Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

A nie masz wrażenia, że Stan w drugiej połowie sezonu szukał rozwiązań i nie był w stanie ich znaleźć. Bo dla mnie próbował cos sklecić z tego rosteru i stwierdizł, że nie ma opcji w związku z czym zmiany będą mocniejsze. 

W kwestii Jacksona dla mnie wygladało jakby stwierdził, że to nie bedzie jego jedynka i moim zdaniem jesli bedzie taka opcja to rozstanie sie z RJ. Były plotki o wymianie za Bledsoe ale nie wierze ze Suns by w to poszli.

Czytałem gdzieś, że gdyby była opcja dostac za RJ first round pick to Detroit by w to weszlo i to wydaje mi sie prawdopodobne.

 

Na pewno próbował RJ zdealować w lutym ale nikt nie dawał nic sensownego. Z kolei po sezonie mówił, że Reggie wróci lepszy niż był, pytanie ile w tym prawdy, a ile ratowania jego wartości rynkowej. Ale z tego co wiem jest nadzieja, bo ten cały tendonitis, który ma na kolanie to faktycznie jest kwestia długoterminowa i po takiej plazmie dochodzi do 100% sprawności nawet kilka miesięcy, więc kto wie, jakaś tam szansa jest. Zespól jest młody, wartość każdego gracza niska jak nigdy, więc nie mamy w tej chwili co robić nerwowych ruchów tylko dać im jeszcze jedną szansę. Bucks też dwa sezony temu rozczarowali, tak to już jest z młodymi drużynami, że są wzloty i upadki. A jeśli w lutym będzie nadal c***oza no to wtedy wysadzamy w diabły.

 

A ja jako fan SJ liczę w końcu na ten jego breakout year, nadal uważam, że ten potencjał Artesta tam drzemie, tylko SVG nie pomaga go wydobyć...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Drummonda wolne nie ma co wierzyć, jeśli dojdzie kiedyś do 50% to będzie szczyt - najważniejsze żeby mu się chciało zapierdalać w obronie i w tym względzie się poprawił.

 

o ile mi wiadomo,do etyki pracy dre nigdy nie bylo zastrzezen. cala druzyna obnizyla loty w defensywie. sprawa jest zlozona i nie sprowadza sie jeno do gorszej postawy dre. co bylo 'nie tak'? - widze 3. glowne przyczyny obnizki formy: 1. mniejsza motywacja; w sezonie 15/16 mielismy - de facto - 3 debiutantow: marcusa [+ pierwszy sezon w s5],jaxa [pierwszy pelny sezon w pistons + pierwszy raz w karierze zaczynal sezon w s5],tobiasa [nowy team - trade w sezonie]. 2. - kontuzje. jax posypal sie jeszcze w pre season [a mocno bazuje na dynamice]; do pelni formy fizycznej po takim zabiegu,jaki mial jax,dochodzi sie co najmniej pol roku,ergo - jax gral,choc nie powinien!; dre mial klopoty z przegroda nosowa [leczenie zachowawcze; notorycznie odkladany zabieg]. 3. - ish potrzebowal czasu,by zbudowac chemie z druzyna,a gdy to sie udalo,wrocil nie w pelni sprawny jax i...uj bombki strzelil - po paru gorszych spotkaniach,pozbawiona wyraznego lidera,druzyna posypala sie mentalnie...p.s. svg swoje 3. grosze do tego rozgardiaszu dolozyl. doprawdy nie pojmuje,jak facet 'robiacy' w profesjonalnym sporcie paredziesiat lat mogl podejmowac tak oczywiscie nietrafione decyzje [niesluchanie asystentow,'slynny' trening w dniu meczu w godzinach popoludniowych etc.]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Drummonda wolne nie ma co wierzyć, jeśli dojdzie kiedyś do 50% to będzie szczyt - najważniejsze żeby mu się chciało zapierdalać w obronie i w tym względzie się poprawił.

 

o ile mi wiadomo,do etyki pracy dre nigdy nie bylo zastrzezen. cala druzyna obnizyla loty w defensywie. sprawa jest zlozona i nie sprowadza sie jeno do gorszej postawy dre. co bylo 'nie tak'? - widze 3. glowne przyczyny obnizki formy: 1. mniejsza motywacja; w sezonie 15/16 mielismy - de facto - 3 debiutantow: marcusa [+ pierwszy sezon w s5],jaxa [pierwszy pelny sezon w pistons + pierwszy raz w karierze zaczynal sezon w s5],tobiasa [nowy team - trade w sezonie]. 2. - kontuzje. jax posypal sie jeszcze w pre season [a mocno bazuje na dynamice]; do pelni formy fizycznej po takim zabiegu,jaki mial jax,dochodzi sie co najmniej pol roku,ergo - jax gral,choc nie powinien!; dre mial klopoty z przegroda nosowa [leczenie zachowawcze; notorycznie odkladany zabieg]. 3. - ish potrzebowal czasu,by zbudowac chemie z druzyna,a gdy to sie udalo,wrocil nie w pelni sprawny jax i...uj bombki strzelil - po paru gorszych spotkaniach,pozbawiona wyraznego lidera,druzyna posypala sie mentalnie...p.s. svg swoje 3. grosze do tego rozgardiaszu dolozyl. doprawdy nie pojmuje,jak facet 'robiacy' w profesjonalnym sporcie paredziesiat lat mogl podejmowac tak oczywiscie nietrafione decyzje [niesluchanie asystentow,'slynny' trening w dniu meczu w godzinach popoludniowych etc.]...

 

To prawda SVG złymi decyzjami przegrał kilka spotkań, ta śnieżyca przed Sixers to jedno, ale było też niewpuszczanie Dre za karę z Nets i inne dziwne ruchy. Jako trener zasłużył na dwóję, nie wiem czy w ogóle powinien prowadzić tak młody zespół, ten jego spór z SJ też miał na młodego zły wpływ.

 

A najlepsze że gdyby nie te przegrane w idiotyczny sposób 6 czy 7 spotkań z tankerami to by luzikiem zrobili 7,8 seed.

 

Wszystko się zaczęło rozwalać od tej kontuzji Jacksona i później zjebania chemii za szybkim powrotem do S5. Ale były przebłyski mimo wszystko, momenty, że mieliśmy top3 defensywę obok grizzlies i jazz etc., tak więc nie zostaje nic innego jak liczyć na solidnie przepracowany okres przygotowawczy i no albo się modlić jak ktoś ma taką opcję ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria się zbliża dużymi krokami, to kogo z tym najprawdopodobniej 12 pickiem bierzemy? Miles Bridges się wycofał, a mógłby być dostępny, może najwyższy czas na local hero, no ale tak to dupa. Ntilikina pewnie zostanie ukradnięty przez NYK, a reszta dobrych PG jak DSJ też raczej pójdzie wcześniej do jakiegoś Sac albo Charlotte. Czyli co, zostaje nam Zach Collins albo Justin Jackson, bohaterowie marca z dużymi znakami zapytania?

 

eh kurde nie wiem czy bym nie próbował jakiegoś trade down żeby zrzucić trochę uwierającego salary i wziąć takiego Kennarda w okolicach 20 picka

 

 

ja bym bral kennarda i z 12. pickiem. szczerze mam dosc filozofii 'versatile players' w pistons. sa konkretne potrzeby,a najwiekszym problemem pistons dzis jest brak graczy z dobrym rzutem dystansowym. period!...mam cicha nadzieje,ze nie beda szukac 'talentu'. nie jestesmy dzis w pozycji,w ktorej mozemy sobie pozwolic na draftowanie graczy 'na przyszlosc'. zadne ntilikiny czy inne - nie daj bog - gilesy!; z proponowanych w mockach graczy z '12' podobaja mi sie: allen,mitchell i jackson. svg wspominal,ze w jego mniemaniu najbardziej pilna potrzeba jest pf. skoro tak,to na placu boju pozostaja jackson i allen...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

nie no,boban to nie jest jakas lebiega. porusza sie moze bez gracji [drobi te swoje kroczki w pomalowanym],brak mu - co naturalne - szybkosci w lateral defense,ale posiada tez umiejetnosci na conajmniej zadowalajacym poziomie t.j.: dobry 'poldystans' i pewny chwyt (pozdro,kwame brown!),dobry przeglad pola,dodatkowo starannie stawia zaslony i rzadko notuje glupie straty. no,ale pamietajmy,ze gosc trafil na parkiety nba z rekomendacji skautingu sas,a to dobry 'omen'! ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.