale lepiej żeby przeszło to w ręce ludzi bardziej czasowych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz byłby spoko, ale nie jego c***owy kontrakt. Biyombo tym bardziej proszę trzymać z daleka. Nawiasem mówiąc z Drummem stanowiliby najbardziej kuriozalnę parę podkoszowych w historii tej ligi.

 

Co do wszelkich zabaw fantasy to odpadam na starcie, zapału starcza mi na parę dni, czasu mam jeszcze mniej.


Zacząłem kampanię handlowania Batumem, niczym January Lou. Dajcie mnie Tobiasa.

Nie, c***owy kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orliński pragnie handlować waszymi gwiazdami, a jak to po waszej stronie wygląda? : > 

 

Ja w Jacksona od początku nie wierzyłem, później mi trochę przeszło a teraz znów nie mam przekonania. Liczyłem że Reggie stanie się kimś, kim w tym sezonie dla Bostonu stał się Thomas. Kimś kto weźmie w ręce lejce Pistons. Miały się pojawić jaja a są wydmuszki. Mam kilka wizji ale wątpliwych i bardziej życzeniowych:

 

- wymiana Dragić za Jacksona (ale Pistons by musiało coś dołożyć a wątpie też że Miami będzie chciało rozbijać nieźle funkcjonującą maszynkę),

- pozbyć sie Jacksona a po sezonie powierzyć lejce Jeffowi z Indiany lub Holidayowi,

- wałkowana już wymiana Rubio za Jacksona,

 

Inna kwestia jest z Drummondem, ja w niego cały czas wierzę. Niech tylko mu bardziej zależy bo mam dokładnie odczucia jak Przemek w swoim artykule - gdyby częściej mu się chciało ... Drumma bym ruszył tylko przy wymianie za DMC (Reggie + Andre za DMC + pick i spadający kontrakt), tylko w to sam nie wierzę. DMC sam by musiał chcieć odejść (ale czy Detroit to miejsca dla niego też podlega sporej dyskusji i Sac zapewne mogłoby dostać coś lepszego). 

 

Morrisa bym nie ruszał, za fajny kontrakt ma. Bobana pozostawię bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała drużyna zalicza zjazd, a SVG razem z nimi, a to co dziś pokazali z osłabionymi Bucks to kwintesencja tego sezonu - słabi w ataku przeciętni w obronie...

 

projekt w fazie budowy do rozwalenia… czas na zmiany, a tym czasem inni handlują - na tą chwilę Reggie chyba zostanie bo kto go weźmie, ale jak przepracuje lato ...to może za coś da się go opchnąć za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc negocjujemy wymiane rj [+ kontrakty,by salary sie zgadzalo. najpewniej baynes + bullock/hilliard] za augistina i greena z magic. patrzac czysto po statsach,green zaliczyl niezly zjazd,a dj,coz,typowy zmiennik. osobiscie bardzo jestem ciekaw greena. jeszcze 2. sezony temu byl b. solidnym grajkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc negocjujemy wymiane rj [+ kontrakty,by salary sie zgadzalo. najpewniej baynes + bullock/hilliard] za augistina i greena z magic. patrzac czysto po statsach,green zaliczyl niezly zjazd,a dj,coz,typowy zmiennik. osobiscie bardzo jestem ciekaw greena. jeszcze 2. sezony temu byl b. solidnym grajkiem...

To już straszna desperacja. Green to zwłoki, a DJ ma długi kontrakt, ta wymiana nie miałaby sensu. Może spróbować ze Spursami i Millsem?

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to szczescie,ze nie jestes gemsem,zaphod; nigdy nie zrozumiem ludzi,ktorzy lekka reka spuszczaliby sprawdzonych grajkow za picki. andre moze nie jest franchise playerem,ale to wciaz gracz,ktory pokazal,ze w tej lidze [a nie zadnej piaskownicy typu ncaa czy euroliga] jest kims! a debiutant z 'mega' potencjalem moze sie okazac jeno kolejnym samem bowie czy innym bennetem albo brownem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to szczescie,ze nie jestes gemsem,zaphod; nigdy nie zrozumiem ludzi,ktorzy lekka reka spuszczaliby sprawdzonych grajkow za picki. andre moze nie jest franchise playerem,ale to wciaz gracz,ktory pokazal,ze w tej lidze [a nie zadnej piaskownicy typu ncaa czy euroliga] jest kims! a debiutant z 'mega' potencjalem moze sie okazac jeno kolejnym samem bowie czy innym bennetem albo brownem... 

Moim zdaniem, primo Dre potrafi grać… tylko jak mu się chce - kwestia dojrzałości i znów ile meczów było w tym sezonie gdzie lamele na C go ogrywali, a Dre jak wpakował piłkę to rozpoczynał ten swój kretyński taniec no sorry, oczywiście jak pytaś kto ma lecieć w pierwszej kolejności to pewnie RJ, ale Dre musi zrozumieć, że trzeba zapier…lać po obu stronach parkietu bo hardwork w Detroit to podstawa, jak ktoś się leni to go się nie ceni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.