Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.oocities.org/colosseum/loge/7346/

 

btw dlaczego masz w avatarze tego wąsacza? bo nie ukrywam, że nawet lubię go jak i prawie całe OKC, ale jednak bycie diehard pistons fanem zobowiązuje

 

 

tę stronkę kojarzę, cytat o Afganistanie i Iraku to klasyka dla fanów Sheeda.

 

Wąsacza lubię bo dobrze broni, dunkuje, ma przejebane wąsy i jeszcze lepsze grypsy. Coś jak Rasheed.

Nawet nie pamiętam co miałem wcześniej, ale chyba wspólne zdjęcie Sheeda i Tysona Chandlera z czasów NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś tam pisał (chyba Luki) że prawiloności pilnuje Ernst&Young i jak by wyszło jakinś cudem że są ustawiane to ta wielka corporacja prawnicza by umarła na rynku,

pomijając ogólnie jaki to byłby skandal dla całej NBA, nie wiem czy im się to aż tak opłaca by ryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś tam pisał (chyba Luki) że prawiloności pilnuje Ernst&Young i jak by wyszło jakinś cudem że są ustawiane to ta wielka corporacja prawnicza by umarła na rynku,

pomijając ogólnie jaki to byłby skandal dla całej NBA, nie wiem czy im się to aż tak opłaca by ryzykować

 

EY przecież sami są wałkarze i nic z prawilnością nie mają wspólnego ;) no a żarty żartami, ale ja tam w parę teorii spiskowych nba to wierzę, w końcu to jest biznes rozrywkowy, a tam zawsze odchodzą wałki i dziwne układy

 

A to pilnowanie przez EY to polega na tym, że smutna pani stoi obok Kikiego i maszyny losującej, oglądałem z ciekawości tie-breakery w tym roku, trochę taki teatr absurdu, czułem się jakbym gdzieś na końcu Internetu się znalazł.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dajmy max'a J.J.Redick'owi a Wy KCP a potem się wymieniamy.

 

Fani Detroit co wy na to ?

 

Prosze Cie, nie uzywaj znowu slow max i JJ Redick w tym samym zdaniu, po prostu przestan. Widze to juz z 5 raz minimum w Twoich postach, ja rozumiem zyjesz w swoim swiecie fantazji, gdzie zawodnicy Clippers sa jakies 4 razy lepsi niz w rzeczywistości, ale zapewniam Cie, nikt, nawet Nets by go nie wzieli za maxa - nie ma ani umiejetnosci na tym poziomie, ani zadnego upside'u ze wzgledu na wiek. To jest juz okreslony zawodnik, ktory zna swoja role i wnosi pewna tez jakosc. To jest bardzo dobry zawodnik nawet byc moze na 3 opcje w contenderze, ale nie max player.

 

Gracze ktorzy nie maja jeszcze ugruntowanej pozycji w lidze i odpowiednich umiejetnosci, a dostaja maxa to przewaznie ze wzgdlegu na upset i to kim moga sie jeszcze stac, jak sie rozwina

przykladem jest wlasnie KCP - nie jest to ten poziom, ale druzyna go podpisujaca moze jeszcze liczyc na jego rozwoj w tym kierunku, przy zawodniku typu Redick wiesz co masz i bedziesz mial juz teraz i nie chcesz za to wykladac takiej kasy, bo to nie jest game changer tylko wzmocnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie chcecie dać max'a KCP i w zamian tego zyskujecie super strzelca z obwodu i dosyć regularnego gracza , który jest  w TOP 10 na swoje pozycji.

 

My za to trochę odmładzamy skład i wprowadzamy powiew świeżości w szatni.

Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni...

superstrzelec <10 punktów na ~40%

 

Poza tym jak to jest mieć 4 graczy top10 swej pozycji i nadziewać robaka ww połowie maja?

 

To nic ad persona - to raczej ad logika, bo skoro tak dobrze robi tak źle, to coś się nie klei

Also, top10 o ile JJ jest obecnie lepszym graczem niż cokolwiek z Wolves, Booker i nawet KCP, który jak jest dobrze jest bozyszczem, a jak źle to kibice na niego ino "szczem"

Pistons potrzebują alfa doga, Clipps przyznania się do uzależnienia do wcześniejszych wakacji i konieczności zmiany warty.

Paul do Pistons i wszyscy happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie chcecie dać max'a KCP i w zamian tego zyskujecie super strzelca z obwodu i dosyć regularnego gracza , który jest  w TOP 10 na swoje pozycji.

 

My za to trochę odmładzamy skład i wprowadzamy powiew świeżości w szatni.

 

Podobno jest ulubieńcem właściciela tak więc wątpię, że go łatwo odpuszczą, tym bardziej po przedłużeniu wymieniać go na kogoś innego. I sory ale  strasznie mi śmierdzi dawanie maksa Reddickowi. On pasuje do T-Wolves i jeżeli będzie chciał odejść to odejdzie a LAC nic na tym nie zyska. Jak już @zalias wspominał wiemy kim jest Reddick i na co go stać, natomiast KCP ma jeszcze margines do rozwoju.

 

 

Detroit to z kolei zlepek drugich i trzecich opcji, którym po prostu brakuje lidera / alpha doga / 1 opcji. Pewniaka, który poprowadzi atak, gdy nie klika. Kogoś z jajem. Nie da się zbudować mocnej drużyny bez kogoś takiego. Top 7 draftu jest raczej pewne: Fultz, Ball, Smith, Fox, Jackson, Issac, Tatum (losowa kolejność). Później mamy grupkę: Ntilikina, Monk, Allen, Collison, Markkanen, coraz wyżej idącego Mitchella czy Gilesa. I szczerze to nie widzę tu kogoś, kto mógłby zostać liderem w Detroit. Nie widziałem za wiele NCAA, więc ciężko mi to określić. Mimo wszystko to my nie będziemy rozdawać kart w drafcie i jak dojdzie do naszego picku to weźmiemy z lady to co tam zostanie. Strasznie żałuje, że Robert Williams zrezygnował z uczestnictwa w tegorocznym drafcie bo bardzo chciałem go u nas. Ten kto go weźmie, zestawi obok z Oka4 może zyskać fajnie uzupełniający się duet wysokich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy też przede wszystkim więcej IQ i podawania na boisku, wtedy skuteczność za trzy przyjdzie sama. Dlatego z dostępnych prospektów nie wiem czy np. Justin Jackson nie jest najlepszym wyborem, choć jego upside nie jest jakiś wielki.

 

Mitchell idzie w górę w mockach, ale coś mi mówi, że to będzie taki kolejny jeździec bez głowy jak KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z tej grupki najbardziej mi pasuje Ntilikina ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że zostanie do 12 numeru. A KCP jeździec bez głowy? Zależy kogo w nim widzimy. Ja widzę dobrego defensora z niepewnym rzutem, zdarzały mu się mecze, gdy siedziało ale większość to szkoda strzępić ryja. Jak ktoś liczył, że to on nas pociągnie do sukcesu to bardzo mocno się nim rozczarował. Ja tylko trochę, bo mimo wszystko wiedziałem, że to nie jest materiał na lidera. Na razie mamy ludzi z wydmuszkami (Reggie, który w OKC pokazał, że ma jajeczka, tylko trzeba poczekać aż urosną i pojawią się pierwsze włoski). AD to ciepłe kluchy, z Harrisem mam problem, bo jak to śmiesznie nie zabrzmi to widzę w nim Duranta dla ubogich. Reszty nie warto wspominać. No może Stanley pokazał w poprzednich po, że może być czymś więcej ale w tym sezonie złapał zapaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ntilikina pewnie pójdzie do Knicks, też go bardzo lubię ale raczej no chance. A KCP się w decyzjach poprawił, ale nadal atak w jego przypadku jest na pałę i bez zmiany tempa + trochę tunnel vision. Co nie zmienia faktu, że obok SJ i Bobana to mój ulubiony zawodnik tej drużyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.