Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to ma znaczenie? Dostać cokolwiek i uwolnić się z tego bagna w jakim tkwią. Talentu trochę mają, mogą szybko zrobić jakiś ruch w stronę nowego rozdziału.

 

Takie, że piszesz, jakby to było do załatwienia ot tak i jeszcze z zyskiem, natomiast wg mnie nie da się tak łatwo opchnąć w tym momencie tych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto, czy nie, ale to jedyna szansa, aby ten zespół wyszedł z miejsca w którym stoi. Prawda jest taka, że wymiana Drumma będzie łatwiejsza niż takiego kartofla jakim jest Reggie.

Nie bedzie.

 

Kontrakt. Slabe wolne. c***owa albo kompletny brak etyki pracy. Sporo wad imo dla mnie.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Stan znowu pokaże te swoje włochate jaja i wywali Reggiego i Drummonda za pick, ewentualnie jakiś prospect. Wówczas ten zespół odżyje.

 

Jakieś propozycje?

 

 

Detroit z 12 kogo mają zamiar wyciągać? na draft expres widzę że jest jakiś SG no ale chyba mają zamiar posypać KCP więc bez sensu 

może jakiś SF? kto tam jest ciekawy? ten koleś z Duke - Justin Jackson?

 

Nikłe szanse na to że zostanie jakiś PG, zostaje Collins albo Markkanen. Albo lekki trade up/down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji DP pozostaje ostatecznie wiara w cud. Jeden się już nie wydarzył czyli loteria. Pozostaje liczyć na cudowny rozwój graczy czyli AD zacznie skutecznie rzucać osobiste a RJ przepracuje offseason i zacznie impaktować jak Damian Lillard.

Realnie wieksza szansa na rozwój jakiegos grajka z draftu.

 

Generalnie bez dużej dawki szczescia będzie słabo przez najbliższych kilka lat.

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U RJ to nie chodzi o przepracowanie offseason tylko jego kolano. Podobno jest szansa, że się pod wpływem czasu poprawi, tak to już niby jest z tymi zastrzykami z plazmy czy co mu tam w to kolano wdusili w Niemczech.

 

W Drummonda wolne nie ma co wierzyć, jeśli dojdzie kiedyś do 50% to będzie szczyt - najważniejsze żeby mu się chciało zapierdalać w obronie i w tym względzie się poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons są w niezłej dupie od lat i zapowiada się, że ten stan rzeczy nie szybko się zmieni. Kontrakty są bardzo trudne do przehandlowania. Naprawdę jeśli chodzi o perspektywy, to gorszą sytuację ma chyba tylko Brooklyn Nets.

 

Teraz to chyba trochę przesadzasz. Nie twierdzę, że sytuacja Detroit jest super ale stawiać ich zaraz obok Nets to imo trochę przegięcie.

Myślę, ze Stan to widzi i bedzie chciał to totalnie rozwalić i pójśc w przebudowę przez Draft.

Za Drummonda powinni być w stanie coś dostać wprawdzie nei broni i nie rzuca wolnych ale jednak sporo zbiera i w ataku ogarnia a jest pare druzyn które moga zaryzykować.

Co do Jacksona to musiałby zacząć sezon z przytupem ustawić gre pod niego i opchnąć go w połowie sezonu jelsi wytrzyma bez kontuzji. Na pewno będzie trudniej bo zdecydowanie widać, że się nie nadaje na pierwszego PG ekipy walczącej o coś ale jak podkręci cyferki to może się jakis głupi znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Drummonda powinni być w stanie coś dostać wprawdzie nei broni i nie rzuca wolnych ale jednak sporo zbiera i w ataku ogarnia a jest pare druzyn które moga zaryzykować.

 

Gdyby fragment o ataku był prawdziwy to mielibyście topowego centra ligi... Właśnie to typowy kloc jak Jordan - bez rzutu, bez FT, bez skillsów w ataku, za to zbierający i broniący. W ataku on ogarnia tyle, co ogarnia każdy wysoki, czyli na ogół złapie loba i go trafi. Ale gdzie on w ataku ogarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby fragment o ataku był prawdziwy to mielibyście topowego centra ligi... Właśnie to typowy kloc jak Jordan - bez rzutu, bez FT, bez skillsów w ataku, za to zbierający i broniący. W ataku on ogarnia tyle, co ogarnia każdy wysoki, czyli na ogół złapie loba i go trafi. Ale gdzie on w ataku ogarnia?

 

Gdyby fragment o broniącym Drummondzie był prawdziwy, to nie byłoby tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba trochę przesadzasz. Nie twierdzę, że sytuacja Detroit jest super ale stawiać ich zaraz obok Nets to imo trochę przegięcie.

Myślę, ze Stan to widzi i bedzie chciał to totalnie rozwalić i pójśc w przebudowę przez Draft.

Za Drummonda powinni być w stanie coś dostać wprawdzie nei broni i nie rzuca wolnych ale jednak sporo zbiera i w ataku ogarnia a jest pare druzyn które moga zaryzykować.

Co do Jacksona to musiałby zacząć sezon z przytupem ustawić gre pod niego i opchnąć go w połowie sezonu jelsi wytrzyma bez kontuzji. Na pewno będzie trudniej bo zdecydowanie widać, że się nie nadaje na pierwszego PG ekipy walczącej o coś ale jak podkręci cyferki to może się jakis głupi znajdzie.

Piszesz, że przesadzam, a zaraz dodajesz "Myślę, ze Stan to widzi i bedzie chciał to totalnie rozwalić i pójśc w przebudowę przez Draft"

No to jak jest dobrze, czy nie? I wymień drużyny, które mają gorszą sytuacje od Detroit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jest słabo jednak nei stawiałbym ich na poziomie Nets, którzy nie dość, że nie bardzo maja kogoś wartościowego w składzie (poza Lopezem) to i nie maja picków więc tank im niewiele daje.

Uważam, że Detroit w tym składzie nie sa w stanie nic osiągnąć i starałbym sie to jak najszybciej rozgonić i z 2 lata potankować po top picki. Natomiast nie uważam ich sytuacji za tak zła ponieważ maja swoje picki (przynajmniej tak mi sie wydaje) i kilku gości za których moga coś dostać. Nie jest to super sytuacja ale wg mnie nie gorsza od takich Orlando, Charlotte, Chicago, New York, Dallas itp


Gdyby fragment o ataku był prawdziwy to mielibyście topowego centra ligi... Właśnie to typowy kloc jak Jordan - bez rzutu, bez FT, bez skillsów w ataku, za to zbierający i broniący. W ataku on ogarnia tyle, co ogarnia każdy wysoki, czyli na ogół złapie loba i go trafi. Ale gdzie on w ataku ogarnia?

 No dla mnie gosc własnie ogarnia, nie jest super nie ma jakiegoś ofensywnego skillsetu ale jest w stanie zrobić w sezonie 14/14 bez osobistych i bez Pg z prawdziwego zdarzenia.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jest słabo jednak nei stawiałbym ich na poziomie Nets, którzy nie dość, że nie bardzo maja kogoś wartościowego w składzie (poza Lopezem) to i nie maja picków więc tank im nie wiele daje.

Uważam, że Detroit w tym składzie nie sa w stanie nic osiągnąć i starałbym sie to jak najszybciej rozgonić i z 2 lata potankować po top picki. Natomiast nie uważam ich sytuacji za tak zła ponieważ maja swoje picki (przynajmniej tak mi sie wydaje) i kilku gości za których moga coś dostać. Nie jest to super sytuacja ale wg mnie nie gorsza od takich Orlando, Charlotte, Chicago, New York, Dallas itp

Napisałem, że gorszą sytuacje od nich ma tylko Brooklyn, a więc Pistons są w lepszej sytuacji tylko od nich. Orlando już rozpoczęło proces przebudowy, więc abstrahując od wyników tejże przebudowy już są krok przed Pistons. Charlotte ma Walkera, Batuma, Kidd-Gilchrista, nie jest tam źle. Nawet jeśli postanowiliby rozmontować swój skład dostaną bez porównania za tych graczy dużo więcej niż Pistons za Jacksona, Drummonda i spółkę. Chicago ma Butlera, za którego zawsze dostaną fajną paczkę picków. New York - oni są zdecydowanie na poziomie Pistons, jeśli chodzi o perspektywy, ale i tak dałbym im przewagę. Raz - duże miasto, więc łatwiej ściągnąć wolnych agentów. Dwa - za Carmelo czapki gruszek nie dostaną, jeśli chcieli by go wymienić. Trzy - Porzingis, jeden element nowego zespołu już jest. Cztery - wysoki pick w drafcie (Smith/Monk/Ntilikina). Dallas - tutaj jedynie sytuacja jest zbliżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte ma Walkera, Batuma, Kidd-Gilchrista, nie jest tam źle. Nawet jeśli postanowiliby rozmontować swój skład dostaną bez porównania za tych graczy dużo więcej niż Pistons za Jacksona, Drummonda i spółkę. Chicago ma Butlera, za którego zawsze dostaną fajną paczkę picków. New York - oni są zdecydowanie na poziomie Pistons, jeśli chodzi o perspektywy, ale i tak dałbym im przewagę. Raz - duże miasto, więc łatwiej ściągnąć wolnych agentów. Dwa - za Carmelo czapki gruszek nie dostaną, jeśli chcieli by go wymienić. Trzy - Porzingis, jeden element nowego zespołu już jest. Cztery - wysoki pick w drafcie (Smith/Monk/Ntilikina). Dallas - tutaj jedynie sytuacja jest zbliżona.

No to w takim razie mamy rózne opinie co jest chyba normalne. Dla mnie

Charlotte mając tego Walkera, Batuma, Gilchrista zrobiło wynik gorszy od Detroit a nie wygladaja mi zeby podjeli decyzje o przebudowie dla mnie to typowa droga donikąd.

Tak Chicago ma Butlera, ktory coraz mocniej chce sie zawinac,co jego ceny raczej nei podnosi, a wlodarze ostatnia wymiana z OKC nie pokazali sie jako mistrzowie negocjacji. Dodatkowo ma ten sam problem nie wie czy chce sie przebudowac czy walczyc. Bo skoro przebudowa i oddanie MCD i Taja to po co Butler, Rondo i Wade?

New York - tu zgoda, ze Porzingis jest lepszym prospectem niz taki KCP plus duze miasto ale minusem jest Phil w amoku i mimo wszystko Melo i cała sytuacja, która nie nastraja do rozsadnych rozmow. Kontakt Noah, który nalezy pewnie do najgorszych w lidze i ten to jest dopiero niezbywalny

Co do przebudowy w Orlando. Kilka lat tanku zeby miec w skladzie Gordona i Vuca bo reszta nie ma wiekszej wartosci (moze jeszcze Ross) przeplacony na maxa Biyombo jak dla mnie szalu tu nei widze a oni powinni miec po tych kilku latach sytuacje duzo lepsza.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie mamy rózne opinie co jest chyba normalne. Dla mnie

Charlotte mając tego Walkera, Batuma, Gilchrista zrobiło wynik gorszy od Detroit a nie wygladaja mi zeby podjeli decyzje o przebudowie dla mnie to typowa droga donikąd.

Tak Chicago ma Butlera, ktory coraz mocniej chce sie zawinac,co jego ceny raczej nei podnosi, a wlodarze ostatnia wymiana z OKC nie pokazali sie jako mistrzowie negocjacji. Dodatkowo ma ten sam problem nie wie czy chce sie przebudowac czy walczyc. Bo skoro przebudowa i oddanie MCD i Taja to po co Butler, Rondo i Wade?

New York - tu zgoda, ze Porzingis jest lepszym prospectem niz taki KCP plus duze miasto ale minusem jest Phil w amoku i mimo wszystko Melo i cała sytuacja, która nie nastraja do rozsadnych rozmow. Kontakt Noah, który nalezy pewnie do najgorszych w lidze i ten to jest dopiero niezbywalny

Co do przebudowy w Orlando. Kilka lat tanku zeby miec w skladzie Gordona i Vuca bo reszta nie ma wiekszej wartosci (moze jeszcze Ross) przeplacony na maxa Biyombo jak dla mnie szalu tu nei widze a oni powinni miec po tych kilku latach sytuacje duzo lepsza.

Skąd info o tym, że Butler chce się zwinąc z Bulls? Co chwile ktoś to pisze, a to nie jest prawda. Butler po 1 liczy na DPE i może je dostać tylko w Bulls. Z jego obozu dochodzą raczej info, że po prostu chciałby wygrywać z Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler z tego co czytałem podkreślał, że chciałby grac w contenderze najchetniej w Bulls gdyby zdołali nim być ale podobno ma dosc nie zdecydowania Front Officu i Hoiberga. Teraz zmienił narracje na " najwazniejszy jest rozwój i wejście na wyższy level" juz bez wspominania o tym, że w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler z tego co czytałem podkreślał, że chciałby grac w contenderze najchetniej w Bulls gdyby zdołali nim być ale podobno ma dosc nie zdecydowania Front Officu i Hoiberga. Teraz zmienił narracje na " najwazniejszy jest rozwój i wejście na wyższy level" juz bez wspominania o tym, że w Chicago.

W Chicago to raczej zarząd nie widzi przyszłości z JB to po pierwsze. Butler cały czas podkreśla, że chciałby wygrywać w Bulls. Butler może dostać DPE tylko w Bulls i jest to kusząca zgodzisz się opcja. Jeśli masz cytaty na swoją tezę chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że to zarząd bardziej wypycha JB z Chicago co potwierdzają ostatnie wypowiedzi w stylu, że chcieli by sprowadzic druga gwiazde obok Butlera ale nie maja na to cap space i jak to jest wazne zeby miec w tym względzie elastyczność.

Dla mnie zmienila sie tez narracja Butlera z chcemy zbudowac Contendera w Chicago na wazny jest rozwoj i krok naprzod. Widziałem to na tweetach Carlosa Douglasa Jr.

Coraz wiecej źródeł też łączy go z Lakers a nie Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Wy piszecie, że SVG wszystko rozwali i pogoni w towarzystwo w pizdu?? Jest nowa hala i Gores chce walczyć o playoffy, opcja blow it up w ogóle nie wchodzi w grę. W tej chwili wszyscy się modlą, że kolano Jacksona będzie w pełni zdrowe i znowu zobaczymy gościa, który dwa sezony temu był top 12-15 pg w lidze. Drummond to gorsza sprawa, bo u niego jest problem mentalny. Ma czasem mecze w których wygląda jak jebana bestia po obu stronach, ale niestety w 80% przypadków daje się przepychać takim bolkom jak JV albo BroLo, których przy jego warunkach powinien niszczyć. Zobaczymy jak to będzie, jakieś zmiany w rosterze na pewno będą, Ellenson zasługuje na więcej minut więc trzeba ten logjam na czwórce rozładować, Harris albo Mook odejdzie latem coś tak czuję, zwłaszcza że nowy kontrakt dla pope'a nas wrzuci blisko podatku.

 

Ale totalny reset to będzie najszybciej za rok, jeśli SVG zawiedzie to on pewnie również poleci razem z tą drużyną. A w tej chwili wymiany Dre i Jacksona nie wchodzą w grę - po prostu zbieramy te same zabawki i zaczynamy od nowa z nadzieją, że gorzej niż w ubiegłym sezonie to być już nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wrażenia, że Stan w drugiej połowie sezonu szukał rozwiązań i nie był w stanie ich znaleźć. Bo dla mnie próbował cos sklecić z tego rosteru i stwierdizł, że nie ma opcji w związku z czym zmiany będą mocniejsze. 

W kwestii Jacksona dla mnie wygladało jakby stwierdził, że to nie bedzie jego jedynka i moim zdaniem jesli bedzie taka opcja to rozstanie sie z RJ. Były plotki o wymianie za Bledsoe ale nie wierze ze Suns by w to poszli.

Czytałem gdzieś, że gdyby była opcja dostac za RJ first round pick to Detroit by w to weszlo i to wydaje mi sie prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.